Forum - BOKSER.ORG
Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Boks zawodowy w Polsce (/forum-13.html)
+--- Wątek: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale (/thread-2952.html)



RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - redd - 14-05-2016 09:32 PM

Rusiewicz to fajny skalp na ten etap kariery. Mam nadzieję, że Grabowski nie za szybko rzuci Balskiego na mocnych rywali - chłopak potrzebuje szlifów i walk, w których będzie mógł się czegoś nauczyć. Ma mocny cios i potrafi skontrować - to już coś, jak na polskie podwórko, choć rewelacji nie ma. Choć ten Wilczewski w narożniku jakoś nie przekonuje...


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Gogolius - 14-05-2016 09:40 PM

Inteligencja, dobra technika, koordynacja. Sasza Sidorenko (4-0) zgodnie z planem wypunktowała swoją przeciwniczkę, Klaudię Szymczak (2-8, 1 KO) na dystansie sześciu rund. Sympatyczna Sasza udowodniła, że niczym nie ustępuje obu Ewom - Piątkowskiej i Brodnickiej, a w opinii wielu ekspertów to właśnie ona jest upatrywana jako faworytka w starciu zarówno z jedną jak i drugą.

Mieszkająca obecnie w Warszawie Sidorenko rozpoczęła walkę z podopieczną Irosława Batowicza z Silesia Boxing spokojnie, jednak od początku widać było jej walory pod względem technicznym. Sasza nie szukała na siłę nokautu, nie szukała bójki, za to spokojnie boksowała i od czasu do czasu wyprowadzała mocniejsze uderzenia. Wygrała wszystkie starcia i sędziowie nie mieli żadnych problemów z punktacją. Wszyscy zgodnie wypunktowali jej zwycięstwo (60-54, 60-54, 60-54).


Kubala, główna nie zgadza się Twoją opinią Smile

Wg mnie Rusiewicz jak na taki etap kariery to skalp bardzo, bardzo dobry. Jest jakiś promyk na tej gali Smile


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Wilczekstepowy - 14-05-2016 09:54 PM

Ja pierdziele ale teraz spaślaki walczą... Czy to jeszcze boks czy to już sumo? Tongue


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - redd - 14-05-2016 10:10 PM

Siwy vs Bunga - walka na poziomie Gerleckiego z Palko...

Ta gala przypomina mi gale KP sprzed dziesięciu lat, gdzie na undercardzie walczyli Polacy z mięsem armatnim ze Słowacji/Węgier/Łotwy/Czech, a w walce wieczoru bił się jakiś local hero z journeymanem.


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - KrychuTMT - 14-05-2016 11:19 PM

Tak skomentuje walkę Wacha

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD​DDDDDDDDDDDDD


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Wilczekstepowy - 14-05-2016 11:20 PM

Wach ledwo, ledwo, co pokonał tego buma z Brazylii. Gość z walki na walkę jest coraz gorszy.


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - KrychuTMT - 14-05-2016 11:24 PM

Jak dla mnie to on tej walki nie wygrał, remis max XDDDDDDDDDDDDDDDDDD


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Wilczekstepowy - 14-05-2016 11:27 PM

Właśnie całej nie oglądałem i jak ogłaszali werdykt to nie byłem pewien zwycięstwa Wacha, a po jego postawie było widać, że on też tego nie był pewien.


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - redd - 14-05-2016 11:40 PM

Niech ktoś napisze, co się działo, bo widzę, że ładne kwiatki mnie ominęły Big Grin


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Martin - 14-05-2016 11:44 PM

Na Wacha to szkoda oczu, dobrze że tego nie oglądałem.