Forum - BOKSER.ORG
Fonfara vs Cleverly - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Fonfara vs Cleverly (/thread-2504.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Fonfara vs Cleverly - Martin - 28-09-2015 07:50 PM

(28-09-2015 07:43 PM)Wietnam napisał(a):  Clev pewny siebie, oby ta pewność siebie z Fonfarą go przeliczyła,.

Sratatata, przed walką z Kowaliowem też był pewny siebie.


RE: Fonfara vs Cleverly - KrychuTMT - 28-09-2015 07:51 PM

Imo Clev może nie leżeć Fonfarze, nie zdziwię się jak wyjabuje AF.


RE: Fonfara vs Cleverly - Martin - 28-09-2015 08:04 PM

(28-09-2015 07:51 PM)KrychuTMT napisał(a):  nie zdziwię się jak wyjabuje AF.

Nie zdąży, AF go wcześniej ustrzeli.


RE: Fonfara vs Cleverly - Martin - 06-10-2015 03:50 PM

Walka na antenie TVP Sport.


RE: Fonfara vs Cleverly - Wilczekstepowy - 10-10-2015 10:44 PM

Czy ewentualna porażka z Cleverly'm mocno by się odbiła na karierze Andrzeja? Ostro by pikował w dół?


RE: Fonfara vs Cleverly - Wietnam - 10-10-2015 10:54 PM

Może nie tak ostro bo Clev to jednak jest nazwisko, ale zachwiała by jego obecną pozycję lekko,.
O rewanżu ze Stevensonem mógłby zapomnieć na jakiś czas


RE: Fonfara vs Cleverly - kubala1122331 - 10-10-2015 11:13 PM

Ja się strasznie obawiam tej walki. Cleverly to kawał boksera, a jest u nas strasznie niedoceniany. Ja się spodziewam wyrównanej walki, ale mam nadzieję, że Andrzej trafi mocnym ciosem i zakończy pojedynek przed czasem.


RE: Fonfara vs Cleverly - Gogolius - 11-10-2015 11:18 AM

Nie po to rozbił Chaveza, żeby teraz potknąć się na Cleverlym. Ja nie ukrywam, że opinię o Clevie zbudowałem sobie po rewanżowej walce z Bellew (no i po porażce z Kovalevem ale tu ciężko się go czepiać). Dla mnie to przecięty przeciętniak, który może być zagrożeniem dla innych przeciętniaków. Fonfara to top5 półciężkiej jak dla mnie, wie co ma robić w ringu, wie z kim walczy, jest świadomy swoich atutów i wad -> nic tylko wygrać.


RE: Fonfara vs Cleverly - Martin - 11-10-2015 12:03 PM

(11-10-2015 11:18 AM)Gogolius napisał(a):  Nie po to rozbił Chaveza, żeby teraz potknąć się na Cleverlym.

Zgadzam się. Fonfara to już nie jest ten pięściarz, którego Campillo szkolił przez kilka rund. Poza tym Cleverly to też już nie to samo od walki z Krusherem także...będzie dobrze Wink.


RE: Fonfara vs Cleverly - kubala1122331 - 11-10-2015 12:35 PM

Ja też się zgadzam, ale... zwyczajnie mam takie sobie mało optymistyczne odczucia. Mam wrażenie, że się ogólnie lekceważy Cleverly'ego, a opinii o nim nie ma co budować na walce z Bellew, bo to była bitwa w innej kategorii wagowej, gdzie Clev tracił kilka atutów. Przecież przed walką z Kovalevem jego resume wyglądało dość solidnie. Murat, Krasniqi, Karpency, Bellew. Solidnie.
Wiadomo, jeśli Andrzej chce prosperować do miana mistrza świata musi takich bokserów pokonywać. Jednak ja się tak zastanawiam, który z zawodników, Chavez czy Clev, będzie trudniejszym wyzwaniem czysto sportowym, to stawiałbym na Walijczyka.
Choć oczywiście porażka Polaka byłaby dla mnie niespodzianką, to nieco obawiam się, że Nathan narobi Polakowi kłopotów.