Forum - BOKSER.ORG
Kliczko vs Fury - wielki rewanż - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Kliczko vs Fury - wielki rewanż (/thread-2759.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Kliczko vs Fury - wielki rewanż - TomaszX - 26-03-2016 08:48 PM

A spoko, ja go nie trawie Big Grin


RE: Kliczko vs Fury - wielki rewanż - Taran - 28-03-2016 07:55 AM

według mnie Kliczko wygra ten rewanż. W swoim nudnym stylu wyniszczy Fury'ego.


RE: Kliczko vs Fury - wielki rewanż - Wilczekstepowy - 31-03-2016 09:13 AM

Rewanż w lipcu? A może jesienią?
Tak szczerze mówiąc to, coraz bardziej drażni mnie ten rewanż. Już na niego tak nie wyczekuję, jak na początku. I jakby się nie odbył to bym nawet nie płakał z tego powodu. Tongue


RE: Kliczko vs Fury - wielki rewanż - Martin - 31-03-2016 11:53 AM

Mam podobne odczucia co Wilczek. Irytują mnie takie wielomiesięczne negocjacje...jak mają tyle "problemów" to niech sobie odpuszczą i nie zawracają ludziom dupy.


RE: Kliczko vs Fury - wielki rewanż - Mayo - 05-04-2016 01:14 PM

Na moje to Wladek chce sie z tego rewanzu wywinac Smile Tylko jeszcze nie bardzo wie jak to zrobic z twarza.

W 1 walce nie bylo lucky puncha, Wladek nie wygrywal rund co pozwalaloby myslec ze w rewanzu bedzie inaczej. Nie wylazl do 1 walki z nadwaga i bez przygotowania jak chocby Lewis do Rahmana w Afryce. Jego styl poprostu na wielkiego Furyego nie dziala, jak on inaczej mialby to wygrac? Nagle wyjdzie zawalczy tak samo tylko tym razem bedzie trafial i wygra? Historia bosku pokazuje ze rewanze rzadko koncza sie innym wynikiem/maja drastycznie inny przebieg niz 1 walka jesli w tej 1 nie zaszly jakies nadzwyczajne okolicznosci. Tu nic takiego nie mialo miejsca. Nie wyboksuje Furyego lewym prostym w bezpieczny dla siebie sposob, musialby go znokautowac a to wymagaloby zmiany ukochanego stylu, ktorym zameczal przez lata nizszych o glowe rywali. Wladek idacy do przodu, szukajacy mocnych ciosow? Narazajacy sie na kontry i szukajacy wymiany? Ryzykujacy polecenie na deski? W ten sposob moglo by sie udac, tylko on juz cyhyba nawet nie potrafi tak walczyc, taki wladek umarl gdzies w okolicach walk z DaVaryllem czy Peterem. On tego rewanzu nie wygra i chyba po pierwszych krzykach troszke ochlonal i zaczal sobie z tego zdawac sprawe...


RE: Kliczko vs Fury - wielki rewanż - sopockigeniusz - 08-04-2016 10:14 AM

Jeśli to walki dojdzie moim zdaniem będzie bardzo nudna i wygra Fury na punkty.


RE: Kliczko vs Fury - wielki rewanż - redd - 08-04-2016 12:52 PM

9 lipca, Manchester - rewanż
http://www.bokser.org/content/2016/04/08/123032/index.jsp

Oby już nic nikomu nie wypadło i doszło do tej potyczki w terminie.


RE: Kliczko vs Fury - wielki rewanż - Martin - 08-04-2016 06:45 PM

No nareszcie, oby to była już ostateczna data. Ciekawe czy Kliczko znów się odrodzi (jak po każdej z dotychczasowych porażek).


RE: Kliczko vs Fury - wielki rewanż - Wietnam - 08-04-2016 07:01 PM

Może być co najwyżej odrobinę lepszy niż w pierwszej walce, czyt. będzie zadawał ćiosy,
Fury jest jednak wiele sprytniejszy teraz, .Będzie powtórka, .


RE: Kliczko vs Fury - wielki rewanż - Krzych - 08-04-2016 09:45 PM

Kliczko nigdy nie próbował się zrewanżować zaraz po porażce, a w ogóle zrewanżował się tylko raz Brewsterowi który w drugiej walce wyglądał jak Mormeck i była to najbardziej bezbarwna walka w historii boksu, także poprzednie odrodzenia nie mają tutaj raczej nic do rzeczy. Gdyby Kliczko przegrał z Furym przez jakiś szybki nokaut czy lucky punch to można by było liczyć na to że się zrewanżuje, ale to jak przegrał w pierwszej walce... trudno się spodziewać czegoś innego niż powtórki.