Forum - BOKSER.ORG
Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Boks zawodowy w Polsce (/forum-13.html)
+--- Wątek: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale (/thread-2952.html)



RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Wilczekstepowy - 05-08-2016 11:42 PM

Wie ktoś może za co siedział 6 lat Artur Łazarian? Bo jeżeli za to, co piszą na głównej userzy to jest to przegięcie, które nie powinno się wydarzyć. Nie lubię Grabowskiego a to byłby kolejny powód aby go nie lubić jeszcze bardziej. A czy tak jest, jak piszą userzy to nie mogę być pewny, bo ponoć Łazarian siedział za pobicie (wraz z 3 innymi koleżkami) ze skutkiem śmiertelnym krakowskiego rapera "Papuga". Pobicie miało nastąpić przy pomocy noży i maczet. Z tym jednak, jak ktoś przytomnie zauważył raper zginął w roku 2013/2014 więc nie wiem, o co tu chodzi - jak widać daty się nie zgadzają. Confused

W każdym bądź razie Łazarian ma zamiar wrócić na ringi zawodowe pod skrzydłami tego powyżej wymienionego przeze mnie promotora.


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - saliman1 - 06-08-2016 07:58 AM

Aż się zainteresowałem to sprawą. On nie mógł siedzieć 6 lat, bo 23 września 2011 (niecałe 5 lat temu) bokserorg wrzucił filmik z wywiadem z nim. Sprawa z jego udziałem w zabójstwie "Papuga" wydaje się być oczywista. Z tego co pozbierałem w sieci wynika, że siedział dwa lata w areszcie bez wyroku i ... sprawa się urywa. Wychodzi na to, że albo ani dnia w więzieniu nie spędził oficjalnie za zabójstwo lub dostał jakiś śmieszny wyrok. Żadnych inforrmacji na ten temat nie ma.


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Joker - 06-08-2016 08:49 AM

Kolejne patologgiczne szambo wpływa na Polski rynek.Gość jest bandziorem a media jeszcze zaczynają go promować.


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Wit - 06-08-2016 10:58 AM

Wilczek, chyba coś pomyliłeś. 6 lat nie walczył, ale do pierdla trafił później niż w 2010. Wydaję mi się, że nic specjalnego, już Binkowski wywoływał przyjemniejsze emocje.


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Wilczekstepowy - 06-08-2016 03:15 PM

Jeżeli chodzi o te 6 lat to zasugerowałem się jakąś wypowiedzą na forum.


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Wilczekstepowy - 09-08-2016 11:44 PM

24 września Balski zawalczy z Brudowem.

Rosjanin w walce z Diablo w ogóle nie pokazał serca. Jak będzie teraz? Jeżeli Brudow wyjdzie do ringu z serduchem przepełnionym energią to Balski może mieć na tyle poważne problemy aby przegrać?


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Wilczekstepowy - 12-09-2016 01:26 PM

Tak sobie sprawdziłem ceny biletów na galę Balski vs Brudow i ku mojemu zaskoczeniu są w bardzo podobnym przedziale, jak na galę Głowacki vs Usyk. Zaczynają się od 60 pln (na galę Główki zaczynały się od 50 pln) - chyba, że były jeszcze tańsze wcześniej, bo teraz miejsca pozostały tylko w dwóch sektorach. Najdroższy bilet za 500 pln. Nie wiem kto na taką galę zdecyduje się na bilet za taką cenę.


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Gogolius - 12-09-2016 01:44 PM

No 500zł na taką galę to dno, chyba że dają obiad i szampana Wink

Co do najtańszych biletów, pewnie sporo zależy od miejsca, te bilety na Glowacki-Usyk za 50zł są pewnie daleko od ringu i oglądanie potyczki odbywa się przez telebim.


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - kubala1122331 - 12-09-2016 08:12 PM

Brodnicka - Torti
Sęk - Ngumbu
Siwy - Kownacki
Cieślak - Sillakh (!)
Włodarczyk - Durodola (!!)
Wach - Wawrzyk/Ugonoh

Elegancko zapowiada się PBN w listopadzie, jest dużo lepiej niż się spodziewałem. Pierwsza walka mnie nie interesuje. Sęka czeka ciężkie zadanie, ale też zależy jak bardzo wypalony jest Ngumbu. Jeszcze niedawno dawał równą walkę Fonfarze i pamiętam, że niektórzy na forum mieli karty nawet w jego stronę. Trudny i niewygodny rywal, a też po samym Darku nie wiadomo czego się spodziewać. Kownacki - Siwy to trochę eksperyment, bo to dwaj raczej mało rozpoznawalni zawodnicy. Dla mnie 90% faworytem jest Kownacki, bo Siwy to na razie kelnerów w słabym stylu obijał. Ale nie narzekam, walka łatwa do sprzedania i w sumie też interesująca, bo a nuż Siwy pokaże coś, jak dostanie godnego przeciwnika? Cieślak - Sillakh jak dla mnie sztosik, najtrudniejsza walka w karierze Cieślaka, no już wybaczę nawet tego sobotniego Ilie. Boję się trochę, że Ukrainiec jest już trochę rozbity i pierwszy mocny cios rozstrzygnie pojedynek, ale do tego momentu będą czekać Michała męczarnie. Włodarczyk - Durodola to przede wszystkim świetny matchmaking (na papierze). Nokaut w powietrzu od pierwszej rundy, obaj panowie z dynamitem w łapskach. Krzysio faworytem, ale pierwsze trzy rundy będzie musiał być skoncentrowany jak nigdy dotąd. Potem raczej Nigeryjczyk opadnie z sił, oczywiście, jeśli wcześniej nie znokautuje Polaka, czego nie wykluczam. No i Wach z Ugonohem albo z Wawrzykiem. Obie starcia interesujące, ale w obu Wiking nie będzie dla mnie faworytem. Tak czy siak, emocje powinny mimo wszystko być.

Spoko karta Smile


RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Wilczekstepowy - 12-09-2016 10:54 PM

Aż nie chce się wierzyć w takie pary. Wink Oprócz Brodnickiej interesuje mnie wszystko, jak leci. Wydaje mi się, że jedynie Siwy tutaj tak za bardzo nie pasuje ale, jak na pierwszy raz Kownackiego na polskiej ziemi to taki przeciwnik może być dla niego. Z chęcią zobaczyłbym Izu na tej gali ale nie chce mi się wierzyć, że jego team puści go na Wacha. Zbyt ostrożnie go prowadzą. Prędzej z Zimnochem by go zestawili i na początek, na powrót na polską ziemię też rywal byłby spoko.