Forum - BOKSER.ORG
Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Boks zawodowy w Polsce (/forum-13.html)
+--- Wątek: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale (/thread-2952.html)



RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - KrychuTMT - 08-05-2016 10:54 AM

Niestety, ale Sęk nie wygrał walki z tym kurwa banderowcem>.> Rundy 2,3,4,5,8 dla tego śmiecia, Sęk wyłapywał prawe crossy przez całą walkę... Nie wiem dlaczego nie uciekał w prawo i zapominał, że ma lewą rękę. Stępień ma zadatki na kozaka, nie męczy się z słabeuszami, a to już jest coś.


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - redd - 08-05-2016 03:22 PM

To kiepsko. Jeszcze jakiś czas temu Sęk pewnie pokonał Ukraińca, a teraz męczył się z nim co nie miara. Oby to była tylko chwilowa obniżka formy, bo inaczej Kolaj może go zlać.

A co do Stępnia, to faktycznie gość jest bardzo ciekawy. Wie po co wychodzi do ringu i na razie załatwia rywali ze sporą łatwością. Nie sądzę, by którykolwiek z obecnych polskich 168 lbs był w stanie postawić mu się. Ani oldboy Gargula, ani bumobijca Opalach, a co dopiero Sołdra.


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - kubala1122331 - 08-05-2016 03:32 PM

Ja się trochę obawiam o obronę Stępnia. Ma jeszcze czas ją poprawić, ale jak widziałem jego przedostatnią walkę, to ten element najsłabiej wygląda. Ale rzeczywiście, jeśli mamy mówić o jakimś młodym talencie, to chyba Paweł wyróżnia się z tego grona najbardziej.


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - KOXBOX - 09-05-2016 10:10 AM

Być może obrona jest słaba, ale dla mnie to jeszcze element do poprawienia. Ważne jest to, że jak na razie wyróżnia się na tle innych i pokonuje rywali bez wększych problemów. Może coś z tego będzie, cieszę się, że Stępień jednak walczy.


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - kubala1122331 - 09-05-2016 02:33 PM

No wiadomo, niech chłopak idzie do przodu i rozwija się. Walki są mu teraz bardzo potrzebne. Oby tylko podczas treningów nie zapominał właśnie o poprawie defensywy i jestem dobrej myśli.


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - saliman1 - 12-05-2016 07:25 AM

Andrzej Sołdra w Piątek walczy w Anglii z medalistą igrzysk olimpijskich i mistrzostw świata Vijenderem Singhem. Walka na dystansie zaledwie 4 rund, co będzie pewnie faworyzować Hindusa, który będzie mógł zawalczyć w wysokim tempie i nie wyjdą jego ewentualne braki kondycyjne. Teoretycznie Polak ma jakieś szanse, gdyż rywal jest nieopierzony na zawodowych ringach, ale przewiduję, że Sołdra spali się psychicznie i przegra.


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Hugo - 12-05-2016 09:59 AM

Sołdra odgraża się, że znokautuje Singha, ale ja przypuszczam, że będzie dokładnie odwrotnie.


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - KOXBOX - 13-05-2016 09:12 AM

Ja trzymam kciuki za Sołdrę i mam nadzieję, że jego odgrażanie się to nie tylko na pokaz, ale faktycznie ma coś w zanadrzu.


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Chapson - 13-05-2016 07:44 PM

Niestety porazka przez TKO w 3 rundzie


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Wit - 13-05-2016 08:56 PM

No to Sołdra już chyba wystarczająco dużą ilość razy nam udowodnił na co go stać. Ja w nim widzę gatekeeper'a dla młodych polskich prospektów na galach wojaka. Tongue Jackiewicz przy nim to Muhammad Ali. ;d