Forum - BOKSER.ORG
Broner vs Theophane - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Broner vs Theophane (/thread-2789.html)

Strony: 1 2 3 4


RE: Broner vs Theophane - Wietnam - 01-04-2016 12:18 AM

Broner pozbawiony tytułu! :

Adrien Broner (31-2, 23 KO) nie po raz pierwszy zachował się nieprofesjonalnie, ale tym razem przeszedł sam siebie. Podczas ceremonii ważenia przekroczył limit kategorii junior półśredniej o zaledwie 0,18 kg. Dostał przepisowe dwie godziny na zbicie nadwagi, ale zdecydował się więcej nie wysilać. W związku z tym został pozbawiony tytułu mistrza świata federacji WBA!

Oczywiście Ashley Theophane (39-6-1, 11 KO) w razie zwycięstwa zostanie mianowany nowym championem. Jeśli wygra Broner, pas będzie wakujący i władze WBA wyznaczą dwóch zawodników najwyżej rozstawionych w rankingu.

W tej kwestii Broner jest już "recydywistą". Ale to nie koniec jego kłopotów, bo przecież zawodnik ten jest ścigany przez policję za rzekome pobicie. Na jego szczęście osiągnięto porozumienie i ma stawić się na komisariacie po weekendzie. Na pewno nie będzie już wtedy mistrzem...

- To żenujące i nieprofesjonalne zachowanie - wściekał się Leonard Ellerbe, dyrektor wykonawczy stajni Mayweather Promotions , która promuje challengera.


RE: Broner vs Theophane - Gogolius - 01-04-2016 06:48 AM

Mila niespodzianka ze strony WBA. Sprawiedliwosci stalo sie zadosc i Broner stracil tytul, ktory mu sie srednio nalezal.
Sama walke wygra, a limit przekroczyl delikatnie ale zasady to zasady.


RE: Broner vs Theophane - kubala1122331 - 01-04-2016 04:32 PM

I tak następny pojedynek stoczy o pasy super hiper mistrza wag lekkiej, średniej i półśredniej to ta wiadomość za bardzo mnie nie rusza Wink


RE: Broner vs Theophane - Wietnam - 01-04-2016 06:44 PM

Broner leje na ten pas,Wypunktuje łatwo
Theophana, zgarnie hajs i to śie dla niego
liczy, nie wiem o czym mówi Floyd
mając na myśli dużą niespodziankę
w ringu ze strony Theophana który
nie pośiada żadnych atutów którymi
mógłby zaskoczyć rywala, solidną szczekę
ma.


RE: Broner vs Theophane - Hugo - 01-04-2016 10:54 PM

Dziwne jest to nie zmieszczenie się Bronera w limicie wagi. On 3,5 roku temu walczył w super piórkowej. Potem w walce z Maidaną ważył 2,5 funta poniżej limitu półśredniej, czyli 144,5 funta ta była jego naturalna (w tym sensie, że bez zbijania) waga. A teraz nie może zbić z tego do 140 funtów? Nie może zbić 180 gramów w 2 godziny? Myślę, że to jest z jego demonstracja podobna do tej z rozrzucaniem pieniędzy. On teraz mówi wszystkim:" Mam w dupie pasy, bo i tak za każdą następną walkę dostanę miliony. Na jedno gwizdnięcie dostanę title shota w takiej kategorii i w takiej federacji, w jakiej będę chciał".


RE: Broner vs Theophane - kubala1122331 - 01-04-2016 11:05 PM

Dlatego też liczę, że Theophane dziś sprawi sensację. Nie wiem czy go na to stać, ale jeśli będzie w dobrej formie to może trochę napsuć krwi czarnemu idiocie.


RE: Broner vs Theophane - Wietnam - 01-04-2016 11:15 PM

Gdyby tak śię stało,to zarówno notowania jak
i miliony Bronerowi by spadły .
A Amerykańskie "Ex Girls" potrzebują dużo
źielonych na dzieći które śławny Kochanek
im zrobił,o 500 + w USA nie słyszałem Wink
No i na lakier muszą mieć dla śiebie.


RE: Broner vs Theophane - Hugo - 02-04-2016 03:25 AM

Ale nokaut Eastera na Mendezie. Narodziny gwiazdy? Komentatorzy porównują boks Eastera do młodego Thomasa Hearnsa.


RE: Broner vs Theophane - Krzych - 02-04-2016 03:36 AM

No nieźle to wyglądało. Ogólnie fajna walka. Nie wiem w ogóle co ja tu robię na taką marną walkę wieczoru, ale nie mogłem spać.

Fizycznie słabo Broner wygląda, widać że się suszył bo mu się nie chciało dobrze trenować.


RE: Broner vs Theophane - Hugo - 02-04-2016 03:46 AM

Broner nic nie robi poza polowaniem na cios. Druga rundę przegrał zdecydowanie.