Forum - BOKSER.ORG
Powietkin -Stiverne - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Powietkin -Stiverne (/thread-3000.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Powietkin -Stiverne - Arkao - 03-09-2016 07:04 PM

Szczerze? Pisanie że w walce dwóch gości światowej czołówki ktoś nie ma szans jest śmieszne Wink Powietkin pokonywał takie osoby jak Takam, a dobrze wiemy jakie problemy w tym roku z tym zawodnikiem miał Parker (Dla mnie ta walka to był remis). Sorry ale Wilder obijał w ostatnich walkach Moline, Szpilke i Arreole więc nie wiemy na dobrą sprawę na ile go stać jeżeli stanie przed nim gość klasy Saszy.


RE: Powietkin -Stiverne - Terminator - 03-09-2016 08:09 PM

Wydaje mi się że większe szanse na wygraną ma Povetkin z Wilderem niż Parker z Joshuą, choc to i tak pozostają szanse niezbyt duże. Jeszcze przed odwołaną, majową walką dawałem Saszy jakieś 40% tak teraz spadły co najmniej o kilkanaście procent, bo nie da się ukryc ale czas w tym przypadku zadziała na korzyść Brązowego, poza tym wycofanie meldonium, które na bank stosował przed walką z Takamem, też będzie miało swój wpływ.


RE: Powietkin -Stiverne - Gogolius - 04-09-2016 11:50 AM

Arkao, trochę się zgrywam.
Ale uważam, że najmniejsze szanse na zwycięstwo o pas ma Povietkin. Kiedyś widziałem Wildera faworytem 60:40, ale teraz patrząc na zabranie meldonium które prawdopodobnie odpowiadało za sporą część możliwości Saszy to będzie mu trudno.
Oczywiście nie wiadomo jak będzie z Wilderem po kontuzji oraz jak Povietkin poradzi sobie (co też nie jest pewne) ze Stivernem.

Co do Parkera, ja stoję w opozycji do większości forum i widzę u niego całkiem spore szanse na wygranie z Joshuą.


RE: Powietkin -Stiverne - Arkao - 04-09-2016 02:07 PM

Jedno trzeba przyznać na 100%. Waga ciężka robi się coraz ciekawsza. Parker mający szansę na pas mistrzowski nie jest bez szans, bo to będzie pierwszy rywal AJ'a w karierze, który może być realnym zagrożeniem. Wracając do Powietkina to bardzo szanuje tego boksera i Wilder nie może być pewien niczego. Sasza pokonywał już groźnych przeciwników i według mnie szanse rozkładają się 55-45 dla Rosjanina.


RE: Powietkin -Stiverne - Terminator - 04-09-2016 02:21 PM

Waga ciężka wygląda ciekawie ale tylko na papierze, w rzeczywistości niewiele się dzieje, ostatnie kilka miesięcy to jakaś żenada - albo missmatche albo odwoływanie pojedynkw. Owszem bylo pare niezłych walk jak Ortiz vs Jannings czy Parker vs Takam ale to przy takiej obsadzie zdecydowanie za mało.


RE: Powietkin -Stiverne - Arkao - 04-09-2016 02:29 PM

Sporo popsuło przeniesienie dwóch wielkich walk mistrzowskich czyli wilder - Sasza i Fury - Kliczko. Za kilka tygodni nareszcie dojdzie do pierwszej z nich, a potem mam nadzieje, ze Wilder szybko wyzdrowieje. Oprócz tych dwóch walk, które wymieniłeś dobrze wspominam też Pulev vs chisora, gdzie to Bułgar pokazał, że nadal nalezy do czołówki.


RE: Powietkin -Stiverne - Gogolius - 22-09-2016 04:26 PM

Promotorzy Aleksandra Powietkina i Bermane Stiverne'a osiągnęli porozumienie w sprawie organizacji walki o tymczasowe mistrzostwo świata WBC wagi ciężkiej. Data oraz miejsce pojedynku mają zostać ogłoszone wkrótce.


RE: Powietkin -Stiverne - Wilczekstepowy - 22-09-2016 05:07 PM

Aż się wierzyć nie chce, że te dwa obozy jednak się dogadały.


RE: Powietkin -Stiverne - Wietnam - 22-09-2016 05:19 PM

Czekam już na tą walkę, kapitalnie się zapowiada będą grzmoty Smile
teraz jednak odliczamy czas do Kliczko vs Fury, oby żaden z nich
nie poślizgnął się w najbliższym czasie w toalećie Wink


RE: Powietkin -Stiverne - Arkao - 22-09-2016 08:39 PM

Nie wiem dlaczego, ale jakos nie jaram sie ta potencjalna walka. W glowe weszlo mi juz Wilder vs Sasza do tego stopnia, ze traktuje Stiverne'a jako przystanek do tego wydarzenia. Powietkin to zdecydowana czolowka aktualnej wagii ciezkiej i wedlug mnie mialby bardzo duze szanse w pojedynku z Wilderem, ktory nie pokonal jeszcze nikogo z swiatowej czolowki. (Najgrozniejszym rywalem byl chyba wlasnie Stiverne).