Forum - BOKSER.ORG
Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Boks zawodowy w Polsce (/forum-13.html)
+--- Wątek: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale (/thread-2952.html)



RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Wit - 17-04-2017 12:27 PM

No i fajnie. Obił Syrowatkę, to i Szymański będzie musiał na siebie uważać i się przyłożyć lepiej niż do walki z Villalobosem.


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - kubala1122331 - 17-04-2017 05:43 PM

Głowacki i Brodnicka kolejnymi "gwiazdami" Polsat Boxing Night. Jakby dali "Główce" naprawdę solidnego rywala, gala zrobiłaby się całkiem przyzwoita. Spodziewam się jednak, że dadzą "Główce" jakiegoś średniaka, bo powrót i takie tam.

Z kolei walka Brodnickiej w ogóle mnie nie interesuje, ale dziewczyna dobrze sprzedaje się w mediach, więc jej udział w PBN nie jest w żaden sposób zaskakujący.


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - kubala1122331 - 18-04-2017 06:38 PM

Solomon Haumono rywalem Tomasza Adamka podczas PBN Big Grin

Nawet nie wiem jak to skomentować


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Terminator - 18-04-2017 07:07 PM






RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Wilczekstepowy - 18-04-2017 07:48 PM

Aż zachciało mi się śmiać! Rywal bajer! Niech jeszcze Adamek zarobi jakiegoś lucky puncha to już dopiero będzie masakra!


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Wietnam - 18-04-2017 07:50 PM

(18-04-2017 06:38 PM)kubala1122331 napisał(a):  Solomon Haumono rywalem Tomasza Adamka podczas PBN Big Grin

Nawet nie wiem jak to skomentować

Już lepszy byłby młodszy o 7 lat Tupou Wink ba McCline ...


Oj coś te Borka kontakty nieskuteczne. Komentarz @Terminatora wszystko mówi.


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Terminator - 18-04-2017 08:00 PM

Tak se myślę że powinni zakontraktować kogoś z top 15 CW i dać z Głowackim w walce wieczoru, wtedy może gala byłby uratowana i warta tych 40 zł.


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Hugo - 18-04-2017 08:02 PM

Zwycięska walka Haumono z Royce'em Sio: https://www.youtube.com/watch?v=SlBKvpLngv0
Aha, Haumono to ten, co padł, jakby ktoś nie wiedział.


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Wilczekstepowy - 18-04-2017 08:33 PM

No to Adamek z Zimnochem mogą sobie po piątce przybić jeżeli chodzi o dobór przeciwników. Big Grin

Jeszcze raz przypomnę cytat Wasilewskiego z rp:

Cytat:Ja nie znam przeciwnika Tomka, a jestem bardzo ciekawy, ma byc naprawde mocny, nie jakies Charry.

Podejrzewałem ironię, i jak sądzę teraz Wasilewski zrywa boki ze śmiechu. Tongue


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Terminator - 18-04-2017 08:40 PM

Jednak trzeba mu oddać to że znokautował Nascimento już w 3 rundzie, tylko Whytowi udało się to szybciej, poza tym z tego co pamiętam do dość dobrze sobie radził w walce z Parkerem, kiedy jeszcze Joseph był spięty.