Forum - BOKSER.ORG
Mateusz Masternak - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Mateusz Masternak (/thread-241.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: Mateusz Masternak - Hugo - 28-04-2015 04:41 PM

Tylko trzeba się pospieszyć z taką walką, bo Lebiediew wspominał o rychłym końcu kariery. On chyba najchętniej zmierzyłby się z Huckiem w rewanżowej walce.


RE: Mateusz Masternak - Wietnam - 28-04-2015 04:43 PM

Lebiediev po bombach od Jonesa, już nigdy nie będzie taki sam, krwiak i potężny ból głowy śnią mu się po nocach, i półdystans i wymiany nie chodzą mu już po głowie Wink


RE: Mateusz Masternak - redd - 28-04-2015 05:25 PM

Jeżeli pojawi się taka perspektywa, to taką walkę trzeba brać. Lebiediew się kończy, myślę że może mieć zjazd formy z walki na walkę. Już ostatnio z Kalengą wypadł poniżej oczekiwań. Oczywiście Mateusz to pięściarz zupełnie innej charakterystyki, niż Youri, ale kończącemu się Rosjaninowi może postawić opór. Choć i tak, w takim zestawieniu Lebiediew byłby na papierze sporym faworytem.

Chociaż, patrząc perspektywicznie. "Łatwiejszej" okazji do zdobycia pasa, niż na kończącym się Denisie może Mateusz przez długi czas się nie doczekać.


RE: Mateusz Masternak - Krzych - 28-04-2015 09:58 PM

Ogólnie chyba zmiana warty się szykuje w cruiser. Lebedev wygląda blado, Hernandez wiecznie kontuzjowany więc w wielkiej formie nie jest, Huck też tam gdzieś odleciał i kto wie jak wróci po takich krokach jak odejście promotora i utrata trenera. Tylko Drozd wydaje się być na fali wznoszącej. A kolejka po pasy jest długa i silna.


RE: Mateusz Masternak - saliman1 - 06-06-2015 09:52 PM

Najgorszy werdykt w historii boksu! Ale Sauerlandy pokazują jak im zależy na karierze Mastera jak wysyłają Polaka na jakieś zadupia z dupy wziętymi sędziami.


RE: Mateusz Masternak - kubala1122331 - 06-06-2015 09:53 PM

Przepraszam, ale... to jakieś popierdolone skurwysyństwo!! Czegoś takiego jak żyję nie widział, pierdolę boks maczetami, jebać to gówno.
Dziękuję.


RE: Mateusz Masternak - redd - 06-06-2015 09:57 PM

Masternak ofiarą złodziei z ołówkami i dziadowskiej polityki Sauerlanda.

Po ch*j wysyłać zawodnika, który lada chwila może dostać title shot, na obcy teren, gdzie ryzyko wałka jest spore? No to sobie Sauerland strzelił w stopę tym cebulactwem, najgorsze że najwięcej ucierpi na tym Masternak.

Na mojej karcie 99-89 dla Mateusza... No kur*a nie wiem, jakim cudem można znaleźć 7 rund dla Mullera? 3-4 to byłby absolutny max dla Afrykanera, ale to co zrobili punktowi to bezwstydne kurestwo. Dawno takiego wała nie widziałem. Coś okropnego.

Jebać punktowych i Sauerlanda też.


RE: Mateusz Masternak - saliman1 - 06-06-2015 10:04 PM

Werdykt to skurwysyństwo, ale zastanówmy się na spokojnie nad niedbałością Sauerlandów. Po co puszczać swojego boksera na walkę z niżej notowanym rywalem, która nie jest nadzorowana przez żadną międzynarodową komisję? A jak już to załatwia się międzynarodowy skład sędziowski, jak z Mormeckiem. Tak samo przejechał się Kalenga z Kulikauskisem. Od początku to śmierdziało, że takiemu przeciętniakowi jak Muller sciągają wyżęj notowanego rywala. Ktoś sypnął kasą, żeby gościa wypromować, a Masternak został po prostu wyruchany.


RE: Mateusz Masternak - redd - 06-06-2015 10:11 PM

Muller nie pierwszy raz dostaje decyzję, z Shihepo też moim zdaniem nie powinien wygrać, choć walka była tam o wiele bliższa, niż ta z Masternakiem. Ten pojedynek to wstyd dla Sauerlanda. Wysyłać swojego boksera na zadupie, gdzie sędziują sami swoim. Rozumiem jakby to było Silesia Boxing, albo grupa Snarskiego, ale nie jedna z największych stajni na świecie, która działa od wielu lat. Nie wiem, nie wiem o co chodzi. Chyba po prostu totalnie olali Masternaka, bo nie wierzę, aby wystawili go na odstrzał. Głupota, jeszcze raz głupota promotora.


RE: Mateusz Masternak - Krzych - 06-06-2015 10:18 PM

Strasznie sprzeczne są działania promotorów Masternaka. Z jednej strony słowa Kalle zapewniające o tym że nadal w niego wierzy i będzie w niego inwestował, a z drugiej strony walka z Mino i teraz to. Jaki był zamysł walki z Mormeckiem też w sumie nie wiadomo... Żeby jeszcze z tym Mormeckiem go oszukali to byłoby to zrozumiałe, bo jest to nazwisko, szczególnie w wadze cruiser, ale kim jest Muller? Normalnie odlot.