Forum - BOKSER.ORG
PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta (/thread-2405.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta - Joker - 18-09-2015 03:43 PM

Jesli walki pan to tylko w kislu :v


RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta - kubala1122331 - 18-09-2015 04:54 PM

Martin
Konflikt pewnie jest, temu nie przeczę, ale nie mogłem oprzeć się wrażeniu, że ten Puncher był zwyczajnie reżyserowany Tongue Oczywiście to tylko takie moje podejrzenia.


RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta - Wietnam - 18-09-2015 04:59 PM

no ba @Kubala.,, Borek miał takie pytania specjalnie przygotowane, a Brodnickiej i Piątkowskiej, kazano dodawać od siebie , jeszcze bardziej dymu, ,, zgadzam się z tobą,
Miał być show, zrobiły trochę szumu, ,po walce pójdą na kawę, jestem pewny że ich teraźniejsza super nienawiść, to wytwór mediòw na potrzeby tej walki i ppv,
Znając życie, w Polsce mamy więcej niedzielnych kibiców, ppv sprzeda się i tak lepiej niż marność na marnośćiami Mosleya i Mayorgą.


RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta - redd - 21-09-2015 01:14 PM

Walka Gargula vs Miszkiń zagrożona, ponieważ ten pierwszy cierpi na powikłania związane z anemią.


RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta - Hugo - 21-09-2015 01:39 PM

(21-09-2015 01:14 PM)redd napisał(a):  Walka Gargula vs Miszkiń zagrożona, ponieważ ten pierwszy cierpi na powikłania związane z anemią.

Nie szkodzi, trzeba mu tylko znaleźć odpowiedniego rywala np. z cukrzycą lub grużlicą. To jest w ogóle pomysł na galę. Anemik vs cukrzyk, bokser bez nerki vs bokser bez śledziony, bokser ze sraczką vs bokser z zaparciem, bokser świeżo po więzieniu vs bokser świeżo po szpitalu itd itp. Ciemny lud to kupi.


RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta - redd - 21-09-2015 01:41 PM

(21-09-2015 01:39 PM)Hugo napisał(a):  Nie szkodzi, trzeba mu tylko znaleźć odpowiedniego rywala np. z cukrzycą lub grużlicą. To jest w ogóle pomysł na galę. Anemik vs cukrzyk, bokser bez nerki vs bokser bez śledziony, bokser ze sraczką vs bokser z zaparciem, bokser świeżo po więzieniu vs bokser świeżo po szpitalu itd itp. Ciemny lud to kupi.

Nie wiem przypadkiem, czy nie podsunąłeś właśnie Polsatowi pomysłu na następne PBN w PPV Wink


RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta - born2kill - 21-09-2015 02:34 PM

Saleta bodajże nie ma nerki, wyciąć na szybko Adamkowi np. jelito i mamy taką atrakcję w walce wieczoru.


RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta - Hugo - 21-09-2015 02:44 PM

Żarty żartami, ale utrata nerki oznacza 35% uszczerbku na zdrowiu (wg tabeli PZU). Jest to inwalidztwo porównywalne z utrata jednego oka lub z umiarkowaną padaczką (kilka ataków miesięcznie). Jak można do walki wieczoru wystawić 48-letniego inwalidę przeciwko bysiowi, który rok temu klasyfikowany był w pierwszej 10. HW i zarzeka się, że "pokaże, ile może z siebie wykrzesać prawdziwy Adamek". Jeżeli zamiast towarzyskiego sparringu zobaczymy walkę na serio, to ona może się dla Salety źle skończyć.


RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta - born2kill - 21-09-2015 06:36 PM

Wiadomo, temat ogólnie nie do żartów. Ale w kontekście Salety akurat mam delikatny niesmak. Bo wychwalanie go i wystawianie na piedestał (swego czasu), bo "bohatersko" oddał córce nerkę i kręcenie na ten temat filmu, jest dla mnie komercyjnym żalem. Filmu nie widziałem, w historię się też nigdy nie zagłębiłem, więc może się pomylę, ale z jakiegoś zwiastunu tegoż filmu i czyiś opowiadań, kojarzę że pan Saleta zrobił to niezbyt chętnie, z jakby łaską (przynajmniej z początku) przez co stracił w moich oczach. Ot, bohaterski tatuś. (Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę).


RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta - Wilczekstepowy - 22-09-2015 01:58 PM

A jak się nazywał film o Salecie? Jest gdzieś dostępny w sieci?