Forum - BOKSER.ORG
Charles Martin - najsłabszy mistrz HW od dekady? - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Charles Martin - najsłabszy mistrz HW od dekady? (/thread-2754.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Charles Martin - najsłabszy mistrz dekady? - Wilczekstepowy - 18-01-2016 10:56 AM

Tak, chodziło mi o HW. Wink Może lepiej zmień temat. Wink


RE: Charles Martin - najsłabszy mistrz HW od dekady? - Calaf - 18-01-2016 12:57 PM

Zbyt mało wiem o gościu, oglądałem tylko parę walk na necie, założylem że z Głazkowem wygra i gdyby nie kontuzja pewnie by wygrał. Myślę że jest perspektywicznym bokserem i będzie dawał ciekawe walki. Choć oczywiście nie jest to przysłowiowa "górna półka".


RE: Charles Martin - najsłabszy mistrz HW od dekady? - Wilczekstepowy - 20-01-2016 11:17 AM

Charles Martin nie cieszy się zbytnio wielkim uznaniem Diablo, który zgłasza gotowość do walki z nowym mistrzem IBF.


RE: Charles Martin - najsłabszy mistrz HW od dekady? - fext - 20-01-2016 11:50 AM

(20-01-2016 11:17 AM)Wilczekstepowy napisał(a):  Charles Martin nie cieszy się zbytnio wielkim uznaniem Diablo, który zgłasza gotowość do walki z nowym mistrzem IBF.
O! Moim też się nie cieszy! Mnie, weźcie mnie! Mizeria, naprawdę mizeria. Mogę się z nim zmierzyć choćby dzisiaj wieczorem, tylko dam znać żonie, że wychodzę na dwie godzinki, żeby sobie poboksować. Promotorzy pana Martina mogą składać propozycje na tym oto forum.


RE: Charles Martin - najsłabszy mistrz HW od dekady? - Wit - 20-01-2016 12:51 PM

Włodarczyk dostał ostatnio wpierdziel, nieaktywny od ponad roku, a gada jakby był jakimś dominatorem w swojej wadze. Big Grin Z drugiej strony myślę, że miałby szansę z Martin'em. Chociażby dlatego, że ten jest niesprawdzony i nieobyty z lepszymi bokserami.


RE: Charles Martin - najsłabszy mistrz HW od dekady? - fext - 20-01-2016 02:38 PM

@Boks
Właśnie o tym mówiłem! Też miałbym z nim szanse. Nawet większe niż Włodarczyk. Choćby dlatego, że Martin jest niesprawdzony i nieobyty z bokserami, którzy uciekają po ringu z taką szybkością, jak spierniczałbym ja. Zbiłoby go to z tropu a podczas pogoni mógłby skręcić kolano tak samo, jak skręcił sobie Głazkow... And from Poland, the new...!

Wypowiedzi Włodarczyka nawet nie chce mi się komentować. Facet nie walczył od zamierzchłych czasów, w kiepskim stylu przegrał swoją ostatnią walkę, kolejne starcie w jego własnej kategorii wisi pod znakiem zapytania a tu jakieś sny o potędze i mrzonki o tym, że "gdyby pojawiła się propozycja". Normalnie już do niego jadą z czerwonym dywanem. A nawet gdyby przyjechali, to walka skończyłaby się smutno, bo takiego człapaka jak on Martin ustrzeliłby już w pierwszej rundzie. To nie Czakijew, którego cios można od biedy przyjąć i czekać, aż się zmęczy i sam położy na ringu...


RE: Charles Martin - najsłabszy mistrz HW od dekady? - Martin - 20-01-2016 06:57 PM

Nie wiem czy Charles Martin to najsłabszy "mistrz" od dekady. Na pewno jeden z najsłabszych od czasów powiedzmy Ruiza. Jednak nie oznacza to, że nie będzie w stanie trochę pokisić pasa. Może się też okazać, że to całkiem solidny wśród innych mistrzów HW. Dajmy mu szansę i niech walczy. Czy lepszym mistrzem był Stiverne?

Co do wypowiedzi Diablo to nawet nie ma czego komentować. Skok na kase nic więcej.


RE: Charles Martin - najsłabszy mistrz HW od dekady? - Gogolius - 20-01-2016 09:41 PM

Ruiza ciężko brać pod uwagę bo stracił on tytuł właśnie dekadę temu. Z bokserów, którzy byli w tym czasie mistrzami masz K2, Haye, Stiverne, Walujew, Wilder, Martin, Fury i... chyba tyle Wink


RE: Charles Martin - najsłabszy mistrz HW od dekady? - Calaf - 21-01-2016 08:26 AM

Ruiz nie był słaby! Tylko nudny do porzygu.


RE: Charles Martin - najsłabszy mistrz HW od dekady? - Martin - 21-01-2016 10:24 AM

(21-01-2016 08:26 AM)Calaf napisał(a):  Ruiz nie był słaby!

Nikt nie twierdzi, że był słaby tylko najsłabszy z mistrzów.