Forum - BOKSER.ORG
Władimir Kliczko vs Tyson Fury - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Władimir Kliczko vs Tyson Fury (/thread-2515.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury - Krzych - 20-11-2015 10:45 PM

Też jestem ciekawy jak Fury zniesie przyjęte ciosy. Przecież wyłożył się z Cunninghamem i to dość poważnie, z Pajkiciem też, obaj ze współczynnikiem nokautów w granicach 30%. Po bardzo podobnym ciosie z resztą. Kliczko na pewno o tym wie, będzie pewnie polował na jakiś prawy na lewy prosty Tysona, albo na jakiś zwód lewym na tułów, tak jak to zrobił z Pulevem(dobrze że trafił w nos/polik, bo jakby to było w szczękę to by chyba do dzisiaj Kubrata skrobali z ringu).

Mam tylko nadzieję, że Kliczko zgodnie z planem zawalczy agresywnie ze względu na gabaryty Tysona, tak jak z Wachem.


RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury - Gogolius - 20-11-2015 10:55 PM

Tyson też zapowiada walkę na całego. Powtarza wielokrotnie, że na punkty w Niemczech z Kliczko nie dadzą mu wygrać. I że sam woli przegrać przez nokaut dając z siebie wszystko niż wyjść po wypłatę i bezpiecznie dostać na punkty.
I jego taktyka moze być podobna jak Puleva, pytanie o ile lepszym bokserem jest Fury niż Bułgar.


RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury - Krzych - 20-11-2015 11:23 PM

No jak dla mnie Fury jest o wiele lepszy od Puleva. Jest o wiele bardziej skoordynowany, szybszy, bije o wiele mocniej, lepiej się porusza, potrafi zmienić pozycję, jest o wiele mniej przewidywalny, ma obronę w przeciwieństwie do Kubrata... Choć z Kliczką to może nie mieć większego znaczenia, bo nadal może bardzo dużo brakować do mistrza i walka zakończy się mniej więcej tak samo.


RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury - Martin - 22-11-2015 10:27 AM

Sparing braci - ostatnie przygotowania do walki Władimira z Tysonem.






RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury - Wilczekstepowy - 22-11-2015 04:41 PM

Cytat:- Znokautuję go w pierwszej rundzie! Kliczko jest najsłabszy, gdy się jeszcze nie rozgrzeje. Powiem mu, że jest słaby psychicznie i że go znokautuję w pierwszej rundzie i on w to uwierzy - zapowiada Tyson Fury (24-0, 18 KO) przed walką z królem wagi ciężkiej Władimirem Kliczką (63-3, 54 KO). Olbrzym z Wilmslow jest przekonany, że jego charyzma i wiara w swoje możliwości to cechy, które zagwarantują mu zwycięstwo w zbliżającym się pojedynku.

- Ja jestem pewny siebie, a pewność siebie to dar od Boga. Mogę wejść do dowolnego pomieszczenia i zaraz znajdę się w centrum uwagi. I byłoby tak nawet, gdybym nie był bokserem - mówi Brytyjczyk w wywiadzie dla Boxing Monthly.

Zdaniem Władimira Kliczki Fury znany jest obecnie bardziej ze swoich publicznych wystąpień i kontrowersyjnych wypowiedzi, jednak Wyspiarz nic sobie nie robi z krytyki rywala. - W ogóle nie obchodzi mnie, co ludzie o mnie sądzą. Ludzie myślą, że jestem tłustym, wstrętnym Cyganem. Jestem tłusty, jestem wstrętny, jestem Cyganem. I co z tego? - komentuje Fury, który uważa, że po zwycięstwie nad Kliczką zostanie najlepszym pięściarzem na Ziemi.

- [Tytuł mistrza wagi ciężkiej] oznacza, że jeden na jeden pokonałbym każdego człowieka na świecie. Mali pięściarze mogą sobie zdobywać wszystkie pasy, jakie im się podobają, ale nie pokonają zawodnika wagi ciężkiej. Dlatego to całe gadanie o pound-4-pound to bzdura. To tak jakby spytać, czy człowiek poleciałby dalej od orła, gdyby miał skrzydła. To jest nierealne - tłumaczy swoje stanowisko brytyjski challenger. źródło
Fury i te jego teksty. Wink Naprawdę jest znakomity w gadce. Big Grin Teraz chyba nawet będzie próbował Władzia zahipnotyzować. Big Grin


RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury - Wit - 22-11-2015 05:19 PM

Ja mam dziwne przeczucie, że w 1.-2. rundzie Tyson może zaliczyć dechy. Szkoda, że nie ma takiego typu u buka (jest tylko na 1.). Zastanawiam się czy nie postawić na to, że pojedynek skończy się do 4. rund, jednak obawiam się, że Tyson się tak łatwo nie da, a też Kliczko będzie chciał pociągnąć dłużej show, jak mu będzie szło.


RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury - Wilczekstepowy - 23-11-2015 07:02 PM

Cytat:Oficjalny pretendent do tytułu mistrza świata WBO wagi ciężkiej Tyson Fury (24-0, 18 KO) przyleciał wczoraj późnym wieczorem do Dusseldorfu, gdzie w sobotę zmierzy się na stadionie ESPRIT Arena z Władymirem Kliczko (64-3, 53 KO).

Jutro pięściarze spotkają się na finałowej konferencji prasowej przed jedną z najciekawiej zapowiadających się tegorocznych walk. W środę Anglik i Ukrainiec wezmą udział w otwartych treningach, a w piątek ponownie zmierzą się wzrokiem na ceremonii ważenia.

- Zabiegałem o ten pojedynek od pięciu lat. To była długa podróż, ale teraz już czuję zapach walki. Mam wrażenie, że wszyscy, nawet Niemcy mają już dość Kliczki i chcą zobaczyć nowego mistrza. Zapewnię im to - zapowiedział jak zwykle pewne siebie Brytyjczyk. źródło
Niektóre, a właściwie większość wypowiedzi Fury'ego mnie pozytywnie rozśmieszają ale są i takie jak ta, które mnie drażnią. Zabiegał o pojedynek od 5 lat a Kliczko, co? Po prostu się go bał? Przecież 5 lat wcześniej młody, nieopierzony Fury mógłby zginąć w takim pojedynku, a przynajmniej nabawić się urazu do boksu na całe życie.

I mam jeszcze taką jedną refleksję. Za późno już na detronizację Władimira. Nawet jeżeli przegra, którąś z tych 5 ostatnich walk to nie będzie to tyle porażka z zawodnikiem, co z innym mistrzem świata wszechwag - dopadającym nas wszystkim Panem Czasem.


RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury - Gogolius - 23-11-2015 07:55 PM

Wilczku, kilka lat temu w HW panował zastój ponieważ bokserzy zamiast walczyć ze sobą to ustawili się w kolejce do braci. Niestety brali oni także takie wynalazki jak Pianeta, Sosnowski czy Wach więc kolejka się wydłużała. Na walkę z Władimirem zasługiwało sporo bokserów z eliminatorów i każdy z nich sporo czekał (np. Pulewa wyprzedził Laepai).

Fury od bardzo dawna mógł spokojnie boksować z którymś z braci. Fury wygrał z Chisorą, ale to Derreck pół roku później boksował z Vitalijem. Price był właściwie jedną walkę od Kliczko, gdyby tylko wygrał z Thompsonem.

Obok Adamka, Fury to bokser który bardzo długo i mozolnie pracował na prawo oficjalnego pretendenta. I ostatni z tej czołówki sprzed 3-5 lat, który tej szansy nie dostał (może prócz Heleniusa, ale ten był wyłączony przez kontuzję).

Fury może przesadza, ale niewiele. On jest z tej generacji Price'a, Heleniusa, Chisory czy Povietkina, który ciągle się w kolejce do K2 znajdował.


RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury - Martin - 23-11-2015 07:57 PM

Dlatego ja słowa Fury'ego traktuję zawsze z przymrużeniem oka bo on często bredzi. Przeważnie mnie to jego gadulstwo jednak rozśmiesza, tak jak Ciebie. A mimo to lubię tego wariata. Prawdopodobnie Władimir uciszy na jakiś czas Tysona już w sobotę.

Kliczko z nikim nie już nie przegra. Nie mam złudzeń to jest wielki mistrz, a waga ciężka jeszcze trochę poczeka na godnego następcę. Wszelkie zadatki na nowego dominatora ma Joshua, ale to już dyskusja na inny temat.


RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury - Wietnam - 23-11-2015 09:55 PM

“Sprawię, że on będzie wyglądał jak idiota. On będzie wyglądał jak głupiec, a ja upokorzę go przed 60,000 jego kibiców. Upokorzę go w ringu, a potem znokautuję. Nie mam zamiaru liczyć na wygraną na punkty. Zakończę walkę przed czasem." - powiedział ESPN.co.uk Tyson Fury .

Myślę że będzie zupełnie odwrotnie.

http://boxrec.com/show/721333
Walka Kliczko będzie chyba dosyć szybko Wink
no ale na pewno dadzą do rozpiski Rourke lub Lore,

Jutro Konferencja, Briggs może się zjawić.