Forum - BOKSER.ORG
Mateusz Masternak - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Mateusz Masternak (/thread-241.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: Mateusz Masternak - Jerome - 26-09-2012 08:16 PM

@bartek
Tak może być. Master jednak w bardzo przekonywujący sposób musi pokonać Aleksijewa aby decyzja Sauerlanda była jasna i ostateczna.


RE: Mateusz Masternak - Mastrangelo - 26-09-2012 10:12 PM

Diablo szuka wypłaty... Taką mógłby mu zagwarantować w tej dywizji Huck i Lebedev, Hernandez już raczej nie a Mormeck wypadnie z rankingów gdy go zleje Afolabi. Zastanawiam się, ile mógłby zarobić za walkę z Masternakiem? Wiadomo, że nie tyle ile w Niemczech, czy Rosji, ale jeśli te opcje okażą się niedostępne. 4 miliony oglądało Włodarczyka z Palaciosem, ile obejrzałoby Włodarczyka z innym Polakiem, szczególnie gdyby coś się powyzywali w mediach, ze Szpilką w drugiej walce wieczoru?


RE: Mateusz Masternak - Maynard - 27-09-2012 07:48 AM

Obawiam się, że ta "wypłata" Diablo to będzie biedny Roy Jones, który nieprzypadkowo znalazł się wysoko w WBC. Ewentualnie Tarver, pomimo wpadki dopingowej. Nie takie rzeczy już w boksie odkręcano.

Master nie ma dużych szans na tę walkę. Chyba, że nie wypali z Jonesem, to może promotorzy Włodarczyka chwycą się ostatniej deski ratunku.

Na miejscu Kalle Sauerlanda jednak bym zorganizował walkę Master-Aleksiejew, jako "main support" przed pojedynkiem Hucka z Arslanem. Wykoszenie krajowej niemieckiej konkurencji w cruiser byłoby wtedy całkowite.

Bardzo mnie ciekawi, jak by Masternak wypadł z Afolabim, jeśli Huck zwakuje tytuł i pójdzie do ciężkiej. Jednak najpierw wolałbym go widzieć w ringu z Aleksiejewem, szanse na wygraną o wiele większe, a doświadczenie bezcenne.


RE: Mateusz Masternak - bartek - 27-09-2012 01:10 PM

Roy Jones chyba pozwał 12RKP w sprawie zmiany przeciwnika ostatnio. Myślisz, że i tak dojdzie do tej walki?


RE: Mateusz Masternak - Maynard - 27-09-2012 01:28 PM

Zależy, ile siana powącha. A grupie pana Wasilewskiego akurat powinien być wdzięczny, bo sędziowanie było co najmniej dziwne i ma w końcu wygraną w rekordzie, co daje pozycję w rankingu. Jestem pewien, że już negocjują. Tym bardziej, że nie ma obowiązkowego pretendenta WBC w tej kategorii.


RE: Mateusz Masternak - PeterManfredo - 27-09-2012 01:44 PM

Ja tam w walkę z Royem nie uwierzę...Raczej Tarver. I to w USA. Z innej beczki-@Maynard : zamierzasz awansować Włodarczyka po walce z Palaciosem?
W dodatku walczyli Master i Hernandez więc trochę się działo w cruiser. Swoją drogą Hernandez mnie mocno zadziwił nienajlepszą postawą a miałem go za najlepszego cruisera...
Trzymając się tematu głównego to Mateusz Masternak idzie naprawdę do przodu. Pas EBU będzie jego a później kto wie? Huck,Diablo,Hernandez?? Oby


RE: Mateusz Masternak - Maynard - 27-09-2012 01:57 PM

@Peter
Cruiser już uaktualniłem. Włodarczyk obronił 5 miejsce, występ nie był na tyle dobry, żeby awansował wyżej, ale też wystarczająco solidny, żeby obronić pozycję. Hernandez spadł na 3 miejsce, za Afolabiego. Potwierdza się, że miałem rację, dając pierwsze miejsce Huckowi, a nie Kubańczykowi. Cunninghama wywaliłem, a Master zostaje na 9, przed Rossem, który pojawia się w dziesiątce. Dalsze zmiany możliwe po następnej walce Hucka dopiero.

Co do perspektyw Masternaka, byłbym ostrożny. Dopóki nie wygrał z Aleksiejewem, nie ma co mu wymyślać dalszej ścieżki kariery. Natomiast walka z Rosjaninem jest realna i osobiście bardzo bym się ucieszył, gdyby do niej właśnie doszło jeszcze jesienią.

Jednak zastanawiam się, czy byłby w stanie zagrozić Afolabiemu, gdyby Huck zwakował pasek. Myślę, że w tym momencie nie, ale jeśli będzie rozwijał się w tym tempie, kto wie, kto wie...


RE: Mateusz Masternak - PeterManfredo - 27-09-2012 02:01 PM

Oj,mam zaległośći z rankingiem widzę Smile Afolabi to jest taki niekoronowany mistrz w tej kategorii...Bardzo groźny dla każdego panującego mistrza. Zdecydowanie Troy Ross na plus,mam nadzieję,że dostanie jakieś ciekawe walki niebawem. Ale to już dyskusja bardziej na temat rankingu a nie Mastera Wink


RE: Mateusz Masternak - Maynard - 27-09-2012 02:06 PM

Ross powinien dostać rewanż z Hernandem. Opcja korzystna dla Sauerlanda finansowo, ale i bezpieczna, bo Kanadyjczyk też przecież jest w tej grupie, więc w razie czego, pas w rodzinie nie zginie. Sam Wilfried wspomniał o rewanżu, a on raczej nie plecie niestworzonych historii.

Dla Mastera zawsze zostaje Licina, gdyby nie wyszło z Aleksiejewem.


RE: Mateusz Masternak - Mastrangelo - 01-10-2012 07:15 PM

Według boxingscene Sauerland wygrał przetarg na walkę Masternaka z Alexeevem, więc wygląda na to, że do tej walki dojdzie. Na pewno najlepszy rywal do tej pory Mateusza, przy tym puncher i może być stylowo niezbyt wygodny, ale moim zdaniem Master jest po prostu lepszym zawodnikiem. Jeśli wygra będzie nie tylko mistrzem Europy, ale obok Afolabiego najbardziej wartościowym pretendentem w całej kategorii cruiser.