Forum - BOKSER.ORG
Głowacki vs Usyk - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Głowacki vs Usyk (/thread-2970.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Głowacki vs Usyk - Gogolius - 06-09-2016 03:18 PM

Joker, jak to? Przecież sama prawda.
Floyd na tej samej zasadzie sprzedawał sporą część pakietów (jak i Broner).


RE: Głowacki vs Usyk - Wit - 06-09-2016 03:24 PM

Również zgadzam się z tym, co powiedziała Piątkowska w drugim przytoczonym cytacie.


RE: Głowacki vs Usyk - Joker - 06-09-2016 03:34 PM

Gogolius spojrzmy z boku-zachowanie Glowki,zachowanie Floyda,Szpilki,Bronera.Nikt nie lubi patologii no chyba ze patologia.


RE: Głowacki vs Usyk - Gogolius - 06-09-2016 04:20 PM

Tu nie chodzi o lubienie. Wiadomo, że Głowacki zachowuje się "fajniej" niż taki Szpilka, porządny chłopak i w ogóle spoko.
Piątkowska się wypowiadała odnośnie zainteresowania walką/ilością wykupionych biletów itd.
Temat stary jak świat (albo jak Floyd) - jak jesteś kontrowersyjny to masz lepszą sprzedaż i popularność bo do gupy fanow dochodzi także grupa antyfanów. Łatwiej wypromować Szpilkę niż Głowackiego.
Z resztą zeby daleko nie szukać, strzelam że 60% ludzi zainteresowanych Brodnicką to hejterzy (a 40% to producenci pontonów Big Grin )


RE: Głowacki vs Usyk - Joker - 06-09-2016 05:59 PM

Piątkowska-Głowacki powinien zachowywać się jak cwiercmozg wtedy będzie bardziej popularny.


RE: Głowacki vs Usyk - Gogolius - 06-09-2016 05:59 PM

Rywalem Michała Cieślaka jest groźny Kameruńczyk o dwóch pięściach i dwóch nogach, niejaki Blaise Mendouo (3-0).
Trzech dotychczasowych rywali Blaise'a w sumie uzbierało rekord 14-6-90. Żądny wrażeń Mendouo da nam próbkę afrykańskiego boksu, tak mocno obsadzonego w tej kategorii (Mchunu, Makabu). Miejmy nadzieję, że Michał wzniesie się na wyżyny swoich możliwości i odniesie to zwycięstwo, za które federacje awansują go na wyższe miejsca w swoich rankingach.
Pamiętajcie, to jest boks i tu każdy cios może zmienić oblicze walki.


A tak serio...
nie komentujmy tego Wink


RE: Głowacki vs Usyk - kubala1122331 - 06-09-2016 06:26 PM

Może i Mendouno nie walczył z nikim poważnym, ale wyglądał tam jak lepsza wersja Muhammada Aliego, więc trzeba być uważnym


RE: Głowacki vs Usyk - Wietnam - 06-09-2016 08:01 PM

Witalij Kliczko: Myślę, że Usyk zdecydowanie pokona Głowackiego


"Mnie ta walka przypomina mój pojedynek z Herbie Hidem z czerwca 1999 roku. To była moja pierwsza walka o tytuł zawodowego mistrza świata. Poleciałem wówczas do Londynu aby zmierzyć się z aktualnym mistrzem świata i ku zaskoczeniu wielu, znokautowałem go już w drugiej rundzie. Głowacki to bokser z ligi mistrzów, ale tylko takie walki mogą wznieść Cię na wyższy poziom. Myślę, że Oleksander, dla którego będzie to pierwsze mistrzowskie starcie podoła temu zadaniu i odniesie zdecydowane zwycięstwo." - powiedział Witalij Kliczko.


RE: Głowacki vs Usyk - Wietnam - 06-09-2016 09:22 PM

(06-09-2016 05:59 PM)Gogolius napisał(a):  Rywalem Michała Cieślaka jest groźny Kameruńczyk o dwóch pięściach i dwóch nogach, niejaki Blaise Mendouo (3-0).
Trzech dotychczasowych rywali Blaise'a w sumie uzbierało rekord 14-6-90. Żądny wrażeń Mendouo da nam próbkę afrykańskiego boksu, tak mocno obsadzonego w tej kategorii (Mchunu, Makabu). Miejmy nadzieję, że Michał wzniesie się na wyżyny swoich możliwości i odniesie to zwycięstwo, za które federacje awansują go na wyższe miejsca w swoich rankingach.
Pamiętajcie, to jest boks i tu każdy cios może zmienić oblicze walki.


A tak serio...
nie komentujmy tego Wink

karta walk naprawdę słaba, miss mecze, Gala broni się bardzo ćiekawą walką
wieczoru naturalnie, .

Ćieślak
Stępień
Wawrzyk
Szymański~

~pewnymi zwycięzcami, pod znakiem zapytania walka kobiet .
no ale to walka pań,

To najgorsza gala PBN jeżeli chodzi o undercard.

Włączenie streamu rzecz jasna tylko na główną walkę,.


RE: Głowacki vs Usyk - Wilczekstepowy - 06-09-2016 11:53 PM

Faktycznie bez rewelacji. Gdyby jeszcze Cieślak miał tego Fieldsa to byśmy mogli spodziewać się jakiegoś super mega testu ale mimo to sądzę, że ten Kameruńczyk nieoczekiwanie może być niezłą przeszkodą dla Polaka. Wydaje się być bardzo potężny, jak na wagę cruiser.