Forum - BOKSER.ORG
Adamek vs Aguilera - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Adamek vs Aguilera (/thread-289.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Adamek vs Aguilera - Jerome - 30-03-2012 01:42 PM

@AFPL
Ale po laniu od Tomka Cristobal stracił kontrakt z HBO.


RE: Adamek vs Aguilera - AdamekFightPL - 30-03-2012 02:22 PM

@Jerome

Dobrze, ale Arreola walczył na antenie HBO przed walką z Adamkiem.


RE: Adamek vs Aguilera - Jerome - 30-03-2012 05:46 PM

No przecież jak stracił to znaczy, że wcześniej miał a więc walczył ;]


RE: Adamek vs Aguilera - AdamekFightPL - 30-03-2012 07:08 PM

@Jerome

Aleś mi zamieszał... Chodzi to, że kolega Adammobp powiedział, że Adamek przyjmując ofertę od HBO i zaczynając dla nich walczyć musiał by toczyć pojedynki z absolutnym topem. Przed walką z Adamkiem Arreola miał właśnie taki kontrakt i wcale nie musiał walczyć z TOP'em więc dlaczego Adamek miałby walczyć? Oczywiście wiem, że po przegranej walce z Adamkiem Arreola stracił kontrakt to chyba normalne.


RE: Adamek vs Aguilera - Jerome - 31-03-2012 08:49 AM

@AdamekFightPL
No i wszystko jasne. Z tym, że Arreola stacił kontrakt z powodu 2 porażek. Z V.K. i Adamkiem. Tak w formie uzupełnienia ;]


RE: Adamek vs Aguilera - AdamekFightPL - 31-03-2012 10:09 AM

@Jerome

Wiem, ale miedzy walką z Witem a Adamkiem ciągle walczył na antenie HBO, ale to już nie na temat.


RE: Adamek vs Aguilera - Adammobp - 31-03-2012 08:27 PM

Zapominasz o jednej sprawie. Chris Arreola walczy pod flagą amerykańską. Jest bokserem amerykańskim. W dodatku wiązano z nim nadzieję, że będzie zbawcą wagi ciężkiej (oczywiście z USA). To tak jak Polacy oglądali walki Adamka z Maddalone czy McBridem, bo to Polak, któremu kibicujemy. A jakby na Polsacie puścili walkę np. Deontaya Wildera z Monte Barrettem, to tylko koneserzy by oglądali.

Więc wiadomo, że łatwiej przebić się amerykańcowi na HBO niż obcokrajowcowi.


RE: Adamek vs Aguilera - Jerome - 31-03-2012 11:57 PM

@Adammobp
dokładnie... Gale na HBO to wielki wypas, ten klimat, komentatorzy, Buffer, piękne sale (jak choćby MGM) ale gdyby Adamek zawalczył z Chambersem w PC, Povietkinem na PGE Arenie w Gdańsku i Arreolą (tam gdzie podczas 1 walki) po kolei to mogę sobie odpuścić HBO. Jakiegoś buma na przetarcie nawet mogę zaakceptować.


RE: Adamek vs Aguilera - willow(konserwatysta) - 01-04-2012 08:59 PM

http://www.youtube.com/watch?v=oi3o_K0LXgc

Walka z amerykańskim komentarzem, w tym Freddiego Roacha.


RE: Adamek vs Aguilera - Jerome - 01-04-2012 09:53 PM

@willow(konserwatysta)
dzieki ;D lepiej mi sie oglada jak gadaja po angielsku, nie wiem, moze jakis fetysz, lubie ten jezyk bardzo ;]