Forum - BOKSER.ORG
Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Boks zawodowy w Polsce (/forum-13.html)
+--- Wątek: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale (/thread-2952.html)



RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Wit - 26-04-2017 06:24 PM

A ja za Cotto nigdy nie przepadałem i jestem za Maćkiem (co najmniej sercem Wink ).


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - kubala1122331 - 26-04-2017 07:19 PM

Taka walka to byłaby kapitalna okazja dla Maćka na to, żeby bardzo poważnie pokazać się całemu światu. I co lepsze, mógłby pokazać się z niezłej strony i dać bliską walkę. Stać go na to z tym Cotto. Tyle, że ta walka jest teraz tak bardzo abstrakcyjna - Cotto, chce tylko wielkich walk, licząc na olbrzymi zarobek -, że szkoda o niej w ogóle rozmawiać.


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Wietnam - 26-04-2017 07:24 PM

Kubala pisze dobrze, szkoda narazie dyskutować o takiej walce, tym bardziej że Roach poinformował że
liczą na dwie duże walki w tym roku, w tym ta druga może być nawet z GGG.


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - redd - 26-04-2017 07:31 PM

To byłaby bardzo ryzykowana decyzja teamu Cotto, brać nieznanego, niepokonanego zawodnika, który jest sporo wyższy od Junito, a dodatkowo można o nim powiedzieć, że jest naturalnym średnim, potrafiącym zbić do 154 lbs. Do tego dochodzi nieaktywność Miguela + wiek + motywacja (czy na takie nazwisko, jak Sulęcki byłby gotów zrobić 100% formy, jak do Canelo? Wątpię). Na miejscu sztabu Maćka robiłbym wszystko, by dopiąć do walki z Junito, bo już samo przebywanie w ringu z taką legendą byłoby b. dobrą reklamą, a sportowo też ta potyczka wcale nie musiałaby zakończyć się klęską Polaka.

Obstawiam jednak, że team Cotto wybierze mniej niewygodnego przeciwnika niż Sulęcki, do tego bardziej kojarzonego w Stanach Zjednoczonych. Wspominano już gdzieś o Japończyku Kamegai, na tle którego Miguel mógłby błyszczeć i efektownie zwyciężyć przed czasem.


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Wilczekstepowy - 28-04-2017 11:04 PM

Cieślak wraca na ring 9 września walką w wadze ciężkiej

Moment, moment... czy tylko ja tu czegoś nie rozumiem? Może zaraz przeczytam o rewanżu z Jeżewskim i o Wawrzyku dla Parkera? Confused


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Martin - 28-04-2017 11:42 PM

Myślałem, ze Cieślak zostanie na jakiś czas zdyskwalifikowany a tu taka informacja i to jeszcze "jednorazowy" występ w wadze ciężkiej...bez sensu naprawde.


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Wilczekstepowy - 29-04-2017 01:41 PM

(24-04-2017 10:08 AM)Martin napisał(a):  Ja z kolei mam ostatnimi czasy bekę z Sandera. Krystiana Sandera, który pisze na boxing.pl.
Najpierw tekst o o gali w Legionowie a teraz wielbienie Borka za to ze sprowadził Haumono dla Adamka. I oczywiście wyrozumiałość ze ta cała szopka (tzn gala) będzie w ppv.

Ku mojemu zaskoczeniu nie tylko Krystian jest zachwycony rywalem dla Adamka ale i chyba cały boxing.pl... tak jak lubię sobie posłuchać "głos boxing.pl" to tak w 35 odcinku chyba po raz pierwszy zdębiałem gdy chłopaki zachwycali się nad wyborem Haumono dla Polaka.


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Hugo - 29-04-2017 01:50 PM

Ja też uważam, że Haumono dla obecnego Adamka to rywal jak najbardziej O.K. Tylko nie jest to zestawienie na główna walkę gali, a najwyżej na trzecią lub czwartą.


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - kubala1122331 - 06-05-2017 07:13 PM

W Polsce sędziowie już ratują lokalnych prospektów. Krystian Huczko nie powinien pokonać tego Bośniaka z minusowym rekordem.


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Hugo - 06-05-2017 07:20 PM

A ja myślałem, że Huczko to godny następca Kosteckiego, Polish Gypsy II.