Forum - BOKSER.ORG
Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Boks zawodowy w Polsce (/forum-13.html)
+--- Wątek: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale (/thread-2952.html)



RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Gogolius - 13-05-2017 10:22 PM

Piękna, drapieżna i piekielnie niebezpieczna... anonser koks Big Grin


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Wilczekstepowy - 13-05-2017 10:23 PM

Polska królowa boksu... bleee...


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Wietnam - 13-05-2017 10:27 PM

A tam najlepszy jest Waldemar Kasta : Its de najt, for wy de wejding for!


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Wilczekstepowy - 13-05-2017 10:31 PM

Brodnicka znokautuje te chucherełko. Przecież ta Adler jest wyraźnie mniejsza i słabsza.


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Gogolius - 13-05-2017 10:31 PM

Porusza się niczym puma różowa
Rywalce ciągle odskakuje głowa
Jej lewy prosty
Może kruszyć mosty


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Wilczekstepowy - 13-05-2017 10:39 PM

Albo Brodnicka zrobiła ogromny postęp albo ta Adler jest bardzo słabiutka. Wydaje mi się, że Bośniaczka nawet, jak nie padnie na dechy to i tak nie dotrwa do końca walki bo padnie kondycyjnie.


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Gogolius - 13-05-2017 10:43 PM

Na biodrach reklama Babci Maliny
Rywalkę co chwila rzuca na na liny
Biel i czerwień w jej ciemnych włosach
Nasza Ewa to jest kosa!


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Wilczekstepowy - 13-05-2017 10:45 PM

Podoba mi się boks Brodnickiej. Choć nie darzę jej sympatią to wydaje mi się, że w rewanżu z Piątkowską to na dziś dzień to chyba ona by była faworytką. A, co do aktualnego starcia to jeszcze żadna rywalka Brodnickiej nie miała tak niewiele do powiedzenia, jak ta.


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Wietnam - 13-05-2017 10:49 PM

Brawo Ewa ! Nie będę już jej obrażał na tym forum, ten post
mi świadkiem. Mistrzynią jest. Można pisać to albo to, ale
ma ten pas. Nie ukradła go ze sklepu. Brawa.


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Gogolius - 13-05-2017 10:55 PM

Święte słowa chłopaki, widać że wiecie o co chodzi w boksie zawodowym chwaląc naszą Ewę.


Krytykantom swym usta zamknęła
Nie klinczowała gdy w ataku stanęła
Zmieniła się nie do poznania silna ona
Wygrała dziś walkę bez pontona