Forum - BOKSER.ORG
Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Boks zawodowy w Polsce (/forum-13.html)
+--- Wątek: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale (/thread-2952.html)



RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - redd - 06-05-2017 07:28 PM

Huczko b. słabo, bardziej podobał mi się boks Bośniaka. Sama walka jednak była naprawdę słabiutka.

Wcześniej całkiem nieźle pokazał się debiutant Jakub Dobrzyński, który pewnie wypunktował weterana Abramienkę.


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - kubala1122331 - 06-05-2017 07:43 PM

Mariusz Wach mówi, że w zeszłą sobotę był niedysponowany, bo usnął na walce i potem źle się czuł Smile Smile


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Wilczekstepowy - 06-05-2017 07:51 PM

Mógłby już się w ogóle nie odzywać niż tak się tłumaczyć.


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - kubala1122331 - 06-05-2017 08:23 PM

Bardzo głośno było o Pawle Rumińskim. Jeszcze nie wiedziałem kto to jest, a już czytałem o nim artykuły m.in. na weszło i przewidywania, że to polski przyszły mistrz świata. Teraz chyba ucichnie o nim jeszcze szybciej. Szkoda.


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Wilczekstepowy - 06-05-2017 08:33 PM

Co się stało? Macie jakiegoś streama?

EDIT: OK, na razie mam takiego: http://telewizja-black.com/polsat-sport-hd


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - redd - 06-05-2017 08:44 PM

Jak na razie daje niezłe walki na lokalnym podwórku, choć przegrane. Faktycznie, jak kubala pisze, zrobiono z niego na wyrost króla nokautu i wielkiego prospekta po tym, jak szybko znokautował dwóch bumów - ring jak zwykle wszystko brutalnie zweryfikował. Mam jednak nadzieję, że Rumiński nie zniechęci się, bo co jak co, dobrze ogląda się jego walki.

Rzadkosz bardziej solidnie od Rumińskiego, plus za to, że nie wymięka w trakcie twardej walce i gdy zbierze, tak stara się zaraz oddać.


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Wit - 06-05-2017 08:48 PM

Ja zacząłem oglądać, bo mam okazję. Wink
Zaraz Polak walczący w Kanadzie, Wierzbicki. Ten sam, który za miesiąc walczy z Tlatlikiem. Dostał twardego journeymana Anyanwu(?), który na ważeniu zaprezentował się nieźle. Niedawno pokonał jakiegoś gościa z rekordem 13-0.

A Brodnicka już się cieszyła, że wrzuciła zdjęcie swojego brzucha po solarium, bo to jej taki rytuał, by być opaloną w ringu. Sam Borek o to spytał, i skwitował to słowami "No tak, nasza Kleo musi wyglądać dobrze w ringu"... bleh.


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Wilczekstepowy - 06-05-2017 08:52 PM

A Balski i Sidorenko już walczyli?


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Wit - 06-05-2017 08:52 PM

Wierzbicki na ring wchodzi przy muzyce Funky Polaka? Wink


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - kubala1122331 - 06-05-2017 08:54 PM

Sidorenko znokautowała rywalkę w pierwszej rundzie.

Teraz Wierzbicki, potem Balski.