Forum - BOKSER.ORG
Denis Lebiediew - Victor Ramirez (i odwoł. walka Wilder -Powietkin) 21 maja w Moskwie - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Denis Lebiediew - Victor Ramirez (i odwoł. walka Wilder -Powietkin) 21 maja w Moskwie (/thread-2828.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Deontay Wilder - Aleksander Powietkin 21 maja w Moskwie - KrychuTMT - 10-05-2016 05:35 PM

Povietkin ma defekt, nie potrafi walczyć z gigantami(Kliczko go zgwałcił, z Wachowi nie mógł dobrać się do skóry) . Szpilka to zupełnie inny typ boksera niż idący do przodu jak taran Sasza.. Taki mniejszy, dużo latający po ringu może być bardziej kłopotliwy od o wiele bardziej utalentowanego, ale bardziej statycznego boksera. Wilder rozbije Povietkina, bomby nawet zbierane częściowo na blok będą robiły swoje. Walka jest 50/50 do 6 rundy, potem z Saszy zejdzie powietrze i potyczka przerodzi się w jednostronne widowisko.


RE: Deontay Wilder - Aleksander Powietkin 21 maja w Moskwie - Mayo - 10-05-2016 05:49 PM

Zobaczymy, zobaczymy Smile

Wach to zly przyklad bo tam akurat Povetkin ladnie skracal dystans i bil, problem polega na tym ze Wach po kilku strzalach przestal walczyc o zwyciestwo a zaczal o przetrwanie a z takim rywalem ciezko wygladac dobrze.

Kliczko to inna klasa, duzo lepszy techncznie niz Wilder, specjalizujacy sie w walkach z nizszymi rywalami, mega dobrze wykorzystujacy przewage warunkow fizycznych, super kontrolujacy dystans prostymi. To tez zly przyklad. Wilder jest dziurawy, lubi zebrac na glowe, nie trzyma tak dystansu.

Tu sie wszystko rozbije o klase bokserska, taki Wawrzyk jej nie ma za wiele i zobacz ile mu warunki fizyczne pomogly w ringu z Sasza.


RE: Deontay Wilder - Aleksander Powietkin 21 maja w Moskwie - Wilczekstepowy - 10-05-2016 06:31 PM

Wawrzyk przegrał już w szatni, ma słabą psychikę więc to zły przykład.


RE: Deontay Wilder - Aleksander Powietkin 21 maja w Moskwie - CHIRURG - 10-05-2016 08:48 PM

Patrząc na chłodno ta walka to mniej więcej typowe 50/50, jednak mam dziwne przeczucie że Wilder znokautuje Saszkę. Ten jego ringowy chaos może okazać się paradoksalnie zabójczo skuteczny.


RE: Deontay Wilder - Aleksander Powietkin 21 maja w Moskwie - Wilczekstepowy - 13-05-2016 01:15 PM

Garguła ma walczyć z Kasztanowem? Czy ja dobrze widzę? Ale to by wyjaśniało dlaczego zrezygnował z walki ze Stępniem. Wink


RE: Deontay Wilder - Aleksander Powietkin 21 maja w Moskwie - Hugo - 13-05-2016 03:51 PM

Dobrze widzisz, Wilczku. Za to ja przecierałem oczy, kiedy zobaczyłem jak opublikowano kartę walk na ringpolska. Chestnut vs Gargoyles i tym podobne. Chyba ktoś jest zdrowo nawalony w konkurencyjnej redakcji.


RE: Deontay Wilder - Aleksander Powietkin 21 maja w Moskwie - Wilczekstepowy - 13-05-2016 06:55 PM

Może nie dojść do walki! U Powietkina wykryto doping!


RE: Deontay Wilder - Aleksander Powietkin 21 maja w Moskwie - redd - 13-05-2016 07:11 PM

Rafael zazwyczaj jest bardzo dobrze poinformowany (boks czyta słabo, ale jeśli chodzi o zorientowanie w światku bokserskim, to warto śledzić jego wypowiedzi). Co to by było - u Rosjanina wykryto doping. Tego jeszcze nie grano.

Ktoś się orientuje jaka organizacja przeprowadza te testy? RUSADA zdaje się, że dalej jest zawieszona, prawda?


RE: Deontay Wilder - Aleksander Powietkin 21 maja w Moskwie - Wilczekstepowy - 13-05-2016 07:24 PM

Tak, RUSADA dalej zawieszona.

W sumie szkoda, że nie dojdzie do tej walki. Ale skoro przyjmował coś nielegalnego to wyboru nie ma, walkę trzeba będzie odwołać.


RE: Deontay Wilder - Aleksander Powietkin 21 maja w Moskwie - Wietnam - 13-05-2016 07:30 PM

Cała Rosja w tym siedzi!
Prawie wszyscy medaliści z Sochi stosowali medium również, .
nieprawdopodobne.