Forum - BOKSER.ORG
Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Boks zawodowy w Polsce (/forum-13.html)
+--- Wątek: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale (/thread-2952.html)



RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - redd - 22-11-2016 02:28 PM

Z Najmanem to jest to, że wszyscy go wyśmiewają w środowisku, ale każdy chciałby go mieć na swojej gali, bo Marcin zrobi trash talk, powygłupia się na konferencjach, przyciągnie Januszy, co potrafi mało który bokser w PL. Parafrazując @copa - wie na czym polega boks zawodowy Big Grin


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Wietnam - 22-11-2016 03:33 PM

Wieczorem oficjalne info dotyczące Gołoty Wink stay tuned !! Big Grin


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Hugo - 22-11-2016 10:05 PM

Dariusz Sęk miał walczyć w Moskwie o pas IBO z Umarem Sałamowem, ale... zrezygnował z powodu kontuzji. Przypomina mi to rezygnację Diablo z walki rewanżowej z Drozdem z powodu przeziębienia. Jak marnuje się takie życiowe okazje, to potem nie powinno się narzekać, że "jestem dobry, ale nikt ze mną nie chce walczyć". Szanse Sęka z Sałamowem wyglądały dość marnie, aczkolwiek nie beznadziejnie. Sałamow to raczej bokser techniczny o dość przeciętnym ciosie, a przy tym gubiący się w defensywie, gdy ktoś go mocno przyciśnie. Po stronie Sęka była też kolosalna przewaga doświadczenia. Zanosiło się na ciekawą techniczną walkę. Szkoda, że się nie odbędzie, a kariera Sęka zaczyna coraz bardziej przypominać "karierę" Kołodzieja.


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - kubala1122331 - 22-11-2016 10:26 PM

Gołota bokserem 25-lecia wg "Super Expressu". Ot, i zagadka rozwiązana. Pan Kostyra zaciekawił, a nic ciekawego w zasadzie Smile


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Wilczekstepowy - 22-11-2016 10:43 PM

Bokserem czy sportowcem 25-lecia?


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - kubala1122331 - 22-11-2016 10:47 PM

Sportowcem oczywiście, mój błąd.


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Wilczekstepowy - 23-11-2016 03:16 PM

Kuba Moczyk walczy o życie.

Pierwsze słyszę o tym chłopaku. Pech nieprawdopodobny - pierwsza walka na zawodowstwie i od razu taki nokaut. Sad


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - saliman1 - 24-11-2016 08:26 AM

Z tego co czytałem gala na której do tego doszło była nielegalna lub co najmniej nieregulowana przez żadną komisję bokserską. Nie wiadomo jak to wyglądało ze standardami bezpieczeństwa, ale wylew po jednym nokautującym ciosie to rzadki przypadek.


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Wilczekstepowy - 24-11-2016 10:33 AM

Chodzą też plotki, że w ringu sędziował trener rywala Polaka. Jeżeli to prawda to już w ogóle parodia, jeżeli nie kryminał.


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Gogolius - 24-11-2016 01:39 PM

Ponoć przeciwnik Polaka co rundę zmieniał rękawice na nowe.