Forum - BOKSER.ORG
Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Boks zawodowy w Polsce (/forum-13.html)
+--- Wątek: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale (/thread-2952.html)



RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - kubala1122331 - 28-05-2016 09:37 PM

To co boksuje Zimnoch to jest katastrofa... Na jego tle nawet wrak Airicha wygląda jak solidny pięściarz...


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Wietnam - 28-05-2016 09:40 PM

Dobrze ze juz skończył bo w finale LM szykuje się dogrywka Smile


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - redd - 28-05-2016 09:40 PM

Żenada. Zimnoch toczył wyrównaną walkę z rozbitym Airichem. Musiał załatwić go dopiero ciosami w tył głowy. Mollo znowu go sponiewiera, jeśli dojdzie do rewanżu.


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Arkao - 28-05-2016 09:40 PM

Zimnoch vs Airich
Zimnoch to jakas bokserska patologia. Typa nie da się oglądać, bo jest tak bardzo drewniany. Airich ie pokazał nic lepszego i dzięki temu obejrzeliśmy jak na razie zdecydowanie najgorszą walkę tego wieczora. Do zapomnienia.


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - redd - 28-05-2016 09:43 PM

No k*rwa, to co mówi Kostytra to jakieś dno. "Nie dyskutujmy już, czy te ciosy były prawidłowe, ważne że skuteczne" - takich słów to by Sauerland by się nie powstydził. Wsytd.


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - kubala1122331 - 28-05-2016 09:44 PM

Szkoda gadać... Pomyśleć, że kiedyś stawiałem go nad Szpilką.


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Wilczekstepowy - 28-05-2016 09:46 PM

Jak będą kręcić ósmy sezon "The Walking Dead" to chyba będzie już tylko o Zimnochu... naprawdę szkoda mi chłopaka, bo go swego czasu bardzo lubiłem i kibicowałem ale po porażce, po perfidnej porażce z Mollo poczułem się po prostu oszukany. Zimnoch nie ma szans ani z Mollo ani z żadnym czołowym polskim ciężkim. Ja tu oczywiście nie mówię o Szpilce ale o pozostałych naszych ciężkich. "Ciekawa" była by walka z Wachem... Dwa zdychające trupy walczące o przetrwanie... Confused


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - kubala1122331 - 28-05-2016 09:49 PM

Krzysiek całkiem zadowolony z walki, nie no, patologia Wink


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Kosteq - 28-05-2016 09:50 PM

Izu - Zimnoch na PBN? Big Grin


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Wilczekstepowy - 28-05-2016 09:59 PM

Dla Izu raczej łatwa robota. Choć nie wiadomo, co tak naprawdę i on potrafi.

Macie jakiś dobry stream?