Forum - BOKSER.ORG
Głowacki vs Cunningham - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Głowacki vs Cunningham (/thread-2810.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Głowacki vs Cunningham - Martin - 17-04-2016 02:31 AM

zasłużone zwycięstwo Główki! Super! W sumie 3 rund nie widziałem ale wygrana Krzyśka na punkty nie podlega dyskusji mimo kilku bardzo bliskich rund.


RE: Głowacki vs Cunningham - redd - 17-04-2016 02:31 AM

Cunningham z taktyką idioty, Głowacki solidnie, ale bez rewelacji. Nie podobała mi się ta walka. Starzejący się Cunn walczył jak swarmer... Z kolei Głowacki zbierał przez całą walkę takie ciosy, że z mocniej bijącym rywalem z czołówki nie wyglądałoby to tak różowo. Miałem 114-110. Ktoś powie, że narzekam ale to nie było boks z wysokiej półki.


RE: Głowacki vs Cunningham - kubala1122331 - 17-04-2016 02:33 AM

Widziałem jedynie 2 ostatnie rundy, więc ciężko coś konstruktywnego powiedzieć. Na pewno 11 i 12 rundę do momentu nokdaunu wygrywał Cunningham. Cieszy zwycięstwo Polaka, a słowa, że nie będzie panował długo, po tym jak cztery razy położył na deski i pewnie ograł gościa, który miał być ponoć dużo lepszy technicznie i kontrolować walkę jak chce, to trochę jednak niepoważne gadanie.

Śmieszny nokdaun na Kalajdziciu, sędzia ringowy po czymś takim powinien skończyć karierę Big Grin


RE: Głowacki vs Cunningham - KrychuTMT - 17-04-2016 02:39 AM

Pewnie ograł gościa XDDDDDD. Lepiej obejrzyj całą walkę. XDD


RE: Głowacki vs Cunningham - Martin - 17-04-2016 02:40 AM

Wiadomo było, że Cunningham będzie dla Główki niewygodny więc też nie rozumiem tych narzekań. Polak obronił pas i to się liczy! Byli przecież tacy co obstawiali wygraną Amerykanina.


RE: Głowacki vs Cunningham - Wietnam - 17-04-2016 02:44 AM

Krychu ma rację ,pomimo 4 KD, ta walka była rwana w wykonaniu Głòwki, były
momenty przestoju i błędów, Gdyby Cunn walczył cały czas na dystans
a nie jak szaleniec wpadał odsłoniety czasami z cepami, to wygrałby na punkty, .


RE: Głowacki vs Cunningham - kubala1122331 - 17-04-2016 02:46 AM

Nie no, 116-108 i 115-109 to minimalne zwycięstwo... Co tam cztery nokdauny, przecież one się nie liczą. Gdyby Cunningham przyjął inną taktykę... Gdyby, gdyby, gdyby...

Zwyczajnie nie lubię takiego gadania.
Gdyby Martin nie nadział się w drugiej rundzie na cios Joshuy, w dalszej części znokautowałby rywala
Gdyby Kalajdzić przed chwilą mocniej przycisnął, znokautowałby Browne'a
Gdyby Głowacki przyjął taktykę, znokautowałby Cunna w 2. rundzie.

Można to "gdybanie" mnożyć i mnożyć.

Wietnam
Czyli mam rozumieć, Cunn wiedział, że walka na dystans przyniosłaby mu wygraną, ale w sumie chciał przegrać i dlatego poszedł na wymianę?


RE: Głowacki vs Cunningham - Wietnam - 17-04-2016 02:51 AM

Kuba oglądałeś poprzednie rundy czy tylko dwie ostatnie? ?
i czy trzeźwy po weselu? bo chyba nie, obejrzyj całą a później ocena całkowita Wink

Pacman miał Algieriego z 6 razy licoznego, ale co?
To był jego zajebisty występ, ? Nie kurwa nie był, .
nawet jak na Pacquiao,.


RE: Głowacki vs Cunningham - redd - 17-04-2016 02:57 AM

Ale bitka. Relatywnie krótki dystans, więc poszli na wybitkę od początku. Browne jedzie już na oparach, a Kalajdżic wygląda na świeżego.


RE: Głowacki vs Cunningham - Hugo - 17-04-2016 02:58 AM

Jak Janusz z Cześkiem pod Klubem Rolnika.