Forum - BOKSER.ORG
Mateusz Masternak - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Mateusz Masternak (/thread-241.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


Mateusz Masternak - bokser - 10-02-2012 10:19 PM

Ciekawią mnie przyszli rywale Mastera, w marcu zawalczy pewnie z jakimś średniakiem, ale myślę, że latem powinien dostać szansę z kimś naprawdę mocnym. Co sądzicie o walce Masternak - Czakijev?? Jak dla mnie to bardzo ciekawa propozycja, z chęcią bym taką walkę zobaczył.


RE: Mateusz Masternak - Jerome - 10-02-2012 10:27 PM

Master Cunn = to bym chetnie zobaczyl. Mateusz troche podgrzal Steve'a wymadrzajac sie na jego temat ;]


RE: Mateusz Masternak - bokser - 10-02-2012 10:37 PM

Na pewno ciekawa walka, Cunn miałby coś do udowodnienia, ale czy z punktu sportowego ma sens?? Cunningham przegrał ostatnie dwie walki i nie prezentuje sobą tego co kiedyś, w rankingach raczej będzie za Masternakiem. Ja najchętniej zobaczyłbym Masternaka z kimś, kto jest na fali wznoszącej np Czakijev, Kayode, Alexiejev, Kołodziej(może trochę dlatego, że za nim nie przepadam i uważam, że Master jest o klasę lepszy).


RE: Mateusz Masternak - Adammobp - 11-02-2012 09:54 AM

A ja właśnie bym go z Cunnighamem zobaczył nawet już w tym roku. Cunnigham jeszcze kariery nie zakończy, na pewno nie w taki sposób. A nie będzie chciał obijać leszczy. tylko walczyć z kimś z czołówki. Steve jest już wypalony, ale to nie jest jeszcze emeryt.

A na walkę z kimś typu Czakijev nie mam nadziei. Utalentowani i perspektywiczni zawodnicy w tej wadze ani w wadze ciężkiej nie biją się ze sobą. Takie są realia...


RE: Mateusz Masternak - sowka - 12-02-2012 02:57 PM

@Adammobp
To prawda z tymi prospektami. Cunn - Masternak? Dobry pomysł. Cunn jeszcze dużo potrafi, nie powinien odchodzić. Co do Czakijewa, jest to dla mnie przyszły mistrz świata wagi cruiser.


RE: Mateusz Masternak - Jerome - 01-04-2012 12:25 AM

Bardzo ładne zwycięstwo Mastera. Deklasacja i walka do 1 bramki. Tak to nazwę. Mam tylko 1 pytanie. Czy jeśli Adamek zasypałby Vitka serią przy linach to po 30 sekundach sędzia zatrzymałby walkę? Chodzi mi o to, że wydaje mi się, że ten Romero nie był ani trochę zamroczony (oglądałem walkę w słabej jakości, może się mylę) a sędzia pojedynek przerwał. Jak Ortiz zasypał Floyda serią to sędzia nie przerwał walki (pomijam poźniejszy strzał z bani). Sugar Ray Leonard potrafił ok. minuty walić przez przerwy cios za ciosem i sędziowie tych walk nie zatrzymywali. To dziwne zjawisko, które obserwuję od jakiegoś czasu na światowym "rynku" bokserskim.


RE: Mateusz Masternak - AdamekFightPL - 01-04-2012 09:57 AM

@Jerome

Sędzia przerwał walkę, ponieważ wiedział, że Romero przegrywa tę walkę znacząco i nie ma szans na wygraną. Master zasypał go ciosami kilka z nich doszło do szczęki przez co Romero aż wypluł ochraniacz. Decyzja sędziowska według mnie jak najbardziej słuszna. Gdyby nie przerwał walki mogło by się skończyć ciężkim KO.


RE: Mateusz Masternak - Jerome - 01-04-2012 11:19 AM

Zapomniałem, że wypadł ochraniacz, przepraszam... W takim razie słuszna decyzja.


RE: Mateusz Masternak - redd - 19-07-2012 05:34 PM

Następnym rywalem Masteranak będzie były pretendent do tytułów EBU i IBF Enad Licina.
Jak oceniacie wybór Liciny na rywala Mastera? Jaki przebieg walki przewidujecie?


RE: Mateusz Masternak - AdamekFightPL - 19-07-2012 05:42 PM

Dobry test dla Mastera. Licina to co prawda nie zawodnik najwyższej klasy ale ciągle solidny bokser. Obstawiam jednogłośną wygraną Masternaka lub RTD ew. TKO takie jak w walce z Simmsem.