Forum - BOKSER.ORG
Rio 2016 - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Boks amatorski (/forum-15.html)
+--- Wątek: Rio 2016 (/thread-2992.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Rio 2016 - Terminator - 13-08-2016 11:44 PM

Kolejna walka, która tylko potwierdza to co napisałem wcześniej odnośnie superciężkiej w Rio. Mam nadzieje że w nastepnych rundach będzie to wyglądać bardziej wyrównanie

Powtórka z walki Cunningham vs Troy Ross. Azer trafiony kciukiem rękawicy w powiekę i nie zdolny do walki


RE: Rio 2016 - Chapson - 13-08-2016 11:56 PM

Bzdura z tą kontuzją i 1 rundą dla Kazacha Wink


RE: Rio 2016 - Hugo - 13-08-2016 11:57 PM

Co za zawód? Medżidow przegrał w 2 rundzie przez tko na skutek kontuzji oka.

Obstawiam, że mistrzem olimpijskim zostanie Nigeryjczyk.


RE: Rio 2016 - Terminator - 14-08-2016 12:01 AM

Ciężko wskazać po dzisiejszym dniu faworyta w SHW, wiem jedynie na pewno, że nie będzie to ten bum z Jordanu


RE: Rio 2016 - Hugo - 14-08-2016 09:27 AM

Jeszcze trochę o najwyższej kategorii. Objawieniem był Efe Ajagba z Nigerii, autor najbardziej efektownego jak na razie nokautu na olimpiadzie. Warto dodać, że jego rywal Nigel Paul wcale nie wyglądał na buma, lecz do momentu nokautu toczył z Ajagbą zaciętą walkę obfitującą w wymianę ciężkich ciosów. Ajagba ma 22 lat i prawdopodobnie pochodzi z plemienia Edo, czyli tego samego, co nasz Izu Ugonoh. Zanim zajął się na poważnie boksowaniem pracował jako piekarz. Nigeria pokłada w Ajagbie duże nadzieje i nie bez podstaw, bo oprócz atomowego ciosu zaprezentował w ringu bardzo dobrą motorykę. Gorzej z techniką w obronie i warunkami fizycznymi, bo 190 cm wzrostu to niedużo na tle rywali. W ćwierćfinale Nigeryjczyk zmierzy się z olbrzymim (205 cm wzrostu) Iwanem Dyczko,a jeśli go przejdzie, to wpada na Joyce'a lub Jalolova (obydwaj po 198 cm). Z drugiej połowy drabinki w finale zobaczymy zapewne Filipa Hrgovicia (198 cm) lub Tony Yokę (196 cm). Dlatego wycofuję się z przykrością z wczorajszej spontanicznej prognozy tytułu mistrza olimpijskiego dla Ajagby. Chyba jednak po tytuł sięgnie Hrgović.

Dzisiaj pierwszy finał w wadzę 49 kg pomiędzy Martinezem z Kolumbii i Dusmatovem z Uzbekistanu. Oprócz tego półfinały w 60 kg, bardzo ciekawe ćwierćfinały w 81 kg oraz 1/8 w kategoriach 64 kg i 56 kg. W tej drugiej olimpijski debiut rewelacyjnego ponoć Shakura Stevensona, który zmierzy się z Robenilsonem de Jesusem z Brazylii.


RE: Rio 2016 - Hugo - 14-08-2016 04:43 PM

Bardzo dobra walka Shakura Stevensona, który zdeklasował doświadczonego de Jesusa. Bardzo perspektywiczny pięściarz.


RE: Rio 2016 - RSC-2 - 14-08-2016 04:57 PM

TVP przerywa transmisję na żywo boksu aby pokazać żeglarstwo.

Kogo żeglarstwo obchodzi?

Ciekawe co o tym sądzą Ci co jechali po Polsacie a wychwalali TVP.

Takie przerywanie transmisji to jeszcze gorsze niż wprowadzenie PPV
W Polsacie wykupił bym transmisję i mógłbym oglądać
A w TVP mam za darmo tylko oglądać nie mogę.-
-------------------------------------------------------

Nie zdeklasował.

Wygrał , ale o deklasacji nie może być mowy


RE: Rio 2016 - Hugo - 14-08-2016 05:01 PM

Wyśmienita techniczna walka w półfinale 60 kg pomiędzy dwukrotnym mistrzem świata Lazaro Alvarezem (Kuba) i wicemistrzem świata z 2013 Robsonem Conceicao (Brazylia). Wygrał Brazylijczyk, co jest werdyktem problematycznym, ale nie ewidentnym wałkiem.


RE: Rio 2016 - Chapson - 14-08-2016 05:28 PM

(14-08-2016 04:57 PM)RSC-2 napisał(a):  TVP przerywa transmisję na żywo boksu aby pokazać żeglarstwo.

Kogo żeglarstwo obchodzi?

Ciekawe co o tym sądzą Ci co jechali po Polsacie a wychwalali TVP.

Takie przerywanie transmisji to jeszcze gorsze niż wprowadzenie PPV
W Polsacie wykupił bym transmisję i mógłbym oglądać
A w TVP mam za darmo tylko oglądać nie mogę.-
-------------------------------------------------------

Nie zdeklasował.

Wygrał , ale o deklasacji nie może być mowy

Akurat Polak miał mieć wyścig o medal więc zrozumiałe, że przerwali


RE: Rio 2016 - Wietnam - 14-08-2016 05:54 PM

Shakur Stevenson, spisał sie dla mnie bardzo dobrze w pierwszym swoim pojedynku,
świetne wyczucie dystansu, odchylenia , zejście z lini ciosu i dynamiczność,
widać na kim wzoruje się ten chłopak.
Polski sędzia drugą rundę dał Brazylijczykowi, amator kompletny.

Notabene Floyd Mayweather był na tym pojedynku, od wczoraj odwiedza arenę,
w celu jak to mówi , poszukiwań talentów dla swojej stajni TMT.P.