Forum - BOKSER.ORG
Denis Lebiediew - Victor Ramirez (i odwoł. walka Wilder -Powietkin) 21 maja w Moskwie - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Denis Lebiediew - Victor Ramirez (i odwoł. walka Wilder -Powietkin) 21 maja w Moskwie (/thread-2828.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Deontay Wilder - Aleksander Powietkin 21 maja w Moskwie - Wietnam - 13-05-2016 09:46 PM

Uda im się wykręcić jak Riabiński sięgnie do kieszeni a kieszeń ma tak,
głęboką jak rzeka Hańcza.


RE: Deontay Wilder - Aleksander Powietkin 21 maja w Moskwie - Wilczekstepowy - 13-05-2016 09:49 PM

Nie znam się ale 70 nanogramów to jest chyba mniej niż 1mcg? Równe jest 0 07mcg?


RE: Deontay Wilder - Aleksander Powietkin 21 maja w Moskwie - Terminator - 13-05-2016 09:51 PM

tak, nanogram to jedna tysiączna microgram


RE: Deontay Wilder - Aleksander Powietkin 21 maja w Moskwie - Wilczekstepowy - 13-05-2016 09:57 PM

A więc jakieś szanse na walkę chyba są. WBC wydała oświadczenie o przeprowadzeniu śledztwa. A więc jeszcze nie ma oficjalnego stanowiska od nich czy walka będzie czy też nie. Pewnie dużo będzie zależało od obozu Wildera. Jak oni będą chcieli to walka powinna się odbyć.


RE: Deontay Wilder - Aleksander Powietkin 21 maja w Moskwie - Terminator - 13-05-2016 10:04 PM

Czy nie przeszłoby coś takiego, że walka mimo wszystko się odbędzie a to czy Povietkin zostanie zdyskwalifikowany i pozbawiony ewentualnego tytuł zadecyduje próbka pobrana w dniu walki, może do tego czasu udałoby się Saszy jakoś wypłukać


RE: Deontay Wilder - Aleksander Powietkin 21 maja w Moskwie - Gogolius - 13-05-2016 10:13 PM

Kurde, nie ma o czym gadać. Śmieszna wielkość... Rabiński mówi że Sasza brał to ostatnim razem we wrześniu. Po takiej dawce jestem skłonny mu uwierzyć.
Jak dla mnie walka niezagrożona, choć Wilder może mieć swoje pięć minut w gadkach na konferencjach.


RE: Deontay Wilder - Aleksander Powietkin 21 maja w Moskwie - Wietnam - 13-05-2016 10:17 PM

test na meldonium nie jest ilościowy (poniżej/powyżej limitu). Jest jakościowy: brałeś, jesteś zawieszony.

Walki niestety na bank nie będzie.


RE: Deontay Wilder - Aleksander Powietkin 21 maja w Moskwie - Wilczekstepowy - 13-05-2016 10:19 PM

Tak, ale przy tak małej ilości może WBC uwierzy, że brał to jeszcze w zeszłym roku.


RE: Deontay Wilder - Aleksander Powietkin 21 maja w Moskwie - Wietnam - 13-05-2016 10:24 PM

(13-05-2016 10:19 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Tak, ale przy tak małej ilości może WBC uwierzy, że brał to jeszcze w zeszłym roku.

Miejmy nadzieje bo ja też długo na tą walkę czekałem,
mam czarną wizję jednak.


RE: Deontay Wilder - Aleksander Powietkin 21 maja w Moskwie - Wilczekstepowy - 13-05-2016 10:26 PM

Mnie na tej walce bardziej zależy niż na Fury vs Kliczko. I jeżeli obóz Powietkina będzie musiał wypłacić jakieś odszkodowanie za tą głupotę Wilderowi to i mi coś się należy, bo naprawdę przygotowywałem się do tej walki podobnie, jak i Wilder Tongue (mam nadzieję, że Riabiński to czyta Tongue ) z wypiekami na twarzy czekałem na ten dzień, w którym zobaczę prawdziwy test Wildera w ringu z gościem, który od lat zalicza się do światowej czołówki. I to mimo tego, że to w Amerykaninie widziałem minimalnego faworyta. Wink