Forum - BOKSER.ORG
Denis Lebiediew - Victor Ramirez (i odwoł. walka Wilder -Powietkin) 21 maja w Moskwie - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Denis Lebiediew - Victor Ramirez (i odwoł. walka Wilder -Powietkin) 21 maja w Moskwie (/thread-2828.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Deontay Wilder - Aleksander Powietkin 21 maja w Moskwie - Wilczekstepowy - 18-05-2016 06:56 PM

Fext oglądałem już ten odcinek "Maszy i Niedźwiedzia". Wink


RE: Deontay Wilder - Aleksander Powietkin 21 maja w Moskwie - Wietnam - 21-05-2016 12:07 AM

Walka oficjalnie odwołana.

http://www.boxingscene.com/frank-warren-povetkin-cost-boxing-more-world-title-fight--104788


RE: Deontay Wilder - Aleksander Powietkin 21 maja w Moskwie - Renato Babalu - 21-05-2016 01:59 AM

Umar Salamov vs Bob Ajisafe jak widzicie ta walkę ? Umar to podobno jakiś wielki talent


RE: Deontay Wilder - Aleksander Powietkin 21 maja w Moskwie - Hugo - 21-05-2016 06:28 AM

(21-05-2016 01:59 AM)Renato Babalu napisał(a):  Umar Salamov vs Bob Ajisafe jak widzicie ta walkę ? Umar to podobno jakiś wielki talent
Na pewno duży talent. Bokser o bardzo dobrych warunkach fizycznych potrafiący je wykorzystać do skutecznej walki na dystans. Z drugiej strony jednak Sałamow jest jeszcze bardzo młody (niespełna 22 lata) i moim zdaniem na tak poważną walkę jest dla niego trochę za wcześnie. Ajisafe'a widziałem jedynie w migawkach, ale wydaje mi się bokserem bardzo solidnym i silnym fizycznie. W przeciwieństwie do rywala ma za sobą bogatą karierę amatorską. Gdyby walka była w UK, to uważałbym go za faworyta, ale w Rosji stawiam na Sałamowa.


RE: Denis Lebiediew - Victor Ramirez (i odwoł. walka Wilder -Powietkin) 21 maja w Moskwie - Maynard - 21-05-2016 11:49 AM

Zaktualizowałem temat tego wątku, bo zmieniła się walka wieczoru, co już wszyscy dawno zauważyli.

Co do obecnej walki wieczoru, myślę, że Lebiediew spokojnie powinien wypunktować Ramireza, a jeśli go mocniej przyciśnie, to może i wygra przed czasem. Argentyńczyk nigdy nie przegrał przed czasem, ale na deski posłał go nawet Deon Elam. Tak czy inaczej, będzie drugi pas dla Rosjanina.

Bardzo ciekawi mnie pojedynek Biwoła z Valerą. Latynos na pewno nie przyjeżdża łatwo oddać pasa. Biwoł, mimo niewielu walk zawodowych, ma o wiele większe doświadczenie w ringu i to powinno, razem z umiejętnościami technicznymi, powinno rozstrzygnąć rywalizację na jego korzyść.


RE: Denis Lebiediew - Victor Ramirez (i odwoł. walka Wilder -Powietkin) 21 maja w Moskwie - Hugo - 21-05-2016 02:07 PM

Streamy zaczynają się od 20, a walki chyba od 18. Czy ktoś ma streama zaczynającego się o 18? Chętnie obejrzałbym nawet odległy undercard.


RE: Denis Lebiediew - Victor Ramirez (i odwoł. walka Wilder -Powietkin) 21 maja w Moskwie - Arkao - 21-05-2016 02:29 PM

Main Event zaczyna się, o której?


RE: Denis Lebiediew - Victor Ramirez (i odwoł. walka Wilder -Powietkin) 21 maja w Moskwie - Hugo - 21-05-2016 05:53 PM

Garguła znokautowany przez Kasztanowa ciosem na wątrobę w połowie 2 rundy. Satybaldijew wygrał z Abalosem na punkty, podobnie Kodzojew z Dowbyszenką. Kolejne walki lecą, a streama jak nie było, tak nie ma.


RE: Denis Lebiediew - Victor Ramirez (i odwoł. walka Wilder -Powietkin) 21 maja w Moskwie - redd - 21-05-2016 06:24 PM

@Hugo
Właśnie znalazłem taki link:
http://vsetv.net/boec.html


RE: Denis Lebiediew - Victor Ramirez (i odwoł. walka Wilder -Powietkin) 21 maja w Moskwie - Hugo - 21-05-2016 06:36 PM

@redd

Dzięki. Obejrzałem pół ostatniej rundy walki Sałamow-Ajisafe o IBO w półciężkiej. Wygrał jednogłośnie Czeczen, ale euforii u komentatorów nie było, więc nie wiem, czy werdykt był słuszny.