Forum - BOKSER.ORG
Jennings - Tupou (kontrowersja?) - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Ciekawe filmiki (/forum-30.html)
+--- Wątek: Jennings - Tupou (kontrowersja?) (/thread-2496.html)



Jennings - Tupou (kontrowersja?) - Wilczekstepowy - 23-06-2015 05:13 PM




Założyłem temat ponieważ wydawało mi się to kontrowersyjne, że Jennings nie został liczony (11 minuta 43 sekunda filmu) ale po obejrzeniu powtórek doszedłem do wniosku, że Tupou nie trafił Jenningsa a ten się przewrócił najpewniej o liny, choć może i o własne nogi. Chyba, że ktoś ma inne zdanie, to proszę o opinie.

A co do samego pojedynku, to jest to naprawdę dosyć ciekawa walka.


RE: Jennings - Tupou (kontrowersja?) - Joker - 23-06-2015 06:59 PM

Cios w tył głowy :v


RE: Jennings - Tupou (kontrowersja?) - KrychuTMT - 23-06-2015 07:32 PM

Ja bym to liczył.


RE: Jennings - Tupou (kontrowersja?) - redd - 23-06-2015 07:42 PM

Cios nasadą w tył głowy - czyli cios nieprzepisowy, nie powinno być liczenia. W tym wątku: http://forum.bokser.org/thread-43-post-36117.html?highlight=tupou#pid36117 wrzuciłem posta ze screenem, gdzie dokładniej opisałem całą sytuację.


RE: Jennings - Tupou (kontrowersja?) - Wilczekstepowy - 23-06-2015 08:10 PM

Dziękuję Wam za zwrócenie mi na to uwagi. Nie zauważyłem, że to było od ciosu. Dla mnie wyglądało to tak, jakby Tupou się zamachnął nad głową Jenningsa a on odskakując zaplątał się w linach.


RE: Jennings - Tupou (kontrowersja?) - piotrq - 26-06-2015 11:48 AM

Jak Tyson Fury walczył z Cunninghamem też przecież znokautował go łokciem czy jakoś tak. w każdym bądź razie to było nieprzepisowo ale jakoś nikt się tym nie przejął


RE: Jennings - Tupou (kontrowersja?) - Hugo - 26-06-2015 01:10 PM

Fury znokautował Cunninghama ciosem jak najbardziej prawidłowym. Tam były kontrowersje odnośnie wcześniejszego o jakieś 2 sekundy odepchnięcia Cunninghama przedramieniem. Moim zdaniem wszystko było O.K. Bokser ma prawo odpychać klejącego się do niego i usiłującego klinczować przeciwnika.