Forum - BOKSER.ORG
Bitwa po bitwie w Monachium - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Ciekawe filmiki (/forum-30.html)
+--- Wątek: Bitwa po bitwie w Monachium (/thread-251.html)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Bitwa po bitwie w Monachium - primax - 22-02-2012 08:15 AM

co prawda to prawda, emocje byłyWink


RE: Bitwa po bitwie w Monachium - Jerome - 22-02-2012 07:41 PM

Onet mówi, że Vitek chce dać rewanż Dereckowi i znokautować go tak żeby wyleciał z ringu. O Davidzie Haye'u mówią z kolei, że jest poszukiwany przez niemiecką jak i brytyjską policję a wyleciał samolotem na wakacje. Mało tego, podobno grozi mu 5 lat pozbawienia wolności za poważne uszkodzenia ciała Tongue


RE: Bitwa po bitwie w Monachium - Adammobp - 22-02-2012 07:49 PM

A Chisora ponoć ma przyjechać do Polski Big Grin Może będzie szukał Szpilki, hehe.

A jeszcze jedno mi się przypomniało. Kostyra komentując walkę mówił, że Witalij bije tak mocno, że strasznie mu puchną ręce po walce. I w zmniejszeniu opuchlizny pomaga mu mocz... Jakoś tak mnie zbrzydło jak to usłyszałem, ble!


RE: Bitwa po bitwie w Monachium - Jerome - 22-02-2012 08:04 PM

HAHAHAHA Big Grin

też dostałem takiego odruchu...


RE: Bitwa po bitwie w Monachium - Metzger - 22-02-2012 08:10 PM

(22-02-2012 07:49 PM)Adammobp napisał(a):  A Chisora ponoć ma przyjechać do Polski Big Grin Może będzie szukał Szpilki, hehe.
Sparafrazuję okrzyk jakiegoś uczestnika niesławnej konferencji: Run, Artur! Artur, run!


RE: Bitwa po bitwie w Monachium - BESTIA - 22-02-2012 09:06 PM

Jerome,Adammobp
Marqez pił własny mocz przed walką z Floydem.


RE: Bitwa po bitwie w Monachium - Jerome - 22-02-2012 09:13 PM

COO???? Po co?


RE: Bitwa po bitwie w Monachium - BESTIA - 22-02-2012 09:38 PM

Jerome
Pił mocz ponieważ zawiera dużo witamin, oczywiście swój hehe.


RE: Bitwa po bitwie w Monachium - Jerome - 22-02-2012 09:46 PM

Ale zawiera trujący mocznik z tego co ja wiem. Masakra. Face to face musiał być dla PacMana mordęgą.
Może dlatego przegrał? Odbiło mu się zaczął słabnąć Tongue Wyobraźcie sobie jak trener pomylilby bidony i zamiast oblać JMM wodą wylałby na niego mocz ;P

p.s.: wiem, ze w bidonach nie ma nigdy niczego oprócz wody, taki sucharek..


RE: Bitwa po bitwie w Monachium - Rutherford - 22-02-2012 09:56 PM

Przy czym warto odnotować, że Juan pił swój mocz nie tylko przed walką z Floydem. "Używał" go częściej. Czytałem kiedyś z nim wywiad, padło pytanie właśnie o spożywanie moczu. Marquez powiedział, że mocz zawiera wiele witamin i naturalnie go wzmacnia. Ponoć jest to jego obowiązkowy element przed ważniejszymi walkami.