Forum - BOKSER.ORG
Michał Cieślak - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Michał Cieślak (/thread-2878.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Michał Cieślak - Wilczekstepowy - 04-04-2016 04:54 PM

Faktycznie walkę Cieślak vs Mueller można by było łatwo sprzedać w Polsce. Wtedy byśmy zobaczyli jak Cieślak by się zaprezentował nie tylko na tle Mateusza ale i Usyka. Wink


RE: Michał Cieślak - Gogolius - 04-04-2016 09:10 PM

Redd, nie chciałbyś zostać profesjonalnym match makerem? Big Grin


RE: Michał Cieślak - Wilczekstepowy - 04-04-2016 11:34 PM

CIEŚLAK: GŁOWACKI I WŁODARCZYK JESZCZE NIE, MASTERNAK I JANIK OK
Uważam, że za bardzo lekceważy się Mastera a moim zdaniem Masternak może jeszcze zaskoczyć, jak "porobi" u Gmitruka. Janik, jak najbardziej ok. Myślę, że mogłaby być jeszcze lepsza walka niż z Palaciosem.


RE: Michał Cieślak - redd - 04-04-2016 11:44 PM

(04-04-2016 09:10 PM)Gogolius napisał(a):  Redd, nie chciałbyś zostać profesjonalnym match makerem? Big Grin

Później czytałbym o sobie na forach (na pewno na głównej), że kontraktuję no - name, albo półbumów Big Grin W sumie, kto by nie chciał spróbować pozestawiać ze sobą poszczególnych zawodników? Zaraz coś z tym zrobię, tylko znajdę na telefonie numer do Mariana Kmity Smile


RE: Michał Cieślak - Gogolius - 05-04-2016 06:52 AM

Tak zauwazylem ze jestes bardzo aktywny w obszarze "kto z kim i dlaczego" Tongue

Wilczku, pelna zgoda. Zdziwilo mnie ze Master to jest na "juz", a na Wlodarczyka za wczesnie. Moze Cieslakowi przeszkadza sama sila fizyczna rywala dlatego Diablo czy Glowacki byliby jeszcze za trudni, natomiast Masternak jest juz okej.

Co do Janika - uwazam ze tez jest niedoceniany, bo z trzech porazek mamy kontrowersje, minimalna porazke z Afolabim i awaryjny wystep z Drozdem. Jednak mimo wszystko nie jest to bokser ktory ma albo warunki albo sile na to, zeby zatrzymac kogos takiego jak Cieslak.


RE: Michał Cieślak - Wit - 05-04-2016 10:22 AM

Nie widziałem walki Masternaka z Fields'em - od razu to piszę.
Uważam, że Masternak jest za bardzo pogubionym bokserem w ringu, żeby móc zrobić krzywdę Cieślakowi. Diablo jest silny fizycznie i pokazał to już w nie jednej walce. No i do końca jest groźny (Green, Czakijew). Mateusz zaś pokazał jak go pokonać i widać, że strasznie się gubi z bokserami, którzy prą do przodu. Tak więc nie dziwi mnie podejście Michała. Swoją drogą szkoda, że nie udało się zorganizować pojedynku rewanżowego między Janikiem a Masternakiem, gdy ten drugi był jeszcze u Sauerland'a (bo nie wiem czy dalej jest?). To by mogła być niezła trampolina dla Łukasza, który jest nieco niedoceniany.


RE: Michał Cieślak - Wilczekstepowy - 05-04-2016 07:59 PM

Cieślak ponoć celuje w Czakijewa. Do tej walki w najbliższym czasie pewnie nie dojdzie ale na tym etapie kariery nie widziałbym faworyta w Cieślaku, ponieważ nie znam jego umiejętności w obronie a w pierwszych rundach na tej niwie miałby naprawdę sporo roboty. Wink W każdym bądź razie byłby solidnie, naprawdę solidnie sprawdzony.


RE: Michał Cieślak - Gogolius - 14-04-2016 06:29 PM

Najbliższy rywal Cieślaka to wg bokser.org Kai Kurzawa (36-4, 24 KO).
Walka pod koniec maja. Kontrakty nie zostały podpisane, ale wszystko ponoć jest formalnością.

Jak na niecałe dwa miesiące przerwy po Palaciosie to bardzo dobry rywal.


RE: Michał Cieślak - Wilczekstepowy - 14-04-2016 07:27 PM

Nie przegrał od 7 lat ale ostatnią walkę miał ponad rok temu. Wywalczył jakiś pasek IBF i co? Złapał kontuzję czy też postanowił zakończyć karierę a Polacy postanowili go odświeżyć?


RE: Michał Cieślak - Hugo - 14-04-2016 08:38 PM

Oglądałem Kurzawę w jego ostatniej walce z silnie bijącym Ronertem i zrobił na mnie niezłe wrażenie. Szybkość i technika na przyzwoitym poziomie. Jednak siłowo zdecydowanie ustępował Ronertowi, więc tym bardziej będzie ustępował Cieślakowi. W sumie na pewno Kurzawa jest poniżej poziomu Palaciosa. Nie widzę innej opcji, niż Cieślak przez ko/tko.