Forum - BOKSER.ORG
Wasyl Łomaczenko vs Nicholas Walters [26 listopad 2016r. Cosmopolitan of Las Vegas] - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Wasyl Łomaczenko vs Nicholas Walters [26 listopad 2016r. Cosmopolitan of Las Vegas] (/thread-3039.html)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Wasyl Łomaczenko vs Nicholas Walters [26 listopad 2016r. Cosmopolitan of Las Vegas] - Wilczekstepowy - 22-11-2016 06:57 PM

Z tego, co zauważyłem kibice bardzo cenią Waltersa. Stawiają na Łomaczenkę, ale nie pozbawiają szans Nicholasa na zwycięstwo, podkreślając, że ma czym uderzyć.


RE: Wasyl Łomaczenko vs Nicholas Walters [26 listopad 2016r. Cosmopolitan of Las Vegas] - Gogolius - 22-11-2016 07:01 PM

Aaa kibice. Myślałem że jacyś dziennikarze na którymś portalu albo coś.
Nie no, to wśród kibiców to pewnie i rzeczony Szpilka miał szansę z Wilderem Smile


RE: Wasyl Łomaczenko vs Nicholas Walters [26 listopad 2016r. Cosmopolitan of Las Vegas] - KrychuTMT - 22-11-2016 07:10 PM

Walters ma o wiele więcej atutów w walce z Wasylem niż Szpila miał w walce z Wilderem. Cios, zasięg, ogólne gabaryty fizyczne są po stronie Nicholasa.Skoro walczak Salido dał równą walkę z Wasylem, to Walters również może narobić sporo problemów. Oczywiście Łoma to bokser obdarzony wyjątkowym talentem, jest faworytem tej walki jednak ja przekornie stawiam na KO w późnych rundach w wykonaniu Axe Man'na. #teamwalters


RE: Wasyl Łomaczenko vs Nicholas Walters [26 listopad 2016r. Cosmopolitan of Las Vegas] - Martin - 22-11-2016 08:22 PM

Lubię gdy mocno faworyzowany przez środowisko zawodnik dostaje niespodziewanie bęcki, ale tu nie daję zbyt dużych szans Waltersowi choć jeśli trafiłby czyściocha to kto wie......może być fajna walka.


RE: Wasyl Łomaczenko vs Nicholas Walters [26 listopad 2016r. Cosmopolitan of Las Vegas] - Wietnam - 22-11-2016 08:33 PM

Ja chciałbym aby to była walka roku oczywiście z happy endem dla Łomaczenki,
"papierowa "walka roku Ward - Kowaliow rozczarowała , bardziej oglądaliśmy zapasy,
niż ciekawe akcje.

A zawodnicy z niższych wag często nie zawodzą, często tylko w samych walkach rankingowych
kategorii np kogućiej czy piòrkowej mamy więcej emocji niż w tych pojedynkach na szczycie
kategorii z góry, na czele z kròlewską.

Śiła Waltersa i kapitalna technika Łomaczenko już porównywalnego stylem z Pacquiao
to dobre połączenie i nadzieje na fajerwerki w niedziele nad ranem.

TeamHi-Tech


RE: Wasyl Łomaczenko vs Nicholas Walters [26 listopad 2016r. Cosmopolitan of Las Vegas] - Wilczekstepowy - 22-11-2016 08:41 PM

(22-11-2016 08:33 PM)Wietnam napisał(a):  Ja chciałbym aby to była walka roku oczywiście z happy endem dla Łomaczenki,
"papierowa "walka roku Ward - Kowaliow rozczarowała , bardziej oglądaliśmy zapasy,
niż ciekawe akcje.

No właśnie. Przez takie coś tracę wiarę w walki roku i na razie jestem z nich wyleczony na jakiś czas. Wink


RE: Wasyl Łomaczenko vs Nicholas Walters [26 listopad 2016r. Cosmopolitan of Las Vegas] - Hugo - 22-11-2016 10:16 PM

Nie spodziewam się po tej walce wielkich emocji i fajerwerków. Walters będzie polował na cios (raczej bezskutecznie), a Łomaczenko wygrywał kolejne rundy jak najmniejszym nakładem sił. On często jak nie musi, to wcale nie ujawnia swoich wszystkich atutów. W sumie zanosi się na wysoką punktową wygraną Ukraińca po niezbyt porywającej walce. Ale może będzie zupełnie inaczej i bardzo ciekawie?


RE: Wasyl Łomaczenko vs Nicholas Walters [26 listopad 2016r. Cosmopolitan of Las Vegas] - kubala1122331 - 22-11-2016 10:22 PM

Łomaczenko, jeśli będzie mógł, na pewno postara się zaprezentować doskonale. Z takim Martinezem też nie musiał ujawniać wszystkich swoich atutów, a zaboksował jak geniusz.

Czy Walters będzie polował na jeden cios? Wasyl to oczywiście inny poziom, ale z Marriagą pokazał, że potrafi boksować.

Ja jednak wstanę i chętnie zobaczę ten pojedynek. Ukrainiec oczywiście dużym faworytem, bo takich zawodników za wiele w boksie nie ma, ale ja wierzę w Waltersa i w to, że napsuje mu dużo krwi. Nie żartujmy, to będzie duży lepszy Nico niż z Sosą.


RE: Wasyl Łomaczenko vs Nicholas Walters [26 listopad 2016r. Cosmopolitan of Las Vegas] - Wietnam - 23-11-2016 12:08 AM

Walters na topowe walki łapie sporą motywację, wystarczy sobie przypomnieć jak przejechał się po
Darchinyanie i Donaire, jedna kontra i równocześnie Vasyl szybko może skończyć na maćie niż
zdążyć zaprezentować swoją geńialną technike, nadźiać sie jak Pacquiao na Dynamite,
dlatego ta walka grzeje.


RE: Wasyl Łomaczenko vs Nicholas Walters [26 listopad 2016r. Cosmopolitan of Las Vegas] - Krzych - 23-11-2016 01:21 AM

Ta walka była bardzo interesująca, ale Walters ostatnio wyglądał słabo, przez co trochę przygasła, przynajmniej dla mnie. Nadal mam nadzieję że Walters będzie w życiowej formie i dostaniemy taką walkę o jakiej się mówiło gdy Walters odnosił imponujące zwycięstwa. Lomachenko z kolei wygląda imponująco, ale poziom rywali jest niski, także nie ma co przesadzać. Oby walka wypadła adekwatnie do swojego potencjału, bo Ward-Kovalev wypadło jednak dość mizernie, choć to się często zdarza gdy walczy dwóch topowych zawodników. Wystarczy spojrzeć na inne największe walki ostatnich lat, choćby Pacquiao-Mayweather czy Kliczko-Haye. Takie świetne w skutkach połączenie stylów jak Marquez-Pacquaio nie zdarza się często, zwykle jest rozczarowanie. Choć to że się te walki rozdmuchuje i oczekuje nie wiadomo czego podczas gdy wiadomo jakie są uwarunkowania i że pewnie będą szachy to druga sprawa. W każdym razie oby tu było inaczej.