Forum - BOKSER.ORG
Chisora vs Pulew - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Chisora vs Pulew (/thread-2950.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Chisora vs Pulew - Wietnam - 08-05-2016 12:02 AM

(08-05-2016 12:01 AM)Krzych napisał(a):  Dobry troll Big Grin

Chciałby Amir żeby tak było Tongue ale nic go od desek nie uratuje.


RE: Chisora vs Pulew - kubala1122331 - 08-05-2016 12:03 AM

Hugo
Barroso zupełnie opadł z sił, Crolla przeszedł do ataku i skończył zmęczonego rywala ciosem w tułów. To tak w skrócie.


RE: Chisora vs Pulew - Terminator - 08-05-2016 12:05 AM

Jak można skręcić kostkę w 2 miejscach?


RE: Chisora vs Pulew - Wietnam - 08-05-2016 12:06 AM

(08-05-2016 12:05 AM)Terminator napisał(a):  Jak można skręcić kostkę w 2 miejscach?

Herezja Termi

No niestety szkoda Barroso, myślałem że będzie z niego nowy killer,
kompletnie zlekceważyłem Crolle,.


RE: Chisora vs Pulew - Hugo - 08-05-2016 12:08 AM

Czyli inteligencja ringowa wygrała z siłą i warunkami fizycznymi, bo Barroso miał dłuższe ręce i chyba bił mocniej.


RE: Chisora vs Pulew - kubala1122331 - 08-05-2016 12:12 AM

Dokładnie tak. Jak dla mnie Crolla zawalczył jak profesor. Barroso musiał się zmęczyć, Brytol to dokładnie widział, spokojnie przetrwał szaleńczy atak rywala i kiedy natrafiła się okazja, zrobił swoje. Świetny gość. Nie widziałem jego przegranych walk, ale z Darleysem Perezem x2 i dzisiaj zrobił na mnie ogromne wrażenie.

Panowie, do 3:00 nie ma co liczyć na żadną galę z USA?


RE: Chisora vs Pulew - Wilczekstepowy - 08-05-2016 11:55 AM

Dziś jeszcze jestem zły, bo mierzi mnie ten werdykt. Ale to jeszcze nic. Nie dowierzam, jak czytam posty niektórych userów z rp i z głównej bokser.org, o tym, że owszem był wałek ale... na Chisorze, którego ograbiono ze zwycięstwa. I w sumie sam nie wiem, czy to takie typowe trollowskie prowokacje aby powkurzać ludzi czy też niektórzy naprawdę mają w sobie zaprojektowaną taką mapę spostrzegania rzeczywistości?


RE: Chisora vs Pulew - Arkao - 08-05-2016 03:28 PM

Chisora vs Pulev
110 – 118. Nie mam pojęcia jak sędzia mógł punktowac walkę dla Chisory, który nie pokazał tutaj absolutnie nic. Kubrat nie chciał ryzykować i spokojnie dowiózł zwycięstwo do samego końca tej bardzo nudnej walki. Bułgar dzięki tej wygranej jest blisko ponownego pojedynku o pas mistrzowski. W tym momencie z Joshuą mógłby coś ugrać, z innymi mistrzami nie.


RE: Chisora vs Pulew - Hugo - 09-05-2016 12:37 PM

Chisora popełnił w tej walce spory błąd taktyczny. Nie mógł się zdecydować, czy chce boksować jako swarmer (presja + ciosy w tułów), czy też jako defensywny slugger polujący na kontrę przy linach. Gdyby konsekwentnie trzymał się pierwszego wariantu, to miał szansę na przełamanie Pulewa, który gdzieś tak od 8 rundy zaczął pomału tracić siły. Natomiast to dobrowolne cofanie się do lin było dla Chisory fatalne w skutkach. Nie dość, że sam ani razu w takiej sytuacji mocno nie trafił Pulewa, to jeszcze za każdym razem dostawał przy tych linach tęgie lanie, a raz był chyba na skraju nokdaunu. Tymczasem na środku ringu udało mu się 2 razy mocno zahaczyć Pulewa cepami, które na Bułgarze wywarły widoczne wrażenie.