Forum - BOKSER.ORG
Pacquiao vs Vargas (5.11.2016) - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Pacquiao vs Vargas (5.11.2016) (/thread-2994.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Pacquiao vs Vargas (5.11.2016) - Gogolius - 04-08-2016 09:11 AM

Mistrz świata WBO wagi półśredniej Jessie Vargas (27-1, 10 KO) będzie najbliższym rywalem Manny'ego Pacquiao (58-6-2, 38 KO) - poinformował w rozmowie z Los Angeles Times Michael Koncz, jeden z najbliższych doradców Filipińczyka.

37-letni "Pac Man" ma wrócić na ring 5 listopada na gali organizowanej w Stanach Zjednoczonych, choć aspiracje do goszczenia u siebie pojedynku z udziałem Pacquiao wyraziły także obiekty sportowe w Dubaju.

Bokserscy kibice liczyli, że Filipińczyk zgodzi się w listopadzie boksować z królem wagi super lekkiej Terencem Crawfordem, ale ostatecznie wybrano Vargasa, który do tej pory na zawodowych ringach przegrał jedynie z Timothym Bradleyem, a niedawno bardzo poważnie przymierzany był do konfrontacji z Kellem Brookiem.

- Styl Crawforda nie pasuje Manny'emu. On jest niewygodnym zawodnikiem i nie pasowałby Pacquiao. Taka jest decyzja Manny'ego - powiedział Koncz.

Pacquiao ostatni raz boksował w kwietniu, kiedy to po raz drugi w karierze pokonał na punkty Timothy Bradleya.



Walka nie jest potwierdzona na 100%, jeżeli coś się zmieni to usunę/zedytuję temat.


RE: Pacquiao vs Vargas (5.11.2016) - Hugo - 04-08-2016 10:10 AM

Tak jak sądziłem, walka Pacquiao to element większej układanki, w ramach której wypchano Brooka z półśredniej, żeby nie zawadzał. Na lodzie został Vargas, któremu trzeba było to zrekompensować, więc dostał walkę z Mannym. Z góry mogę przewidzieć dalszy scenariusz. Walka będzie nudna i wyrównana. Wygra Manny (ale będą kontrowersje), a jego kolejnym rywalem będzie w 2017 Danny Garcia.


RE: Pacquiao vs Vargas (5.11.2016) - Wietnam - 04-08-2016 01:44 PM

Myślę że to nie będzie aż tak jednostronny pojedynek jak co niektórzy już prognozują
oczywiście Manny sporym faworytem, ale to nie będzie na pewno taka młòcka
jak z Algierim czy Riosem.

Vargas to przecież mistrz świata, z każdą walką można powiedzieć jest coraz lepszy,
sprawił spore kłopoty Bradleyowi, i zrobił szkołe można tak powiedzieć młodemu
i zdolnemu Saddamowi Ali, lubi się bić jest twardy, Manny takie pojedynki lubi.
Będzie co oglądać na pewno.

60/ 40 jak Pacman wyjdzie w takiej formie jak
z Bradleyem III.


RE: Pacquiao vs Vargas (5.11.2016) - Terminator - 04-08-2016 02:20 PM

Też uważam, że nie będzie to jednostronny pojedynek, Manny jest na finiszu swojej kariery i nie walczy już na takiej agresji i dynamice jak kiedyś. Natomiast Vargas ewidentnie jest na fali wznoszącej, gdzie w ostatniej walce zaliczył swój najlepszy występ, ponadto przejście do półśredniej dobrze mu zrobił i jego cios zaczął mieć większa wymowę, kiedy podłączał Bradleya czy nokautował Alego. Pacquiao wciąż faworytem jednak nie tak wyraźnym, niespodzianki na pewno nie można wykluczać.


RE: Pacquiao vs Vargas (5.11.2016) - jerry_a_ - 05-08-2016 12:34 AM

Vargas będzie bronił pasa czy odda jak Bradley ?


RE: Pacquiao vs Vargas (5.11.2016) - Martin - 05-08-2016 12:45 PM

Jeżeli dojdzie do tego pojedynku to będę kibicowal Vargasowi niech skończy karierę Pacquiao skoro ten nie potrafi odejść na zasłużoną emeryturę sportową.


RE: Pacquiao vs Vargas (5.11.2016) - Gogolius - 05-08-2016 02:18 PM

Nie wypowiadałbym się tak negatywnie o Mannym i jego odejściu. Jasne, trochę śmiesznie to wygląda że ogłasza rozbrat z ringiem po czym wraca, ale wg mnie trzeba bardzo mocno, jasno i wyraźnie rozdzielić przykład Pacquaio który ciągle jest czołówką swojej kategorii wagowej, a takiego Roya Jonesa Juniora czy np. Sosnowskiego z naszego podwórka, którzy są rozbici, zniszczeni i w ogóle.

Dla mnie Manny z forma z Bradleya III to może boksować i trzy lata, bo niby czemu nie?


RE: Pacquiao vs Vargas (5.11.2016) - Martin - 05-08-2016 09:56 PM

Nie lubie jak ktoś mówi A a robi B. Albo koniec kariery albo kontynuacja. Nie mam nic do Pacquiao ale niech się zdecyduje czy bawi sie w boks dalej czy nie.


RE: Pacquiao vs Vargas (5.11.2016) - Joker - 05-08-2016 10:50 PM

To samo z Golowkinem,albo się smieje z Canelo ze bierze wycierucha 2 kategorie niżej albo niech sam się tego trzyma.Albo a albo B,Gienek też ma z tym problem emotikon smile


RE: Pacquiao vs Vargas (5.11.2016) - Wietnam - 06-08-2016 09:31 PM

Bob twierdzi że w ogóle jeszcze nie rozmawiał na temat Vargasa z Mannym.
Wszystko możliwe, włącznie z pojedynkiem Pac -Crawford