Forum - BOKSER.ORG
Władimir Kliczko vs Tyson Fury - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Władimir Kliczko vs Tyson Fury (/thread-2515.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury - Jerome - 08-07-2015 04:15 PM

To znaczy???


RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury - Joker - 08-07-2015 04:30 PM

Że bierze sreberko,układa na nim czekolade i zawija :v
A poważnie to Fury to najpoważniejszy rywal Władka od czasu Haye'a lub nawet lepiej.


RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury - redd - 08-07-2015 06:30 PM

Chciałbym, aby wygrał Fury, bo mam pewną słabość - sentyment do tego wariata Wink

Pamiętam go jeszcze z czasów jego pierwszej walki z McDermottem. Był to wysoki, nieporadny grubas, który nie bardzo miał pojęcie o technice, czy wykorzystaniu warunków fizycznych. Od tamtego czasu Fury bardzo ewoluował, świetnie się rozwinął i dzisiaj to kawał nieszablonowego, wszechstronnego boksera, który chyba też powoli opanowuje boks od strony mentalnej. Tyson to barwna osobowość HW, ktoś kto potrafi zbudować emocje jeszcze na konferencjach prasowych. Zdecydowanie wolę "błazna Furyego", niż Kliczkę prezentującego fałszywą kurtuazję nudnego biurokraty. Na pewno Tyson wniósłby powiew świeżości do HW, detronizując Ukraińca. Kto nie chciałby zobaczyć unifikacji Wilder vs Fury i konferencji prasowych poprzedzających tę potyczkę? Wink

Co do szans sportowych, to faworytem pozostaje Kliczko, choć ja sam liczę na sensację. Myślę, że przy odrobinie szczęścia Fury jest w stanie sprawić niespodziankę. Gdyby tak dobrze wszedł w walkę, trafił czymś na początku i zabrał komfort boksowania Ukraińcowi?

Jestem bardzo ciekawy taktyki jaką obierze Team Fury - Tyson ma bardzo ciekawy arsenał - może boksować na dystans, może boksować jako mańkut, dobrze daje sobie radę w półdystansie. Tutaj możliwości jest naprawdę wiele.


RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury - Gogolius - 09-07-2015 11:09 AM

Fury stracil juz 14kg podczas przygotowan zbija do wagi w ktorej czuje sie najlepiej. Nie powinien wazyc mniej niz zazwyczaj. Przygotowanie ma byc perfekcyjne.

Kurde ta walka moze swietnie podbic HW Big Grin


RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury - Wilczekstepowy - 11-07-2015 08:00 PM

Hriunow robi problemy. Jeszcze się okaże, że walkę trzeba będzie odłożyć... Confused


RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury - kubala1122331 - 11-07-2015 08:18 PM

O kurde, jeśli to już oficjalne info, no to wspaniale! Szykuje się arcyciekawe starcie i choć moim delikatnym faworytem jest Władimir, to Tyson jest chyba obecnie jedynym zawodnikiem, który może Kliczce zagrozić. Nie ustępuje warunkami fizycznymi, jest silny, bardzo wszechstronny, może walczyć z odwrotnej pozycji, na dystans... Walka z Furym to dla Władimira wielkie wyzwanie i cieszę się, że je podejmuje. Ryzyko porażki wreszcie jakieś jest (a ja odkąd interesuję się na poważnie boksem nie pamiętam, żeby takowe było), więc tylko zacierać ręce.
Jak chyba większość, kciuki będę ściskał za Brytyjczyka, lubię gościa za to, że jest cholernie inteligentnym facetem, który wie jak siebie odpowiednio sprzedać. Fajnie mi też się go ogląda w ringu, no nie licząc może ostatniej walki z Hammerem. Super, jak dla mnie najciekawsza walka w HW od wielu wielu lat.


RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury - Jerome - 12-07-2015 11:23 AM

Bez dwóch zdań. Walka ciekawa. Wreszcie jakieś nazwisko. Czy Fury taki wymagający będzie to się okaże. Żeby nie skończył jak Wach tylko. Rozmiar to nie wszystko. Z Władkiem to ułatwienie do i tak ciężkiej roboty. Zobaczymy, dla mnie Władimir wciąż może każdego znokautować a Fury nie jest wyjątkiem.


RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury - Crumb - 13-07-2015 09:04 PM

Moim zdaniem to bedzie jedna z latwiejszych walk Kliczki. Poczekamy zobaczymy


RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury - Jerome - 14-07-2015 07:57 AM

Też mnie nachodzą takie myśli. Czym Fury miałby zaskoczyć Klitschke? Ta walka będzie łatwiejsza niż z Pulevem...


RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury - marlok - 16-07-2015 02:51 PM

no sam jestem ciekaw jak to się potoczy, wydaje mi się że Władka nie zaskoczy nikt i nic aleee mogę się mylić, czekam z niecierpliwością