Forum - BOKSER.ORG
Dereck Chisora - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Dereck Chisora (/thread-252.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Dereck Chisora - Wilczekstepowy - 06-12-2015 12:47 AM

Chisora odesłał do domu w piątej rundzie Petera Erdosa. Zaskoczony jestem, że to tak długo trwało. Del Boyowi chyba jeszcze trochę zajmie dojście do formy. Wink


RE: Dereck Chisora - Gogolius - 13-01-2016 11:25 AM

Dillian Whyte (16-1, 13 KO) rzucił rękawicę Dereckowi Chisorze (25-5, 17 KO) w mediach społecznościowych. Ten z kolei przyjął wyzwanie. Czy to doprowadzi do ich potyczki? Bardzo możliwe.

Whyte tuż po porażce z Anthonym Joshuą musiał poddać się operacji, ale jego powrót spodziewany jest już na wiosnę.

- Panie Whyte, jestem tu i czekam. Jeśli tylko będziesz gotowy, daj mi znać. Nie potrzebujemy śmieciowego gadania, bo ja naprawdę chcę tej walki, dlatego możemy do niej doprowadzić w każdym momencie. Daj tylko znać, gdy będziesz gotowy - skomentował "Del Boy". Póki co jednak priorytetem Chisory wydaje się rewanż z Robertem Heleniusem, aktualnym mistrzem Europy.


RE: Dereck Chisora - redd - 13-01-2016 12:40 PM

Postawiłbym na Whyte'a w tej walce. Jest większy, młodszy, nie tak rozbity i bije mocniej. Styl Chisory powinien mu pasować.

Dereck niech lepiej koncentruje się na Heleniusie i jeszcze raz spróbuje wykrzesać z siebie iskrę. Fin ostatnio wypadł słabo i jeśli dalej będzie tak prezentował się, to nawet wypalony Dereck jest w stanie mu zagrozić.


RE: Dereck Chisora - Wilczekstepowy - 22-01-2016 09:36 PM

Cytat:Dereck Chisora (25-5, 17 KO) twierdzi, że lepiej będzie dla Anthony'ego Joshuy (15-0, 15 KO), jeżeli nie dojdzie do walki Brytyjczyków o wakujący pas mistrza Europy w wadze ciężkiej.

Tytułu zrzekł się niedawno Robert Helenius. Najwyżej notowani dostępni zawodnicy w rankingu EBU to właśnie Chisora i Joshua, których promotorzy przystąpili już do negocjacji w sprawie tej walki.

- Osobiście odradzałbym Anthony'emu taką potyczkę. Ten gość nadal się uczy, co sam przyznał po walce z Whyte'em. On nikogo nie oszuka. Wie, że musi się nauczyć jeszcze wielu rzeczy. Potrzebuje doświadczenia. Ja sam nie zyskałbym wiele na takim pojedynku. Jak go pokonam, to powiedzą, że wygrałem z nowicjuszem - mówi "Del Boy".

Chisora był już w przeszłości mistrzem Europy. Pas zdobył w 2013 roku, kiedy pokonał Edmunda Gerbera. Joshua posiada w tej chwili tytuły mistrza Wielkiej Brytanii, Wspólnoty Brytyjskiej, a także międzynarodowy pas WBC. źródło
Wydaje mi się, że Chisora trochę chowa głowę w piasek i nie chce za bardzo tej walki z Joshuą mimo możliwości zarobienia przyzwoitych pieniędzy. A Wy jakie odnosicie wrażenie?


RE: Dereck Chisora - Wietnam - 22-01-2016 09:48 PM

Ja myślę że on chce żeby Martin wziął go na dobrowolną,
nie po to, przyszedł na konferencje prasową Charles'a skomleć
o walkę mistrzowską , bo pewnie ma podobne zdanie na temat
nowego mistrza jak większość z nas, na pewno jakieś szanse
na zwycięstwo z nim, żeby ryzykować zdrowie z Joshuą,


RE: Dereck Chisora - Wilczekstepowy - 31-01-2016 07:00 PM

Chisora vs Pulew? Jestem na tak. To zdecydowanie lepszy kierunek dla Derecka niż bęcki od Anthony'ego.

A tak swoją drogą to Chisora bardzo wulgarny jest.


RE: Dereck Chisora - Wilczekstepowy - 02-02-2016 12:43 AM

I jednak dojdzie do tej walki. Ciekawe jak zaprezentuje się Pulew? Jeżeli zbytnio mocno bęcki od Kliczki nie odbiły się na jego zdrowiu to będzie faworytem tej walki.


RE: Dereck Chisora - Martin - 02-02-2016 10:19 AM

Pulew już chyba doszedł do siebie, stawiam na Bułgara.


RE: Dereck Chisora - Wilczekstepowy - 24-05-2016 03:57 PM

Wymiana zdań Derecka z Dillianem...
Być może to zapowiedź pod ich walkę?


RE: Dereck Chisora - Krzych - 24-05-2016 07:38 PM

Jest między nimi sporo podobieństw, może być ciekawa walka. Chisora już musi teraz robić cyrki przed każdą walką i pomiędzy walkami, bo na poziomie sportowym nie wyżyje, za dużo razy już przegrał. Chętnie obejrzę tą walkę.