Forum - BOKSER.ORG
Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Boks zawodowy w Polsce (/forum-13.html)
+--- Wątek: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale (/thread-2952.html)



RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Wit - 06-05-2017 08:54 PM

Sidorenko wygrała wcześnie, ale chyba po jakimś przedwczesnym przerwaniu. Widziałem tylko jak trafiła rywalke hakiem na wątrobę i sędzia przerwał, jak rywalka pochyliła się z bólu i symbolicznie odklepała ręką w taśmę ringu.


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Wilczekstepowy - 06-05-2017 08:55 PM

Ok! Dzięki chłopaki! Sidorenko w końcu pierwsza wygrana przed czasem. Wink

Ej! Nawet podoba mi się ten Wierzbicki, choć to dopiero pierwsza runda. Wydaje mi się, że chłopak ma w sobie to "coś". Wink


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Wit - 06-05-2017 09:03 PM

A mnie nie porywa. [Usunięto]


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Wilczekstepowy - 06-05-2017 09:06 PM

Faktycznie tempo spadło, myślałem że Polak go rozniesie do trzeciej rundy.


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Wit - 06-05-2017 09:14 PM

Chyba z Gmitrukiem musieli obejrzeć walkę Innocenta z tym Rumunem, bo Polak zdecydowanie walczy na dystans, bez ryzyka, nudno dla oka. A przecież nie może przegrać przed Tlatlikiem.

W sumie ciężko mówić, że Wierzbicki to słaby bokser. Z kontry walczył naprawdę fajnie. Jeśli Tlatlik to ofensywny bokser, to powinniśmy mieć bardzo ciekawe otwarcie gali PBN 7. Wink


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - kubala1122331 - 06-05-2017 09:52 PM

Fajnie mi się oglądało Wierzbickiego. Wiadomo, jeszcze dużo pracy przed nim (Gmitruk o wszystkim w studiu konkretnie mówi, więc nie rozpisuję się), ale widać jakiś potencjał. To nie jest wszystko statyczne, tylko poprawne jak u większość polskich prospektów, ale widać w tym jakiś błysk. Dwie ostatnie rundy w wykonaniu Łukasza - super.


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Wietnam - 06-05-2017 09:53 PM

Jak Brodnica ma jajniki to niech stanie w ringu z Saszą.

Ale ona tych jajników nie ma. Saszka fajna dziełcha.


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Wit - 06-05-2017 10:01 PM

Nie jestem pewny o Balskiego. Wilczewski to strasznie dziwny trener... no chyba, że Ukrainiec bez formy będzie.


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Wilczekstepowy - 06-05-2017 10:04 PM

Balski przy jakiej muzyczce wychodzi. Big Grin


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - kubala1122331 - 06-05-2017 10:14 PM

Oficjalnie, pierwsza dobra walka Balskiego jaką oglądam. Zdecydowanie jest dzisiaj najlepszy w karierze.