Forum - BOKSER.ORG
Garcia vs Guerrero - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Garcia vs Guerrero (/thread-2672.html)

Strony: 1 2 3 4


RE: Garcia vs Guerrero - Gogolius - 25-01-2016 12:45 PM

Amir Mansour (22-2-1, 16 KO) miał Domnica Breazeale'a (17-0, 15 KO) na deskach, wygrał wszystkie pięć rund na kartach punktowych trzech sędziów, ale mimo to nie wyszedł do szóstego starcia. Nic dziwnego - "Hardcore" doznał iście upiornej kontuzji.

Po walce Amerykaninowi trzeba było założyć 36 szwów na... język. Na Facebooku stwierdził, że urazu nabawił się już na początku walki. - Niemal przegryzłem język na pół. Potem tak mi spuchł, że nie mogłem oddychać, nie wspominając już o tym, ile połykałem krwi. Byłem przeziębiony, więc o oddychaniu przez nos nie było mowy. Dosłownie się dusiłem - napisał 43-latek, który poza tym wszystkim doznał złamania szczęki.

Mansour posłał o trzynaście lat młodszego Breazeale'a na matę w trzeciej rundzie. Do momentu przerwania walki prowadził na kartach wszystkich sędziów 50-44.


RE: Garcia vs Guerrero - Wilczekstepowy - 25-01-2016 01:44 PM

Nie spodziewałem się, że na kartach aż tak wyraźnie prowadził. Rundy poza trzecią, wydawały mi się bardzo trudne do punktowania. Ostatnią zapisałbym jednak Dominicowi.


RE: Garcia vs Guerrero - Wit - 25-01-2016 10:22 PM

Coś mi się wydaję, że tur Mansour z tą swoją nawałnicą zrobiłby ze Szpilką to samo co Wilder tylko że 3x szybciej (w 2. / 3. rundzie). Szacunek dla Breazeale'a. Moim zdaniem walka pokazała, że potrafi przyjąć i nie poddaje się od razu. Znów jest bardzo bliski Martin'owi w moich oczach. Wink


RE: Garcia vs Guerrero - Gogolius - 28-01-2016 09:25 AM

Pojedynek z soboty na niedzielę Danny'ego Garcii (32-0, 18 KO) z Robertem Guerrero (33-4-1, 18 KO) o wakujący tytuł mistrza świata wagi półśredniej federacji WBC zgromadził przed telewizorami sporą publikę. Wynik jest zaskakująco dobry.

Walkę "Swifta" z "Duchem" oglądało średnio ponad dwa i pół miliona odbiorców - dokładnie 2,518,000 kibiców. Wszystko na antenie stacji Fox. Rezultat tym bardziej godny uwagi, że poza walką wieczoru, na rozpisce nie było wielkich nazwisk, bo Mansour i Breazeale to wciąż zawodnicy anonimowi dla przeciętnego Amerykanina.

Warto jeszcze dodać, że jak dotąd to trzeci wynik jeśli chodzi o oglądalność gal z serii Premier Boxing Champions, które firmuje Al Haymon.

Przypomnijmy dla odmiany, że niedawną walkę Wilder vs Szpilka śledziło średnio 500 tysięcy widzów. W szczytowym punkcie transmisji oglądalność wyniosła 623 tysiące.




Swoją drogą, jest sens nadrabiać tę walkę czy była raczej przeciętna dla oka?


RE: Garcia vs Guerrero - saliman1 - 28-01-2016 01:10 PM

(28-01-2016 09:25 AM)Gogolius napisał(a):  Swoją drogą, jest sens nadrabiać tę walkę czy była raczej przeciętna dla oka?

Jak dla mnie bardzo dobra walka. Z drugiej strony znając wynik emocji zawsze jest trochę mniej.


RE: Garcia vs Guerrero - Krzych - 28-01-2016 02:11 PM

Dobra walka, fajnie się oglądało. Prawie każda runda była bardzo dobra. Można śmiało nadrabiać.


RE: Garcia vs Guerrero - Martin - 28-01-2016 07:00 PM

Zgadzam się z Salimanem i Krzychem. Walka może nie jakaś wybitna, ale zdecydowanie do obejrzenia. Dwóch ciekawych pięściarzy na przeciw siebie, wysoki poziom, niezłe tempo, trochę wymian, ciosów z obu stron nie brakowało choć zwycięstwo Garcii (może nie jakieś bardzo wyraźne, ale jednak) jest poza dyskusją.