Forum - BOKSER.ORG
Roman Gonzalez vs Carlos Cuadras - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Roman Gonzalez vs Carlos Cuadras (/thread-3017.html)

Strony: 1 2 3


RE: Roman Gonzalez vs Carlos Cuadras - Wietnam - 11-09-2016 03:26 PM

Dla mnie nie była to walka roku 2016, nie wiem dlaczego ludzie tak twierdzą,
bez dramatycznych zwrotów akcji , i nadzwyczajnych kombinacji czy
konkretnych zauroczeń,.

Vargas - Salido, nie przebija.

Ludzi zobaczą co jakiś czas fajną bitke i juz ogłaszają ją walką roku.


RE: Roman Gonzalez vs Carlos Cuadras - Terminator - 11-09-2016 03:58 PM

Nie przebija też kilku innych jak np. Frampton - Santa Cruz, Thurman-Porter czy Pacquiao - Bradley a jeszcze pare miesięcy do końca roku zostało i mniemy nadzieje, że również jeszcze więcej lepszych walk.


RE: Roman Gonzalez vs Carlos Cuadras - kubala1122331 - 11-09-2016 06:15 PM

Terminator
Ja się w zasadzie z Tobą zgadzam. Oprócz początkowych rund, które, przynajmniej w mojej opinii, były dla Gonzaleza, większość z nich wydawała się naprawdę wyrównana. Tylko, przynajmniej ja tak to widziałem obudzony o 5:00 w nocy, Nikaraguańczyk wyprowadzał mniej ciosów, ale był zdecydowanie bardziej precyzyjny. Po prostu lepiej się to oglądało, a ja bardzo doceniam taki boks. Cuadras zaprezentował się naprawdę bardzo dobrze. Mnie wyszło 118-110 na korzyść Romana i nic z tym nie zrobię, ale pojedynek był na pewno dużo bardziej wyrównany niż wskazuje na to moja karta. W sumie chętnie zobaczyłbym rewanż o którym wspomina Gonzalez.

Jestem zdziwiony, że eksperci nazywają to walką roku. Mocny kandydat do TOP 10? Okej, ale nie więcej. Walka była toczona w półdystansie, cały czas coś się działo, ale jak już wspominałem, poprzez brak dramaturgii i taką jednostajną akcję trochę monotonna. Nie ma co się równać z pojedynkiem Vargas - Salido, a kilka innych też oglądało mi się o wiele lepiej. Oczywiście jak najbardziej do nadrobienia, bo to boks na kapitalnym poziomie, ale walka roku może być tylko jedna Tongue


RE: Roman Gonzalez vs Carlos Cuadras - KrychuTMT - 11-09-2016 06:37 PM

Zaczynam przekonywać się do maluchów, obydwaj panowie dali niesamowity pokaz boksu i serca do walki. Jeżeli chodzi o kunszt to dla mnie walka roku.


RE: Roman Gonzalez vs Carlos Cuadras - Wietnam - 11-09-2016 08:37 PM

No to dawać teraz walkę Inoue - Gonzalez Smile !
albo rewanż z Estradą, myślę że ci dwaj zawodnicy mają szansę
pokonać Czekoladowego, większe szanse daje Estradzie bo
on już był bliżej pokonania Gonzaleza niż dalej,
Potwór jeszcze nie do końca sprawdzony, .


RE: Roman Gonzalez vs Carlos Cuadras - Hugo - 11-09-2016 09:30 PM

Zarówno Estrada, jak Inoue ostatnio specjalizują się w seryjnym obijaniu bumów w pseudoobronach posiadanych pasów. Chyba tylko grubsza kasa mogłaby ich skłonić do walki z Gonzalezem. A o grubszą kasę w najniższych wagach trudno.