Forum - BOKSER.ORG
Mayweather vs Berto - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Mayweather vs Berto (/thread-2534.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41


RE: Mayweather vs Berto - Martin - 13-09-2015 10:11 AM

Tak jak się spodziewałem Mayweather bez żadnego problemu ograł do jednej bramki zawodnika obecnie z drugiej ligi i wygrał na punkty bo o nokaucie to mowy być nie mogło. Dobrze, że mi nie odbiło i nie wstawałem na ten cyrk. Z tego co piszecie to na powtórkę również szkoda oczu.


RE: Mayweather vs Berto - Gogolius - 13-09-2015 10:16 AM

Na Moneya owszem ( jedynie highlights) ale mysle ze Salido do nadrobienia obowiazkowo tak ze wzgledow wizualnych jak i wyniku, bo chyba zdecydowana wiekszosc widziala wyrazna wygrana Meksykanina.

Groves vs Jack - walka spoko, ale jednak nudnawa, sporo wymian na jaby na srodku ringu, ale bez perel (za wyjatkiem desek Grovesa). Ogolnie gala spoko, na pewno lepsza niz majowa z Pac Manem.


RE: Mayweather vs Berto - kubala1122331 - 13-09-2015 10:40 AM

Martin
Żałuj, że nie wstawałeś na ten "cyrk". Ja na walki Salido - Martinez II i Groves - Jack wstałbym w środku nocy, gdyby odbywały się jako main eventy na pojedynczych galach. Dlatego nie żałuję, bo ja odbieram zarwaną noc przez pryzmat całego fightcardu, a nie tylko main eventu Wink


RE: Mayweather vs Berto - Martin - 13-09-2015 11:05 AM

Salido vs Martinez i Jack vs Groves oczywiście zamierzam wkrótce nadrobić.


RE: Mayweather vs Berto - Wit - 13-09-2015 01:50 PM

Pierwsza część walki wieczoru to flaki z olejem. Aż mi się przypominały słowa bodajże BMH, jak to Berto da super walkę i się wszyscy zdziwimy. Tam od 7. rundy coś się zaczęło dziać, ale to dlatego, że bokserzy się zaczęli troszkę prowokować, Money zaczął tańczyć i takie tam. Dla mnie daje niesamowicie nudne walki. Już wolę "Klinczko", ale to może przez to, że nie jest tak nieuchwytny jak Floyd. Wink

Jack - Groves nie oglądałem, ale 10zł na Badou dałem, więc jestem zadowolony. Smile Zastanawiałem się też nad Salido, bo kurs był bardzo wysoki, ale widzę, że tylko bym się powkurzał, jakbym postawił. Tongue Widziałem parę rund (tylko takie pokazali teraz na PolsatSport) i faktycznie Orlando wydawał się lepszy, jego ciosy były klarowne i mocne.


RE: Mayweather vs Berto - KrychuTMT - 13-09-2015 03:08 PM

Jeżeli boks ma wyglądać jak walki Salido z pokracznym SDmanem to już bardzo mi brakuje Mayweathera...


RE: Mayweather vs Berto - Wietnam - 13-09-2015 04:34 PM

Prowokacja,Pacquiao
https://instagram.com/p/7jnhTfOd_W/
Gra na piańinie,na telefonie,w czasie walki Floyda.
Podpisane:"o to co robie,gdy śię nudze."


RE: Mayweather vs Berto - Tar-Ellendil - 13-09-2015 04:48 PM

Jeśli taką prowokacją chce dostać rewanż z Floydem to powodzenia.


RE: Mayweather vs Berto - BMH - 13-09-2015 05:14 PM

Jak czytam, ze walka Floyda nudna, ze emocje jak na grzybach, albo-co juz kurwa jest mistrzostwem-tzn. ze Floyd w tej walce jeszcze mniej ryzykowal niz zwykle, za to wiecej skupial sie na obronie, to rece opadaja. Cotto, Maidana Berto to najlepsze potyczki od bozdaje Hattona. Godny wystep Floyda, a tym bardziej skazywanego na osmieszenie Berto.
Pomyslilem sie co do rozstrzygniecia przed czasem, prze*ebalem dodatkowo 20zl hajsu u buka, oraz na chwile przed walka zalozylem sie ze znajomym na tel, ze walka skonczy sie czasowka. Teraz musze odpalic litra dobrej wodki, i wagon fajek heh. To boli, bardziej niz porazka Berto, ktoremu ostatecznie kibicowalem.Wink

Walka godna polecenia i ponownego obejrzenia. Jak kogos to usypia, to nawet nie staram sie dyskutowac. Byly przeciez rundy gdzie wiekszosc czasu byly ciosy, niekedy fajne wymiany, trafial raz jeden, raz drugi, cos podobne do Cotto-Floyd. No faktycznie emocje jak na grzybach... na na grzybach przy granicy Rosyjsko Ukrainskiej, to ja sie zgadzam.


RE: Mayweather vs Berto - Wietnam - 13-09-2015 06:09 PM

Walka, była dobra dla oka,, Berto robił co mógł, kilka razy lapał, w stylu Maidany, przy linach.Floyda od góry,
Parę bomb weszło, co widać było pod Mayweathera okiem, po walce, .
Zawalczył lepiej niż Alvarez, Pokazał się z dobrej strony, i nie wątpliwie,,dostanie jeszcze w przyszłości kolejną szansę walki o Mistrzostwo świata, , Może teraz walka z Maidaną lub Porterem?

Jeżeli chodzi o Pacquiao, to nie ulega wątpliwości to, że jak Bradley upora się z Riosem, będźie trzecia walka Pacquiao vs Bradley w 2016,, Myśle że to odpowiedni pojedynek, na powrót dla Pacquiao,, możliwość odzyskania pasa WBO,,i zakończenie Mistrzowskiej kariery z tytułem, jako Mistrz świata, . kolejnym zwycięstwem nad czołowym pieściarzem rankingu P4P.

Pozdro, dobrego wieczoru,..