Forum - BOKSER.ORG
Joseph Parker vs Bowie Tupou - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Joseph Parker vs Bowie Tupou (/thread-2494.html)

Strony: 1 2


Joseph Parker vs Bowie Tupou - Wilczekstepowy - 23-06-2015 03:54 PM

Jednak zmiana przeciwnika dla Parkera. Japończyk ponoć się wystraszył i 1 sierpnia na gali w Invercargill Parker zawalczy ze swoim pierwszym poważnym zawodowym wyzwaniem - Bowie Tupou.

Nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy. Tupou to doświadczony pięściarz, który może Parkerowi sprawić spore problemy. A Wy jak uważacie? To dobry ruch menadżerów Parkera? Czy może za wcześnie na taką walkę dla Josepha?


RE: Joseph Parker vs Bowie Tupou - Hugo - 23-06-2015 04:45 PM

To jest ciekawe zestawienie i ma dodatkowy smaczek. Parker pochodzi z Samoa, a Tupou z Tonga. Na ile udało mi się zorientować, to bardzo iskrzy pomiędzy kibolami rugby z tych obydwu państewek, którzy obrzucają się nawzajem błotem na forach sportowych. Rugby to najpopularniejszy sport w krajach Oceanii, a może mają pomiędzy sobą jeszcze jakieś historyczne zaszłości. W każdym razie z marketingowego punktu widzenia taka walka to strzał w dziesiątkę.


RE: Joseph Parker vs Bowie Tupou - Wilczekstepowy - 23-06-2015 04:46 PM

Hugo, a uważasz, że Parker może się potknąć na tej walce? Czy też mimo wszystko przejdzie przeszkodę?


RE: Joseph Parker vs Bowie Tupou - Hugo - 23-06-2015 04:58 PM

Tupou raczej ma szklaną szczękę, więc Parker przez ko to najbardziej prawdopodobny wynik. No, ale jak Tupou podejdzie do walki patriotycznie z nastawieniem, że "żywcem mnie nie wezmą", to może być ciekawie.


RE: Joseph Parker vs Bowie Tupou - Wilczekstepowy - 23-06-2015 05:24 PM

(23-06-2015 04:58 PM)Hugo napisał(a):  Tupou raczej ma szklaną szczękę,

A z gęby, na pierwszy rzut oka wygląda wręcz przeciwnie. Big Grin


RE: Joseph Parker vs Bowie Tupou - Krzych - 23-06-2015 05:28 PM

Bardzo dobrze jest prowadzony Pakrer. Bez szaleństw, ale też bez wciskania kitu z totalnymi bumami. Do tego sparingi w Kliczką. Na prawdę świetna robota, oby się tylko z czymś nie pośpieszyli.


RE: Joseph Parker vs Bowie Tupou - Martin - 23-06-2015 07:43 PM

Tupou nie jest oczywiście leszczem, ale bez przesady, Parker je go na śniadanie. Jeśli Joseph nie wygra tej walki przez KO to będzie to dla mnie zaskoczenie.


RE: Joseph Parker vs Bowie Tupou - redd - 23-06-2015 07:52 PM

Zależy w jakiej formie wyjdzie Tupou, bo ostatnio z tym chyba kiepsko. Facet w ostatniej walce ważył 285 lbs (aż o 30 więcej niż w walce z Jenningsem) i mordował się 10 rund z jakimś no - name. Jak będzie tak dysponowany to Parkera czeka łatwa, szybka i przyjemna robota. Jeżeli jednak przygotuje się i wyjdzie w dobrej formie, to Joseph może trochę się pomęczyć. Ale i tak stawiam czasówkę na Tupou - innego scenariusza nie przewiduję.


RE: Joseph Parker vs Bowie Tupou - Wilczekstepowy - 27-07-2015 10:26 PM

Walka tuż tuż. Czy są jakieś wieści na temat Tupou w jakiej jest formie?


RE: Joseph Parker vs Bowie Tupou - Krzych - 31-07-2015 01:05 PM

Tupou wniósł na ważeniu 20 funtów mniej niż przed poprzednią walką.





Chociaż nadal nie wiem jakim cudem on waży 120 kg, nie wygląda nawet na 110.