Forum - BOKSER.ORG
Izuagbe Ugonoh - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Izuagbe Ugonoh (/thread-2471.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Izuagbe Ugonoh - fext - 15-07-2019 02:26 PM

I dobrze, mam nadzieję że wytrwa w swoim postanowieniu. Do tego żadnego KSW, bo tam byłaby jeszcze gorsza katastrofa. Dla każdego stójkowicza parter to kondycyjna tragedia, zupełnie inny typ wysiłku. Nawet zawodnicy, którzy bez problemu wytrzymują 12-rundowe pojedynki po kilku minutach parteru stają się zombiakami. Izu ze swoją kondycją może walczyć co najwyżej z przeciwnikami pokroju tego aktora spoliczkowanego przez Szpilkę. Ale mogą go wziąć do "Underdog 2", jedynka była okropnym gniotem, ale słyszałem, że chcą nakręcić drugą część, Izu w sam raz by się nadał, bo jest bystry, wygadany i aktorsko sto razy mniej drewniany od Chalidowa, który w filmach powinien odtwarzać wyłącznie role "posągu brodacza" Smile


RE: Izuagbe Ugonoh - Wietnam - 15-07-2019 04:18 PM

Jednym słowem mówiąc nie zginie Izu.


RE: Izuagbe Ugonoh - Hugo - 15-07-2019 09:01 PM

Ja bym go widział w polityce. Na początek jako np. prezydenta jakiegoś dużego miasta, a potem nawet kandydata na prezydenta RP. Ma dużo zalet: ładnie wysławia się po polsku, zna języki obce, jest wysoki i przystojny. Taki wybór zostałby dobrze odebrany w świecie. Przebilibyśmy Amerykanów, którzy bladego mieszańca nazywali "pierwszym czarnoskórym prezydentem". Poprawność polityczna byłaby zachowana i nie musielibyśmy wybierać pomiędzy gejem, a lesbijką, na co się zanosi w niezbyt odległej perspektywie.