Forum - BOKSER.ORG
Wasyl Łomaczenko vs Nicholas Walters [26 listopad 2016r. Cosmopolitan of Las Vegas] - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Wasyl Łomaczenko vs Nicholas Walters [26 listopad 2016r. Cosmopolitan of Las Vegas] (/thread-3039.html)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Wasyl Łomaczenko vs Nicholas Walters [26 listopad 2016r. Cosmopolitan of Las Vegas] - Gogolius - 25-11-2016 10:35 AM

Obejrzałem ostatnie trzy walki Łomaczenki.
Obejrzałem ostatnie dwie walki Waltersa.
Walters miał rok przerwy.
Stylowo Walters pasuje Łomaczence.

Panowie, będzie pogrom. Będzie ukraiński błysk, popis i powtórka z Martineza, tak to widzę. Jakoś w przeciągu kilku godzin mój zapał na ten pojedynek przygasł...


RE: Wasyl Łomaczenko vs Nicholas Walters [26 listopad 2016r. Cosmopolitan of Las Vegas] - Wilczekstepowy - 25-11-2016 09:03 PM

Dodatkowy smaczek to sędziowie. Wink

Cytat:Komisja Sportowa Stanu Nevada (NSAC) nie przychyliła się do prośby promotora Boba Aruma i nie zmieniła składu sędziowskiego, jaki będzie pracował przy sobotniej walce o pas WBO wagi super piórkowej pomiędzy Wasylem Łomaczenką (6-1, 4 KO) i Nicholasem Waltersem (26-0-1, 21 KO).

Szefowi Top Rank nie spodobało się przede wszystkim wyznaczenie do punktowania pojedynku Adelaide Byrd, choć miał także pewne wątpliwości co do Burta Clemensa i Glenna Towbridge'a, którzy ostatnio dali Andre Wardowi wygraną nad Siergiejem Kowaliowem. W ringu ukraińsko-jamajską konfrontację poprowadzi Tony Weeks. całość tutaj
Aż jestem mega ciekaw, jak będzie wyglądała punktacja przede wszystkim ze strony pani Adelaide Byrd.


RE: Wasyl Łomaczenko vs Nicholas Walters [26 listopad 2016r. Cosmopolitan of Las Vegas] - Wietnam - 26-11-2016 02:19 AM

Jazda Vasyl..
Arum 2000 jubileusz






RE: Wasyl Łomaczenko vs Nicholas Walters [26 listopad 2016r. Cosmopolitan of Las Vegas] - Arkao - 26-11-2016 11:50 AM

Dla mnie ta walka to zawód już na papierze, bo były wielkie szanse na Łomaczenko vs niesamowicie nieprzewidywalny Corrales, a tak Walters to spoko nazwisko, ale walka będzie "do jednej bramki".


RE: Wasyl Łomaczenko vs Nicholas Walters [26 listopad 2016r. Cosmopolitan of Las Vegas] - Wietnam - 26-11-2016 03:10 PM

Walka ze świetnymi nazwiskami, mistrzem świata. a hype na tą walkę bardzo nijaki,
sky Sports ani Box Nation nie pokazują gali, trudno się nawet dziwić bo karta jest
blada, ważenie gdzieś w przychodni, promocja walki bardzo blada.

Mam nadzieje że sam pojedynek jednak się obroni i o nim będą mówić więcej
niż o pompowanej walce stulecia w kategorii pòłćiezkiej po której w kontekście
mediów pozostaje bardziej niż aspekt sportowy( o którym już każdy zapomniał)
, werdykt sędziwoski.

Mam nadzieje że Hi-Tech pokaże klase, bo bez obijania w bawełnę, upatruje
w nim nowego Pacquiao, właściwie już jest jego zastępcą.


RE: Wasyl Łomaczenko vs Nicholas Walters [26 listopad 2016r. Cosmopolitan of Las Vegas] - Wietnam - 26-11-2016 06:22 PM

http://inter.ua/en/live
link do transmisji, kanał Inter od 4.00 na żywo.


RE: Wasyl Łomaczenko vs Nicholas Walters [26 listopad 2016r. Cosmopolitan of Las Vegas] - Wilczekstepowy - 26-11-2016 06:31 PM

Ech, znowu 4 rano.


RE: Wasyl Łomaczenko vs Nicholas Walters [26 listopad 2016r. Cosmopolitan of Las Vegas] - Chapson - 26-11-2016 06:40 PM

Undercard żalosny więc nie ma co siedzieć, jutro się zobaczy walkę na necie Smile


RE: Wasyl Łomaczenko vs Nicholas Walters [26 listopad 2016r. Cosmopolitan of Las Vegas] - KrychuTMT - 26-11-2016 09:15 PM

Walters jest cholernie niedoceniany, lepiej dla niego bo może tylko zyskać. Skoro Wasyl nie radził sobie z fizycznością Salido ciekawi mnie jak będzie mu szło z większym, silniejszym i posiadającym nokautujący cios Waltersem. Przeczucie mówi mi, że Łoma w tej walce wyląduję na deskach, pytanie czy z nich wstanie i dociągnie zwycięstwo do końca.


RE: Wasyl Łomaczenko vs Nicholas Walters [26 listopad 2016r. Cosmopolitan of Las Vegas] - Hugo - 26-11-2016 10:08 PM

Z Salido i kilkoma innymi Łomaczenko walczył w nieoptymalnej, za niskiej dla siebie kategorii. Chyba było to celowe, żeby potem iść w górę i docelowo dorobić się miana mistrza np. 4 kategorii. W super piórkowej przeciwko Martinezowi oglądaliśmy zdecydowanie najlepszego Łomaczenkę ze wszystkich jego profesjonalnych walk. Spodziewam się, że i dzisiaj będzie dokonały. Tak, czy owak wygra facet o nazwisku zaczynającym się na "Ło". Jak nie Łomaczenko, to Łolters.