Forum - BOKSER.ORG
Deontay Wilder vs Gerald Washington/Izu Ugonoh vs Dominic Breazeale - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Deontay Wilder vs Gerald Washington/Izu Ugonoh vs Dominic Breazeale (/thread-3084.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Deontay Wilder vs Andrzej Wawrzyk/Artur Szpilka vs Dominic Breazale - Kosteq - 10-01-2017 04:55 PM

https://twitter.com/akosekos/status/818842211156717568

Prawda to czy fałsz? I jak widzicie ewentualnie taką zamianę? Fakt, że dla Izu byłaby to prawdziwa przeszkoda, pierwsza poważna weryfikacja, ale czy nie stałby na straconej pozycji?


RE: Deontay Wilder vs Andrzej Wawrzyk/Artur Szpilka vs Dominic Breazale - Hugo - 10-01-2017 05:26 PM

Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Szwindelek zbyt grubymi nićmi szyty (czytaj w temacie: Zarobki bokserów w dziale:Boks na świecie). A może Arturek się znarowił? Dobrze, ze Izu dostanie szansę i wierzę, że ją wykorzysta. Jest silniejszy fizycznie od Breazeale'a (nie mówiąc o Szpilce) i powinien stopniowo go zajechać.


RE: Deontay Wilder vs Andrzej Wawrzyk/Artur Szpilka vs Dominic Breazale - Krzych - 10-01-2017 05:27 PM

Ciekawa sytuacja. Szczerze mówiąc to chętniej zobaczę Ugonoha w tej walce. Czego po Szpilce się spodziewać już wiadomo, a Izu potrzebuje testu.


RE: Deontay Wilder vs Andrzej Wawrzyk/Artur Szpilka vs Dominic Breazale - Kosteq - 10-01-2017 05:29 PM

Ale skoro chodziło Szpilce o kasę, to przecież jeśli dostanie gorszego zawodnika to i gaża się zmniejszy. Nie zdziwiłbym się jakby Artur po tej przerwie od ostatniej walki wyglądał na treningach zwyczajnie słabo i to na tyle, że ktoś mu powiedział, że Breazeale to na teraz zbyt duży rozmiar kapelusza.


RE: Deontay Wilder vs Andrzej Wawrzyk/Artur Szpilka vs Dominic Breazale - Wietnam - 10-01-2017 05:30 PM

No i bardzo dobrze, poważny test dla Izu, i wreszcie pokaże
się szerszej publiczności w USA.

Dla Szpilki zapewne jakis kelner.


RE: Deontay Wilder vs Andrzej Wawrzyk/Artur Szpilka vs Dominic Breazale - Gogolius - 10-01-2017 07:07 PM

Wg mnie rywal dobry i w zasięgu Izu - nie uważam żeby chłopak był gorszy od Szpilki.
Brezejle ma doświadczenie, ale jeśli Ugonoh to prawdziwy talent a nie wydmuszka to sobie z nim poradzi.


RE: Deontay Wilder vs Andrzej Wawrzyk/Artur Szpilka vs Dominic Breazale - Wit - 10-01-2017 07:28 PM

Ugonoh ma szansę "w 5min wyprzedzić Szpilkę" w rankingu polskich zawodników HW. Big Grin
Chętniej zobaczę Izu, bo nie mogę się doczekać jego większych walk.


RE: Deontay Wilder vs Andrzej Wawrzyk/Artur Szpilka vs Dominic Breazale - redd - 10-01-2017 11:07 PM

Możliwe, że Szpilka w ogóle nie zaboksuje na gali Wilder vs Wawrzyk. Strasznie to wszystko się kiełbasi i na dobre nie wiadomo, o co dokładnie chodzi. Trzeba poczekać na jakieś oficjalne oświadczenie i potem można zacząć spekulować Smile


RE: Deontay Wilder vs Andrzej Wawrzyk/Artur Szpilka vs Dominic Breazale - Wietnam - 11-01-2017 02:52 AM

Szpilka o sytuacji

Pojawiają się różne informacje, miałem walczyć z
Breazeale'em. Nie wiem tak naprawdę o co chodzi. Sam
jestem w ciężkim szoku, co chwilę dowiaduję się coś innego.
Ale tak jak mówię: trenuję, dopiero skończyłem trening (pręży
muskuły - przyp. red.). Zapierniczam ostro i czekam na jakieś
konkrety. Było już dogadane, jeśli chodzi o walkę z
Breazeale’em - rozkłada ręce Artur Szpilka.

- Teraz dowiaduję się, że niby są jakiś obowiązujące zasady w
Stanach, w które nie wierzę, w imię których dwóch
przegranych nie może walczyć ze sobą. Moja walka z
Breazeale'em byłaby świetna, o "być albo nie być".

Są jeszczeinne możliwości, Amir Mansour i Gerald Washington, obajświetni zawodnicy. Dla mnie to bez różnicy - zapewnia
najpopularniejszy polski pięściarz.


RE: Deontay Wilder vs Andrzej Wawrzyk/Artur Szpilka vs Dominic Breazale - Hugo - 11-01-2017 07:19 AM

Wawrzyk, Szpilka i Ugonoh na jednej gali w USA, Zimnoch z Mollo w Polsce, Rekowski w Macau z Dinu (lub innym groźnym rywalem), być może Wach z Teperem w Niemczech. Szykuje nam się miesiąc martyrologii polskich bokserów HW. W rezerwie mamy już tylko Adamka, Sosnowskiego i Gołotę.Smile Aha, jest jeszcze Kołodziej.