Forum - BOKSER.ORG
Początki - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Boks amatorski (/forum-15.html)
+--- Wątek: Początki (/thread-2667.html)Początki - laurawel - 22-11-2015 11:13 AM

Chciałabym zacząć trenować boks. Polecacie jakiś klub w Warszawie gdzie nauczę się wszystkiego od podstaw?


RE: Początki - hubertus339 - 24-11-2015 03:09 PM

W Warszawie z klubami nie ma żadnego problemu. Od siebie proponuję klub bokserski Ogrodowa na śródmiesciu. Zajęcia prowadzi tam Grzegorz Nadolski - doświadczony trener, reprezentujący tzw starą szkołęSmile. jesli ktoś zaczyna calkowicie od zera to bardzo polecam ten klub i tego trenera. Tylko ostrzegam, że trzeba być cierpliwym, bo jezeli ktos sobie mysli ze d razu zalozy rekawice i bedzie walił w worekSmile to w tym klubie moze o tym zapomnieć( Rekawice tam sie zaklada po ok 2 miesiacach, najpierw glownie praca nóg). Zajęcia dla poczatkujacych prowadzone są bardzo metodycznie i pedantycznie, ale to bardzo dobrze, można sobie zbudować dobrą baze techniczna na przyszlosc, gdy juz sie bedzie zaawansowanym. Z nnych znanych mi klubów mogę polecić też KS Piesciarz na targówku, zajęcia tam prowadzi miedzy innymi znany zawodowy bokser Michał Cieślak, ale nie wiem jak tam wygląda w szczegółach szkolenie od podstaw poczatkujacych. W każdym razie jest to spory klub z ambicjami, nastawiony glłownie na boks, a nie na inne modne teraz sztuki walkSmile.


RE: Początki - kanttemir - 12-06-2016 12:41 PM

https://www.youtube.com/watch?v=sYPFhPI5p_E
mojego brata maly ( w sinim) . wygral po punktach ,ale siedzi miali inne zdanie)) ..Mistrzowstwa Ukrainy .m.Kolomyja.2016r.
Maly zostal brazowym prizerom. Arsen Dmitruk (w czerwonym) potem pol-roku temu na mistrzowstwach Europy zostal brazowym.Przegral Ruslanu Martynenko z Krymu,Rosja..
(tutaj boj)
https://www.youtube.com/watch?v=cHg6ePO8W6s