Forum - BOKSER.ORG
Mayweather vs Berto - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Mayweather vs Berto (/thread-2534.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41


RE: Mayweather vs Berto - Tar-Ellendil - 17-08-2015 06:07 PM

Floyd Mayweather Junior (48-0, 26 KO) uważa, że media przesadzają z krytyką Andre Berto (30-3, 23 KO) i szykuje się na trudną walkę. Zdaniem „Moneya” bukmacherzy również zbytnio faworyzują go w starciu z pochodzącym z Haiti bokserem i kursy powinny być znacznie bardziej zbliżone. Floyd uchylił też rąbka tajemnicy jeśli chodzi o swoją taktykę na Berto.

- Nie zamierzam źle mówić o Andre Berto tylko dlatego, że media społecznościowe go krytykują. Berto to trudny przeciwnik. Ten facet ma wszystko co potrzeba, żeby zmusić mnie do najwyższego wysiłku. Trenuję z ojcem i wiem co zrobić, żeby być przygotowany na pojedynek takiego kalibru. Nawet nie musi mnie poganiać do pracy. Zarówno ja, jak i Berto wniesiemy optymalną formę. Ta walka powinna się odbyć, kiedy on był niepokonany jak ja, ale czas nadszedł dopiero teraz. Pomimo wszystko bukmacherzy ustawiają mnie w pozycji wielkiego faworyta. Moim zdaniem kursy powinny być znacznie bardziej zbliżone - powiedział Mayweather.

- W ringu będę po prostu sobą. Będę boksował mądrze i tak jak zawsze korzystał z lewego prostego. Jednak tym razem chcę postawić na więcej kombinacji. W tym pojedynku kluczem mogą być uderzenia na korpus i zamierzam lokować tam dużo ciosów - zdradza Floyd.

Źródło: fighthype


RE: Mayweather vs Berto - BMH - 17-08-2015 06:15 PM

Stawiam na upset.Big Grin


RE: Mayweather vs Berto - Tar-Ellendil - 17-08-2015 06:43 PM






RE: Mayweather vs Berto - Gogolius - 18-08-2015 10:03 AM

Virgil Hunter zawsze trenowal Berto czy tylko na te walke sie skumali?

Floyd robi wszystko zeby wypromowac te walke, wychwala Berto pod niebiosa, ze az uszy puchna.
Jeszcze trzy tygodnie i bedzie po wszystkim.


RE: Mayweather vs Berto - Tar-Ellendil - 18-08-2015 10:11 AM

Berto trenuje u Huntera już od dłuższego czasu, ale nie wiem czy od początku kariery.


RE: Mayweather vs Berto - Wietnam - 19-08-2015 07:42 AM

Berto twierdzi, że "Zszokuje świat" tak myślało też kilkunastu ostatnich rywali Mayweathera,
Mi wystarczy że da dobrą walkę, ,a o to można być spokojnym, on jest wojownikiem, ,nawet jak Floyd będzie mu znikał w ringu przed oczyma, to Andre i tak zapewne kilka mocnych uderzeń zaaplikuje mistrzowi, a ma jeszcze czym przyłożyć, ,

Po walkach z Floydem nawet jak się przegrywa nie jest się na starconej pozycji, a jak przegrasz po wielkiej bitwie tak jak Cotto czy Maidana właśnie, to pomimo porażki twoje Nazwisko jest teraz na topie, ,taka jest marka i prestiż Floyd'a , wygra,-sprawia sensację jest na ustach wszystkich, przegra po świetnej walce, sprawiając Mayweatherowi problemy, -dostanie dużo propozycji walk,każdy będzie wyzywał cię do walki i nadal liczysz się w topie, ,
przegrasz po słabej walce, (jak Alvarez, Pacman) -nic się nie stanie, nadal masz nazwisko i będziesz zarabiał pieniędze

Taka jest marka Mayweathera,,i prestiż tego zawodnika, .


RE: Mayweather vs Berto - Tar-Ellendil - 20-08-2015 08:49 PM

Johnny Gonzalez vs Jonathan Oquendo dodane do undercardu.


RE: Mayweather vs Berto - Joker - 20-08-2015 09:07 PM

#Real#Wrestling #to#be#continued


RE: Mayweather vs Berto - Wietnam - 20-08-2015 09:12 PM

prima, takiego punchera jak Gonzalez zawsze się dobrze ogląda, , odbudowuje się powoli po porażce z Russellem jr,
1 śierpnia pokonał Średniaka japończyka,, Hashimoto (nie chodzi o chorobę tarczycy Big Grin )
naprawdę porządny undercard, z świetnymi nazwiskami, mamy,.


RE: Mayweather vs Berto - Joker - 20-08-2015 09:45 PM

Z gówna miodu nie zrobisz,tylko Salido #real #fajta