Forum - BOKSER.ORG
Władimir Kliczko vs Tyson Fury - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Władimir Kliczko vs Tyson Fury (/thread-2515.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury - Gogolius - 03-11-2015 05:52 PM

Wietnam, on sie porównuje na zasadzie, że jest dla boksu teraz tak jak Ali 40 lat temu - najbardziej barwną osobowością HW, która dużo gada na konferencjach, robi szum, pyskuje i wali bon-motami.
Kiedyś Ali był jedyny w swoim rodzaju, teraz Fury taki jest. Tak to zrozumiałem.


RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury - Krzych - 03-11-2015 06:08 PM

W każdym razie bełkot. Oby lepiej mu poszło w ringu, bo szkoda by było gdyby praktycznie jedyna na tą chwilę walka Kliczki, w której szanse nie rozkładają się 99 do 1, skończyła się szybko i jednostronnie.


RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury - Wietnam - 03-11-2015 06:08 PM

Może i jest ale w swoich oczach @Gogolius
spoko gadką imponuje, jest lepszy w tym elemencie nawet od mistrza Teatru Briggsa
tylko żeby tak pajacować trzeba też mieć mistrzowskie predyspozycje statusy które miał Ali
Fury bardziej jest znany z Teatru aniżeli ze swoich dotychczasowych dokonań
Tyson jeszcze nic nie osiągnął a już wyniósł się na ołtarze Największego dzisiejszych czasów
Pokonanie dwa razy wleczącego Chisory dechy z Cruiserem Cunnem, (choć walkę wygrał)
nie dają mu tego statusu, przedstawienia robi super, dawno nie było takiego luzu i show
promującego walkę , ale to nie robi z niego takiej osobowości jak Ali
Ali był i Showmenem i był też mistrzem,
Fury narazie jest tylko tylko Showmenem,

No ale wszystko może się zmienić po 28 listopada, jeżeli pokona Kliczke.


RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury - Martin - 03-11-2015 07:05 PM

(03-11-2015 06:08 PM)Krzych napisał(a):  Oby lepiej mu poszło w ringu, bo szkoda by było gdyby praktycznie jedyna na tą chwilę walka Kliczki, w której szanse nie rozkładają się 99 do 1, skończyła się szybko i jednostronnie.

Też mam nadzieję, że Fury kiedy wejdzie do ringu i stanie oko w oko z Władimirem to będzie tak samo mądry jak na konferencjach. A teraz wyobrażacie sobie gdyby jakimś cudem udało mu się pokonać Kliczke (w co nie wierze) co wtedy zacznie gadać...?


RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury - Gogolius - 03-11-2015 07:25 PM

Ja wlaśnie myślę, że będzie w ciszy kontemplował szok kibiców, ekspertów, dziennikarzy itd.


RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury - Krzych - 03-11-2015 07:28 PM

On chyba wszystko już mówił, nawet że jest najwspanialszym bokserem świata, także nic bardziej absurdalnego już raczej nie wymyśli. Po prostu niektóre rzeczy które wcześniej wygadywał znalazłyby jakieś pokrycie w ringu i zaczęłyby mieć jakiś tam sens, także zostalibyśmy zasypani takimi gadkami jeszcze 5 razy bardziej niż wcześniej, ale czy coś w tym będzie nowego czy tym bardziej zaskakującego... wątpię.


RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury - Wilczekstepowy - 03-11-2015 09:50 PM

(03-11-2015 07:28 PM)Krzych napisał(a):  On chyba wszystko już mówił

Ostatnio nawet to, że być może zakończy karierę po zwycięstwie nad Kliczką. Wink


RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury - Metzger - 03-11-2015 10:02 PM

(03-11-2015 09:50 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Ostatnio nawet to, że być może zakończy karierę po zwycięstwie nad Kliczką.
Tłumaczę na Polski: to moja ostatnia walka (hehe), więc wszyscy zasiadajcie przed telewizorami, starzy, młodzi, pacyfiści i gospodynie domowe, wykupujcie jak najwięcej PPV (i napychajcie mój portfel).


RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury - Wilczekstepowy - 05-11-2015 12:52 PM

A tymczasem Kliczko przed walką z Furym:





Podoba mi się i te taneczne ruchy Kliczki. Wink


RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury - Martin - 06-11-2015 02:12 PM

To zobaczcie jak "ciężko" trenuje Fury Wink.