Forum - BOKSER.ORG
Adam Kownacki - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Adam Kownacki (/thread-3078.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Adam Kownacki - kubala1122331 - 17-07-2017 06:00 PM

Bądźmy poważni. Bardzo lubię Adasia, ale z taką pracą nog, z takim odkrywaniem się po ciosach, to nie ma wielkiej w przyszłości w wadze ciężkiej. Ma silne uderzenie, strasznie fajnie ogląda się ten jego ciąg na przeciwnika, niczym w niższych kategoriach wagowych, do tego wydaje się, że potrafi przyjąć, ale na dzisiaj jest wielu zawodników bardziej kompletnych i z lepszymi warunkami fizycznymi. Najgorsze te nogi...


RE: Adam Kownacki - Gogolius - 17-07-2017 06:13 PM

Arreola to dobry wybor bo znany i slaby. Poza tym stylowo by mu pasowal bo Chris sam lezie na rywala. Lepiej ktos taki niz np Rudenko albo inny niewygodny sredniak.


RE: Adam Kownacki - Wietnam - 17-07-2017 06:44 PM

(17-07-2017 06:00 PM)kubala1122331 napisał(a):  Bądźmy poważni. Bardzo lubię Adasia, ale z taką pracą nog, z takim odkrywaniem się po ciosach, to nie ma wielkiej w przyszłości w wadze ciężkiej. Ma silne uderzenie, strasznie fajnie ogląda się ten jego ciąg na przeciwnika, niczym w niższych kategoriach wagowych, do tego wydaje się, że potrafi przyjąć, ale na dzisiaj jest wielu zawodników bardziej kompletnych i z lepszymi warunkami fizycznymi. Najgorsze te nogi...

Przypominam że w ankiecie w wątku o Szpilce zaznaczyłeś @Kubala , "Przyszły mistrz świata Wink Tongue Przyszły Polski mistrz świata.

http://www.forum.bokser.org/polls.php?action=showresults&pid=2 razem z pietnastoma
innymi osobami.

Jak się z tego wytłumaczysz?


RE: Adam Kownacki - kubala1122331 - 17-07-2017 07:28 PM

To było pięć lat temu, Jak nie znałem Powietkina i byłem pewny, że Wawrzyk go zrobi na miękko Big Grin


RE: Adam Kownacki - Wietnam - 17-07-2017 07:55 PM

Nawet wtedy jak można było pomyśleć że Git ma jakiekolwiek szanse na Tytuł. Po walce z Bazile czy Mclinem.


RE: Adam Kownacki - kubala1122331 - 17-07-2017 07:58 PM

Co ty od janusza wymagasz... Big Grin Zupełnie nie byłem świadomy czym jest boks, gadali o nim w mediach = jest dobry. Tyle Tongue


RE: Adam Kownacki - Wietnam - 17-07-2017 08:09 PM

Ja myślałem że ty dłużej w Boksie siedzisz, co najmniej od walk Adamka w półciężkiej.

Adam Kownacki (16-0, 13 KO) nokautuje nie tylko w ringu. Na Twitterze 28-letni pięściarz zgasił dzisiaj Zbigniewa Bońka ,
prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Boniek napisał w sobotę: "Sorry, Szpilka to na jakim kanale
będzie nokautował?".

Kownacki, który w nocy z soboty na niedzielę zastopował
Artura Szpilkę (20-3, 15 KO) w czwartej rundzie na gali w
Uniondale w Nowym Jorku, przypomniał dzisiaj prezesowi jego
słowa.

"Panie Prezesie, wiem, że Pan ma dużo spraw i Pan się
spieszył, jak pan pisał TT. Ale miało być: na jakim kanale AS
będzie znokautowany :-)", napisał.

Boniek szybko odpowiedział. "Gratuluje, byłeś lepszy, nie
znałem Ciebie, trzymam kciuki w przyszłości", stwierdził.

Kownacki podziękował i napisał, że był we Francji na euro i na meczu zRumunią . "Trzymam zawsze kciuki",
oznajmił, na co Boniek odparł: "Jak będziesz następnym
razem, daj znać, będziesz moim gościem, ukłony".


RE: Adam Kownacki - kubala1122331 - 17-07-2017 08:39 PM

Wietnam
Od walki Adamka z Briggsem wiedziałem co to jest boks, nie siedziałem w tym głeboko, ale coś tam oglądałem jak leciało na otwartych kanałach i ciekawiło mnie to. Nie znałem jednak tej całej otoczki, tego kreowania produktu, jakim jest zawodnik. A to przecież w dzisiejszym boksie praktycznie najważniejsze Smile

Ma Kownacki klasę, nie nazwałbym tego zgaszeniem, ale bardzo fajna odpowiedź. No i wywalczył lożę VIP na jakimś meczu MŚ w Rosji Big Grin


RE: Adam Kownacki - Wietnam - 17-07-2017 08:47 PM

Na Fejsie już kilka tysięcy fanów więcej ma Kownaś po walce ze Szpilką.


RE: Adam Kownacki - redd - 09-08-2017 08:19 PM

Kownacki może wrócić na ring 15 października, na gali w Long Island. Andrzej Wasilewski napisał, że rywal może być ciekawy (oby nie był tak ciekawy, jak Munoz "ze ścisłej światowej czołówki). Fajnie by było, gdyby Adam podbił swoje akcje efektowną i zwycięską bijatyką z Arreolą, ale nie wiem, czy Chris byłby na coś takiego chętny. Mój życzeniowy typ? 1. Charles Martin 2. Travis Kauffman 3. Amir Mansour.