Forum - BOKSER.ORG
Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016 - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016 (/thread-2793.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016 - Taran - 28-03-2016 07:57 AM

(27-03-2016 10:41 AM)Kosteq napisał(a):  Panowie, czy można się spodziewać jakichś kursów u bukmacherów na tą galę? Od jakiegoś czasu przeglądam strony i nie mogę nic znaleźć i nie wiem czy to po prostu tak podrzędna gala, że ją olali, czy może pojawi się to po prostu 2-3 dni przed eventem.

Myślę, że bliżej gali pojawią się kursy.


RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016 - kubala1122331 - 28-03-2016 01:27 PM

Różnie to bywa. Ja kiedyś gdzieś czytałem, że organizator gali może zablokować bukmacherom wystawianie kursów i kto coś zapłaci, to wtedy może wystawiać. Nie potrafię tego zweryfikować i choć brzmi nawet dla mnie jak abstrakcja, to źdźbło prawdy może w tym być.
Wiem natomiast, że podczas poprzedniej edycji PBN tylko Unibet powystawiał kursy, więc jeśli oczekiwałbym jakiejś oferty to właśnie tam.


RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016 - Hugo - 28-03-2016 09:38 PM

Z obozu Adamka bije optymizm. Roger: Adamek jest w takiej formie, jak przed walką z Arreolą. Chycki: znalazłem i uruchomiłem wielkie rezerwy tkwiące w Adamku. Sam Adamek: Będę boksował kombinacjami.

Nie żałujcie na PPV. Zobaczycie groźnego Adamka.


RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016 - Wietnam - 28-03-2016 09:46 PM

Kto mi poda (ten ktòry oglądał już wcześniejsze PBN na streamach)jakąś dobrą stronę gdzie nie będzie problemów z linkami
w sobotę?
"źielony "powedruje w jego stronę, ,


RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016 - kubala1122331 - 29-03-2016 12:56 AM

To już wiemy, czemu warunków Polsatu nie przyjęła sama śmietanka HW na świecie. Po prostu się przestraszyła Smile

A tak na serio, po cichu mam nadzieję, że Eric zakończy to żałosne pierdolenie. Przy okazji następnego PBN, Adamek - ktoś groźny z Ameryki przy kolejnym takim gadaniu mogę dostać wysypki i się odwodnić. A to grozi poważnymi konsekwencjami.
Tomek to jeden z moich idoli z dzieciństwa, dlatego liczę, że w sobotę zobaczy sufit Kraków Areny.

Wietnam
Ja prawdopodobnie PPV wykupuję, bo jest za dużo dobrych walk, żeby włóczyć się po stodole i szukać streamów Wink Pierwsze 3-4 walki zobaczysz na każdym linku ze stron fromhot.com, draculastream.eu itd. Potem Polsat je poblokuje i zostaną nieliczne, jak podczas poprzedniej edycji PBN, wtedy trzeba liczyć na farta. Może @Martin ma coś bardziej sprawdzonego, bo on zawsze poluje na streamy. Według niego PPV to gorsze zło niż muzułmanie Big Grin


RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016 - Gogolius - 29-03-2016 05:37 AM

poprzedni PBN to zaczal byc blokowany podczas oglaszania werdyktu Ewa vs Ewa, tak cos kojarze ze wtedy sie zaczela sieczka streamów. Tak jak mowi Kubala, im dalej w transmisje tym wiekszego farta trzeba Smile


RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016 - saliman1 - 29-03-2016 07:37 AM

Było inaczej. Podczas ogłaszaniu werdyktu Ewa vs Ewa streamy na jakiś czas padły, ale pamiętam, że bez problemu obejrzałem potem walki Cieślak - Cox i Rekowski - Aguillera. Nie wiem natomiast jak było podczas walki wieczoru, która mnie nie interesowała.


RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016 - Hugo - 30-03-2016 06:24 AM

Warto zatrzymać się nad zagadnieniem motywacji do zwycięstwa poszczególnych zawodników biorących udział w PBN5. Chodzi mi o Polaków, bo zagraniczni rywale mniej mnie pod tym względem interesują.

Nie wiem, czy Adamek będzie najlepszy od walki z Arreolą, jak twierdzi Roger, ale powinien być najmocniej zmotywowany. Przekonał decydentów Polsatu, że może jeszcze coś osiągnąć w HW, więc zwycięstwo oznacza dla niego kolejną walkę wieczoru na kolejnej gali Polsatu za kolejne duże pieniądze, A jak przegra, to kicha. Mocno zmotywowani powinni też być Wawrzyk i Rekowski, a także Syrowatka i Masternak. Dla każdego z tych bokserów porażka oznacza definitywne pożegnanie się ze statusem pięściarza przyszłościowego. Bardziej na luzie może do swojego występu podejść Cieślak, któremu ewentualna porażka z Palaciosem (o ile nie będzie poniesiona w fatalnym stylu) kariery nie zamknie. Jeszcze bardziej beztroski może być Jackiewicz.


RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016 - Martin - 30-03-2016 08:28 AM

Streamy będą więc ppv w ogóle nie ma co brać pod uwagę. Tradycyjnie będą blokowane i trzeba się będzie trochę pomęczyć, ale nie dam satysfakcji Kmicie i ode mnie nie dostanie złamanego grosza. Niech szuka frajerów gdzie indziej.

@Wietnam
Problemy ze streamami pewnie będą, ale trzeba poczekać do rozpoczęcia gali wtedy nastąpi wysyp, każdy kto będzie miał jakiś sensowny niech tu wrzuca.


RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016 - Renato Babalu - 30-03-2016 07:10 PM

Cieślak 1.45 w betclick