Forum - BOKSER.ORG
Kliczko vs Fury - wielki rewanż - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Kliczko vs Fury - wielki rewanż (/thread-2759.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Kliczko vs Fury - wielki rewanż - fext - 18-06-2016 03:38 PM

(18-06-2016 11:14 AM)BOKS napisał(a):  A Wach, a Wach!?
Jak to gdzie? Na sali, razem z innymi przyrządami i workami... Chcesz, żeby w każdym komunikacie wymieniali gruszkę, młotek, Wacha albo oponę?


RE: Kliczko vs Fury - wielki rewanż - Wietnam - 23-06-2016 12:20 AM

Mówiłem już o tym na konferencji prasowej. Jego słowa na temat kobiet, społeczności gejowskiej, a potem Żydów... on brzmiał jak Hitler - mówi zbulwersowany Kliczko. - Ten facet to imbecyl, nie mogę go opisać inaczej jak "imbecyl". Walczę z imbecylem. Mamy mistrza imbecyla!

- W tym zwariowanym świecie, na którym widzimy co się dzieje, nie potrzebujemy na świeczniku kogoś, kto podburza do nienawiści przeciw Żydom. On się wypowiada jak Hitler. Tego nie można akceptować. Ja tego nie zaakceptuję. Ten gość jest chyba psychicznie chory! - twierdzi zniesmaczony "Dr Stalowy Młot", zapowiadając nadchodzącą detronizację olbrzyma z Wilmslow.

- Doskwiera mi fakt, że dzięki mnie Fury ma taką reklamę. Zakończę jego panowanie 9 lipca i będzie ono jednym z najkrótszych w historii wagi ciężkiej - zapowiada Władimir Kliczko, który w listopadzie ubiegłego roku przegrał z dwumetrowym Brytyjczykiem na punkty.


RE: Kliczko vs Fury - wielki rewanż - Wit - 23-06-2016 02:48 PM

Czyżby Klitschko chciał przyciągnąć do siebie tłumy "burzliwymi" wypowiedziami? Big Grin


RE: Kliczko vs Fury - wielki rewanż - Wietnam - 23-06-2016 03:19 PM

Podgrzewa atmosferę, bo prawdopodobnie wie ze rewanż też nie będzie za bardzo emocjonujący Wink
ale w rzeczywistości też Fury musiał go nieźle wkurzyć dawno nie słyszałem aby taki Gentleman ,
i kulturalnie wypowiadający się człowiek jak Steelhammer, mòwił takie słowa, nie dziwi mnie to zresztą,
ostatnie wypowiedzi Furego oburzają wielu.


RE: Kliczko vs Fury - wielki rewanż - Wietnam - 24-06-2016 03:29 PM

I dupa
...........
Dodgy

Mistrz świata wagi ciężkiej federacji WBA i WBO Tyson Fury (25-0, 18 KO) poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że doznał kontuzji kostki i jego planowana na 9 lipca rewanżowa walka z Władimirem Kliczką (64-4, 53 KO) jest przełożona na późniejszy termin. Olbrzym z Wilmslow urazu miał doznać podczas jednego z treningów biegowych.

Na razie odwołania lipcowego terminu nie potwierdzili oficjalnym komunikatem promotorzy pięściarzy, choć według portalu boxingnewsonline.net starcie miałoby zostać przesunięte na 8 lub 29 października.

Tyson Fury i Władimir Kliczko po raz pierwszy skrzyżowali rękawice w listopadzie ubiegłego roku. Na punkty wygrał wówczas Fury, fundując Ukraińcowi pierwszą porażkę od ponad 11 lat.


RE: Kliczko vs Fury - wielki rewanż - Wietnam - 24-06-2016 05:13 PM

[Obrazek: 13511989_10153857064780674_7791041796533...e=58052F48]


RE: Kliczko vs Fury - wielki rewanż - Wilczekstepowy - 24-06-2016 06:19 PM

Ja pierdzielę ale ten rewanż się przeciąga. Ten zapis w kontrakcie, że nie mogą z nikim walczyć w międzyczasie był jednak do dupy.


RE: Kliczko vs Fury - wielki rewanż - Wit - 24-06-2016 06:32 PM

(24-06-2016 06:19 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Ja pierdzielę ale ten rewanż się przeciąga. Ten zapis w kontrakcie, że nie mogą z nikim walczyć w międzyczasie był jednak do dupy.

A może Tyson specjalnie tak robi, wpierdzieli rewanż z kretesem, tylko jedynie chce podtrzymać fejm i zablokować możliwość walk Kliczce? x)


RE: Kliczko vs Fury - wielki rewanż - Wilczekstepowy - 24-06-2016 06:45 PM

Albo czeka aż się Kliczko do końca sportowo zestarzeje. Big Grin

To tak luzem ale faktycznie szkoda tego skręcenia kostki. W maju, czerwcu i lipcu miały być trzy fajne walki mistrzowskie w królewskiej kategorii a ostała się tylko ta czerwcowa, w pewnym sensie najmniej emocjonująca. Napisałem to tak ponieważ i ten rewanż od jakiegoś czasu mnie nuży, a właściwie oczekiwanie na niego.

Cytat:Rafael: Fury miał kontuzję, ale był też zupełnie bez formy

Amerykański dziennikarz Dan Rafael powołując się na nieoficjalne źródła poinformował, że Tyson Fury (25-0, 18 KO) zmienił termin rewanżowej walki z Władimirem Kliczko (64-4, 53 KO) nie z powodu kontuzji kostki, a braku formy. Drugi pojedynek pięściarzy miał się odbyć na początku lipca.

- Fury ma kontuzję, ale moje źródła mówią, że on po prostu nie był gotowy na walkę Kliczką za kilka tygodni. Fury był ostatnio widywany w barach i miejscach, w których nie powinien przebywać podczas przygotowań do walki - twierdzi dziennikarz telewizji ESPN.

Kilka tygodni temu na konferencji prasowej rozpoczynającej promocję rewanżowego starcia Fury'ego z Kliczką, Brytyjczyk zdjął koszulkę i dumnie prezentował swoją nadwagę. Później w mediach społecznościowych Anglik dzielił się z kibicami postępami w dochodzeniu do formy.

W ubiegłym roku Fury pokonał Kliczkę, odbierając mu pasy mistrzowskie IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej. Do rewanżu pięściarzy ma teraz dojść w październiku w Manchesterze. źródło
No nieźle. Może faktycznie ta kontuzja nie przytrafiła się ot tak sama tylko czystym przypadkiem? Wink


RE: Kliczko vs Fury - wielki rewanż - saliman1 - 25-06-2016 07:41 AM

To jest cyrk. Dwaj wielcy showmani Big Grin Już lepszy Wilder obijający jakiegoś buma co trzy miesiące Big Grin Coś czuję, że obu panom średnio zależy na tym pojedynku. Woleliby już w spokoju zasiąść w kapciach przed telewizorem, ale ktoś naciska, żeby jakąś kasę z tej walki wyciągnąć.