Forum - BOKSER.ORG
Huck w wadze ciężkiej? - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Boks na świecie (/forum-12.html)
+--- Wątek: Huck w wadze ciężkiej? (/thread-27.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Huck w wadze ciężkiej? - Elesshar - 25-12-2011 11:08 PM

Jak walka skończy się na punkty to Povietkin przegra. Ogólnie bardzo nie lubię Hukicia. Mam nadzieję, że Rosjanin znokautuje Hucka. Nie wiem jak Bośniak mógłby wygrać. Nie ma techniki, szybkości - nic. Może jakiś cios, ale sądzę, że też niezbyt mocny.


RE: Huck w wadze ciężkiej? - sowka - 25-12-2011 11:21 PM

(25-12-2011 11:08 PM)Elesshar napisał(a):  Jak walka skończy się na punkty to Povietkin przegra. Ogólnie bardzo nie lubię Hukicia. Mam nadzieję, że Rosjanin znokautuje Hucka. Nie wiem jak Bośniak mógłby wygrać. Nie ma techniki, szybkości - nic. Może jakiś cios, ale sądzę, że też niezbyt mocny.

Niewiele zrozumiałem z twojej wypowiedzi, może co innego myślałeś, co innego pisałeś.


RE: Huck w wadze ciężkiej? - Elesshar - 26-12-2011 12:08 AM

Tzn? Smile Cóż godzina późna, a snu mało Sad Chodziło mi oto, że wujek Sauerland zwałkuje Saszę jak tylko będzie miał okazję i tyle. Po Druga część wypowiedzi dotyczy tego, jak Huck mógłby walczyć z dobrymi bokserami w HW. Nie ma praktycznie żadnych umiejętności.


RE: Huck w wadze ciężkiej? - BeBaD - 26-12-2011 12:56 AM

Saszka chyba jest współpromowany przez Sauerlanda więc walka być nie powinno.


RE: Huck w wadze ciężkiej? - Elesshar - 26-12-2011 01:02 AM

Niemiaszki są znane, że swoich też wydymają. Np. Cunningham.


RE: Huck w wadze ciężkiej? - BeBaD - 26-12-2011 02:23 AM

Cunn stacza się już po równi pochyłej, Saszka to wciąż nadzieja na zdetronizowanie Kliczków. Jego nie wydymają.


RE: Huck w wadze ciężkiej? - sowka - 26-12-2011 12:16 PM

Heh, Huck to musi być naprawdę "dobry" pięściarz, jeżeli beż żadnej walki w HW jest już na 3 miejscu tuż za braciami Kliczko w rankingu boxrecu Tongue Link: http://boxrec.com/ratings.php?country=&sex=m&division=Heavyweight&status=A&SUBMIT=Go


RE: Huck w wadze ciężkiej? - Elesshar - 26-12-2011 12:42 PM

Śmiech na sali. Przecież go mógłby każdy z pierwszej 20 pokonać...


RE: Huck w wadze ciężkiej? - Adammobp - 26-12-2011 01:21 PM

A ten ranking to gówno jest warty.


RE: Huck w wadze ciężkiej? - AdamekFightPL - 27-12-2011 12:40 PM

Huck jest obecnie na 11 miejscu w rankingu HW. Słyszeliście, że Huck w walce z Povetkinem chce ważyć 115 kg? przecież to będzie same sadło... co raz bardziej przekonuje się do tego, że ten gość na prawdę ma coś z głową.