Forum - BOKSER.ORG
PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta (/thread-2405.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta - Hugo - 25-09-2015 09:55 PM

Ta gala nie jest wiele warta, ale skoro się już zbliża, to pora na jakieś ostateczne typowanie. A więc:

Adamek vs Saleta
Nie mam pewności, czy przypadkiem nie obejrzymy ustawionego towarzyskiego sparringu (w PPV byłby to szczyt bezczelności). Jeżeli pojedynek będzie na serio, to nie widzę dla Salety szans na przetrwanie 3 rund. On miał "od zawsze" szklankę, a tego nie można się pozbyć. Skoro Najman go powalił, to Adamek tym bardziej to zrobi.

Rekowski vs Aguilera
Teoretycznie najciekawsza walka. Aguilera to solidny journeyman, ale stylem powinien pasować Rekowskiemu. Liczę na zwycięstwo Rekowskiego przed czasem, co potwierdziłoby podejrzenia, że on przeszedł na zawodowstwo o 10 lat za późno. Wygrana na punkty (nawet wysoka) świadczyć będzie, że Rekowski nie wybije się ponad poziom solidnego średniaka. Porażka całkowicie go zdyskwalifikuje, ale tego sobie nawet nie wyobrażam.

Cieślak vs Cox
Cox to odpowiedni rywal na ten moment kariery Cieślaka. Trochę już porozbijany, ale jeszcze momentami groźny, o czym świadczy jego wygrana z Silgado. Jeżeli w Cieślaku mamy widzieć wartościowego prospekta, to musi być czasówa.

Sęk vs Otas
Sprawa prosta, jak drut. Walka powinna być do jednej mordy, oczywiście Otasa. Sęk musi tylko uważać, żeby nie zainkasować jakiegoś przypadkowego świstaka. Myślę, że Otas nie wytrzyma kondycyjnie 10 rund, bo tylko raz tyle przeboksował. Liczę na to, że w 8-9 padnie ze zmęczenia.

Szeremeta vs Mendy
Waciak vs waciak, a więc szanse na zakończenie walki przed czasem niewielkie. Trochę lepszy wydaje mi się Mendy, ale walka jest w Polsce, więc obstawiam punktowe zwycięstwo Szeremety.

Miszkiń vs Garguła
Garguły w życiu nie widziałem. Miszkinia tak, ale dobrego wrażenia na mnie nie zrobił. Garguła cierpi na anemię, ale chyba ma twardszy charakter od swojego przeciwnika. Stawiam na wygraną anemika.

Piątnicka vs Brodkowska
Boksu kobiet z zasady nie oglądam, ale obie panie już zasłużyły na przyzwoitą kasę bez wychodzenia do ringu. Cały marketing gali opierał się głównie na nich, bo pierdół opowiadanych przez Adamka nie dało się słuchać, a inni w ogóle mało się wypowiadali.


RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta - redd - 25-09-2015 10:53 PM

Piątkowska vs Brodnicka
Myślę, że Piątkowska będzie za silna dla Brodnickiej i stłamsi ją fizycznie.
Typ: Piątkowska PTS

Miszkiń vs Gargula
Bardziej podoba mi się boks Garguli, która stara się boksować w dosyć sprytny sposób. Jednak w ostatniej walce "Tomera" pokazał strasznie dziurawą defensywę. Miszkiń z kolei, to slugger z watą w pięściach. Technicznie bardziej przekonuje mnie Gargula, ale przygotowanie fizyczne powinno być zdecydowanie po stronie Miszkinia. Myślę, że ten drugi wymęczy zwycięstwo, ale szczególnie w pierwszej fazie walki będzie mieć b. pod górę.
Typ: Miszkiń PTS

Szeremeta vs Mendy
Szeremeta jest b. dobrze wyszkolony, ale prezentuje szybkość i mobilność wozu z węglem, a do tego nie ma ciosu. Mendy może być dla niego niewygodny, bo jest szybszy, bardziej ruchliwy i zadaje dużo ciosów. Bardziej przekonuje mnie boks Brytyjczyka, choć dystans 8 rund będzie raczej premiował Polaka. Wydaje mi się, że Mendy może być trochę lepszy, ale decyzję dostanie Szeremeta.
Typ: Szeremeta PTS

Cieślak vs Cox
Cox ma naprawdę groźną prawą rękę i póki ma siły stanowi zagrożenie. Jednak jego kondycja, oraz szczęka nie są najlepsze. Jeśli Cieślak się nie zagapi, powinien wygrać przed czasem.
Typ: Cieślak KO / TKO

Sęk vs Otas
Zupełnie nie kręci mnie to zestawienie. Sęk powinien poradzić sobie z rywalem pokroju Brazylijczyka.
Typ: Sęk PTS

Rekowski vs Aguilera
Myślę, że większy talent do boksu ma pięściarz z Dominikany, jednak to Rekowski jest znacznie lepiej przygotowany fizycznie do tej potyczki. Wydaje mi się, że Polak będzie miał pod górę, ale ostatecznie wygra po bliskiej i trudnej do punktowania walce. Myślę, że układ stylów może sprawić, że będzie to walka gali.
Typ: Rekowski PTS

Adamek vs Saleta
Myślę, że Saleta będzie boksował uważnie, oszczędnie zza podwójnej gardy, a Adamek będzie go z rundy na rundę rozbijał. Czuję czasówkę na Salecie w środkowych rundach.


RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta - Martin - 26-09-2015 07:06 AM

Adamek PTS
Rekowski PTS
Cieślak KO
Sęk PTS
Szeremeta PTS
Miszkiń KO
Brodnicka PTS


RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta - Krzych - 26-09-2015 11:39 AM

Przesunęli walkę Ewa-Ewa wyżej

[Obrazek: CP0YZvnWsAAYGeR.png]


RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta - kubala1122331 - 26-09-2015 01:29 PM

Adamek TKO
Aguilera PTS (ew. Rekowski przez wałek)
Piątkowska TKO
Cieślak TKO
Sęk TKO
Szeremeta PTS
Gargula - Miszkiń remis

Gala jest naprawdę słaba jak na standardy PPV, ale pisanie, że "to mnie w ogóle nie obchodzi", kiedy w akcji widzimy kilku fajnych prospektów, jest jakby zaprzeczaniem swojej bokserskiej pasji. Gdyby gala była za darmo, z chęcią zobaczyłbym kolejne etapy rozwoju Cieślaka czy Sęka oraz walką Marcina Rekowskiego z Nagym Aguilerą. Ogólnie mogą być fajne widowiska nie licząc pojedynku Szeremety. Sam jestem ciekaw co wyjdzie z tego eventu.
Dziś trochę żałuję, że się nie wybrałem do Atlas Areny nawet na tak marny fightcard. Ale cóż, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem Wink


RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta - Wilczekstepowy - 26-09-2015 06:47 PM

Miszkin TKO w 4 rundzie.

Póki, co działa ten link: http://streamhd.com.pl/kanal-9/


RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta - BMH - 26-09-2015 07:16 PM

Poratuje ktos dzilajacym streamikiem? A moze wszyscy ogladaja w PPV?Big Grin

Ok, ten Wilczka smiga


RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta - Wilczekstepowy - 26-09-2015 07:57 PM

Przed chwilą się dowiedziałem, że mój brat sobie wykupił ppv specjalnie dla Adamka. Wink


RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta - kubala1122331 - 26-09-2015 08:24 PM

Fromhot.com to jednak git stronka. Dopiero co wróciłem z wyjazdu, odpalam pierwszy link i śmiga. Czekam na Ewy, oby nie pokryło się z walką Czudinov - Buglioni.


RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta - Gogolius - 26-09-2015 08:56 PM

Myślalem że Panie zaczną galę, a tutaj przeniesione na końcówkę przez co obejrzałem wszystkie walki, a przede wszystkim wszystkie reklamy Wink